Migrosta Sodexo Geçiyor Mu: Nerelerde Geçiyor?

Migros’ta Sodexo geçiyor mu iş yerinden verilen bu kart ile alışveriş yapmak isteyen kişiler tarafından araştırılan konulardan biridir. Bu noktada Sodexo kartın ne anlama geldiğini bilmek de mantıklı olacaktır.

Sodexo Nerelerde Geçiyor?

İşverenlerin çalışanlarına yemek ihtiyaçlarını karşılamak için verdikleri Sodexo kartların kullanıcı sayısının artması, bu konu hakkında yapılan araştırmaların da artmasını sağlamaktadır. Bu bağlamda kart sahiplerinin araştırdıkları sorulardan biri de Sodexo kartları Migros mağazalarında geçerli midir olmaktadır. Bunun nedeni, pek çok kişinin bu kartlar ile yemek yemeyi tercih etmemesi ve Migros gibi büyük marketlerde ev alışverişi yapmak istemesidir. Ancak Sodexo kart yüzlerce şubesi bulunan Migros’ta geçerli değildir.

Sodexo nerelerde geçiyor sorusuna;

Migrosta sodexo geçiyor mu: nerelerde geçiyor?
Sodexo nerelerde geçiyor
SODEXO NERELERDE GEÇİYOR
Akmar
Kim Market
Happy Center
Ak-Pa
Altun Market
Acarlar Süpermarket
Boyner
Ayakkabı Dünyası

Sodexo Hangi Marketlerde Geçiyor?

Migros, Carrefour gibi büyük alışveriş merkezlerinde Sodexo gibi yemek kartlarının geçerli olmadığı bilinmektedir. Bu noktada sadece Sodexo kartının değil, diğer yemek kartlarının da kullanılmadığını söylemek yanlış olmayacaktır.

Bu noktada pek çok kişi Sodexo hangi marketlerde geçiyor hakkında merak duymaktadır. Bir çalışan olarak, yemek için harcamak zorunda olduğu para miktarı, ihtiyaç sahibi bir kişinin bunu nakde çevirip çeviremeyeceği gibi soruları gündeme getirse de, bu ücret takas edilemez. Ücret vergiden de muaftır, bu nedenle yasal olarak yasaktır. Ancak bu kartlar ile geçerli olan marketlerden alışveriş yapabilirsiniz.

SODEXO HANGİ MARKETLERDE GEÇİYOR
Altun Market
10dangelsın
Acarlar Süpermarket
Akmar
Ak-pa
Akmar hipermarketler
Ay Marka
Ayakkabı dünyası
Benne
Opet Market
Özbesin
Keskin
Migrosta sodexo geçiyor mu: nerelerde geçiyor?
Carrefour sodexo geçiyor mu

Carrefour Sodexo Geçiyor mu?

Carrefour Sodexo geçiyor mu sorusuna Carrefour marketlerde de Sodexo yemek kartının geçersiz olduğu şeklinde yanıt vermek doğru olacaktır.

KFC Sodexo Geçiyor mu?

KFC Sodexo geçiyor mu sorusuna KFC’den verilen siparişlerine Sodexo ile ödenebileceği yanıtını vermek doğru olacaktır.

Getir’de Sodexo Geçiyor mu?

Sodexo kartın geçerli olduğu lokasyonlarda çalışan tüm çalışanlar market ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Sodexo kartlarına para yüklenemez, ancak işletme sahipleri sınırlı satın alımlara izin verebilir. Ne yazık ki Migros, CarrefourSA gibi büyük perakende zincirleri bu tür yemek kartlarını kabul etmemektedir. Bu tür AVM’ler kendi özel kartlarını oluşturmakta, bu sayede tüm indirim ve promosyonlar bu kartlar üzerinden sunulmaktadır.

Getir’de Sodexo geçiyor mu sorusuna ise Sodexo ile alışveriş yapılabileceği bilinmektedir.

Sodexo ile Benzin Alınır mı?

Şirket araçları için akaryakıt harcamaları Sodexo ile karşılanabilir.

Sodexo Ay Sonunda Silinir mi?

Sodexo kartlarında kalan miktarlar bir sonraki aya aktarılmaktadır.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥