Casus programlarından biri olan Mspy nedir, nasıl kullanılır sorularının yanıtlarıyla karşınızdayız. Takip ve casus programı olan Mspy hakkında tüm detaylar…

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte güvenlik ve gizlilik giderek azalmaya başladı. Sosyal medya, konum ve diğer uygulamaları izlemek için casus programlarını kullanabilirsiniz. Telefon takip programı Msyp en iyi casus uygulaması olarak görülmektedir. Son zamanlarda en çok tercih edilen casus programı olarak Mspy nasıl kullanılır?

  • İlk olarak cihazınızın mağazalarından Mspy uygulamasını indirin.
  • Uygulamayı indirdikten sonra uygulama abonelik paketlerinden istediğinizi seçin ve ödemenizi gerçekleştirin.
  • Ödeme gerçekleştikten sonra mail hesabınıza gelen linke tıklayarak kurulum aşamasına geçiş yapın.
  • Kurulum aşamasında kullanıcı adı ve şifrenizi ardından hangi cihazı takip etmek istediğinizi belirtmeniz yeterlidir.
  • Aynı şekilde takip edilecek cihaza da Msyp kurulum aşamasında gösterdiği gibi yükleme yapmanız gerekir.
  • Tüm adımları gerçekleştirdikten sonra izlemeye başlayabilirsiniz.

Msyp Ücretsiz Nasıl Kullanılır?

Msyp ücretsiz nasıl kullanılır?

Msyp genellikle eşlerin ve ebeveynlerin tercih ettiği casus uygulamalarından biridir. Özellikle çocuğunun nerde olduğunu, hangi uygulamalara geçiş yaptığını görmek için tercih edilmektedir. Whatsapp takip programı gibi tek bir uygulamada değil tüm telefona erişim sağlayabilirsiniz. Bu Msyp uygulamasını kullanmanız için abone olmanız gerekir. Peki ücretsiz kullanabilir misiniz?

Maalesef bu uygulamayı ücret ödemeden kullanamazsınız. Abone olmak için yıllık 1799 TL ödemeniz gerekir. Aylık olarak 150 TL ücrete tekabül eder. Ayrıca uygulamada direk alma işlemini gerçekleştirmeyip biraz beklerseniz uygulama indirim fırsatı sunacaktır.

  • Abone olma sayfasına gelin ve sonra çıkın.
  • Bildirim ekranında %50 indirim fırsatı sunduğunu görebilirsiniz.
  • Bu indirimden yararlanmak için 30 saniyenizin olduğunu unutmayın.

Msyp Kullanıcı Yorumları

Msyp telefon takip programları arasında en iyisi ve en güvenilir casus uygulaması olarak görülür. Abone olmadan önce bu uygulama hakkında hala kararsız olduğunuzu biliyoruz. Sizin için kullanan gerçek kişilerin yorumlarını inceledik. İşte sonuçlar;

İzlenecek kişinin telefonundan rehber, fotoğraf, konum, son aradığı kişiler gibi birçok uygulamaya erişim sağlanmasından dolayı birçok kişi memnun kalmıştır. Ancak bu uygulamayı karşı tarafın fark etme ihtimali çok yüksek olduğu için çoğu kişi kullanmak istemediğini belirtmiştir. Ancak karşı tarafın uygulamadan haberi varsa kolay kurulum ve erişim imkanından dolayı çoğu kullanıcı tavsiye ettiğini belirtti. Peki siz Msyp uygulamasını kullandınız mı? Kullandıysanız ya da kullanmak istiyorsanız yorumlarda bekliyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=qHtQApS2KOY

/ 5.

Share.

Comments are closed.