Minik oyuncu oyunları listesi ile karşınızdayız. Birçok kişinin tercih ettiği ve oynadığı minik oyuncu oyunlarını gelin birlikte inceleyelim.

Oyun oynamak hayatımızın bir parçası haline geldi. Minik oyuncular oyun dünyasına giriş yaparken hem eğitici hem de eğlenceli oyunları tercih etmesi gerekir. Para kazandıran oyun ya da savaş ve nişan oyunları gibi büyüklerin tercih ettiği oyunlar yerine minik oyuncuların tercih edebileceğini en iyi oyun arayışında olabilirsiniz. Çocukların en çok tercih ettiği ve oynamaktan keyif aldıkları oyun listesine gelin birlikte bakalım.

Subway Surfers Oyunu

Subway Surfers Oyunu

Geçmiş yıllardan beri tercih edilen oyun önerisi kategorisinde ilk sırada yer alır. Duvarları boyadığı için küçük çocuğu takip eden bekçiden korumanız gerekir. Bekçiden kaçarken karşınıza bazı engeller gelir. Bu engelleri aşarak ve karşınıza çıkan ödülleri toplayarak kaçmalısınız. Trenlerden kaçmak için zaman zaman yerin altına, trenlerin üstüne ya da havada gezintiye çıkabilirsiniz. İşte bu oyun yıllardır minik oyuncuların en çok tercih ettiği oyun kategorisinde yer alır.

Toca World Oyunu

Minik oyuncuların tercih ettiği oyun kategorisinde Toca World yerini almaya başladı. Hem çocuklarınızın hayal dünyasını geliştirebileceği hem de oynarken keyif alacağı oyun kategorisinde. Karakter oluşturarak sanal dünya içerisinde gezinti yapmanıza imkan sunar. Arkadaşlarınızı oluşturabilir, evinizi ve mekanları tercih edebilirsiniz. Tamamen hayal dünyanıza bağlı bir sanal dünya yaratmak istiyorsanız bu oyun tam size göre.

Roblox Oyunu

Roblox oyunu sayesinde birçok farklı oyuna erişim sağlayabilirsiniz. Üstelik kendi oyunlarınızı oluşturmanıza ve oyunları nasıl kodlayacağınızı kolay bir şekilde öğrenirsiniz. Yarış oyunlarından FPS oyunlarına kadar birçok kategoride oyunlara ulaşmanıza imkan sunar. Strateji oyunlar da olduğu gibi eğlenceli oyunlarda yer alır. Yaratıcı özelliğinizi ön plana çıkartan bu oyunda dünyanın her yerinden kullanıcı ile iletişime geçerek oyunlarınızı keyifle oynayabilirsiniz. İnsanlarla sohbet etmenize, dilediğiniz oyun kategorisine ücret ödemeden ulaşmanıza ve oyunları geliştirmenize imkan tanır.

Red Ball 4 Volume 1 Oyunu

Kırmızı topun kare topa karşı gösterdiği mücadeleyi konu alır. Tüm dünyayı kare toplara dönüştürmek isteyen acımasız ve korkutucu büyük siyah topa karşı başarılı olmak zorundasınız. Tehlikeli engelleri aşmalı ve karşınıza çıkan tüm düşmanlarınızı yok etmelisiniz. Minik oyuncular tarafından kırmızı topun mücadelesi seviliyor. Red Ball oyunun birçok farklı serisi olsa da genellikle Red Ball 4 serisi tercih ediliyor.

Minecraft Oyunu

Minecraft Oyunu

Günümüzde hem minik oyuncuların hem de yetişkinlerin sevdiği oyunlar arasında ilk sırada yerini alır. Kendi dünyanızı kolayca oluşturabileceğiniz bu oyunda yaratıcı yönünüzü ortaya çıkartın. Tamamen hayal dünyanıza bağlı olarak blokları birleştirerek ortaya şaheserlerinizi çıkartmanız yeterli. Dilerseniz ev yapabilir dilerseniz küçük köy kasabası yapabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmenize imkan sunar.

Brawl Stars Oyunu

Minik oyuncuların en çok sevdiği oyunlar arasında yer almayı başardı. Hem oynaması kolay hem de grafikleri sayesinde oynamaktan asla bıkmayacaksınız. Düşmanlarınızı hedef alarak onlara karşı mücadele etmeniz gerekir. 3 kişilik iki grubun birbirleriyle olan mücadelesini ele alır. Seçtiğiniz her karakterin savaş taktiği farklıdır. Size uygun olan karakteri seçin ve ekibinizi oluşturun. 3 dakikalık nefes kesen savaşa hazır olun.

Minik oyuncuların sevdiği oyun listesi hakkında görüşlerinizi ve fikirlerinizi bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Comments are closed.