Netflix hediye kodu ücretsiz – Netflix 3 ay ücretsiz kod

Netflix hediye kodu ücretsiz ve Netflix 3 ay ücretsiz kod nasıl alınır, bilgilendiriyoruz. Netflix hediye kodu kullanma ve Netflix hediye kodu alma işlemini birlikte inceleyelim.

Netflix hediye kodu nedir ve nereden alınır konusunda araştırma yapıyorsan en doğru adreslerden birindesiniz! Netflix uygulamasını kullanan kullanıcıların geneli çeşitli hediye kodlarından faydalanabilir. Bu hediye kodları üyelik ücretlerinin daha düşük olmasını sağlıyor.

Bu hediye kodlarını farklı satış platformları üzerinden satın alabilirsiniz. örnek vermek gerekirse de Trendyol,  oyunfır.com ve benzeri adreslerin genelinde yer aldığını görebilirsiniz. Hediye kodu kartı satın aldıktan hemen sonra ilgili kodu hesabınızda aktifleştirmeniz gerekiyor.

Bu işlemi Netflix hesabınıza girip kod aktifleştirme sekmesinden güvenle yapabilirsiniz. Peki, bu Netflix hediye kartı süresi nedir, Netflix hediye kodu kullanma ve Netflix 3 ay ücretsiz kod kullanılır mı merak ettiğiniz tüm bu soruların yanıtlarına da içeriğimizin devamında hemen ulaşabilirsiniz.

Netflix hediye kartı süresi

Netflix hediye kartı süresi, Netflix hediye kodu satın alacağınız hediye kartında yer alıyor. Bu kartları çeşitli satış platformlarından alabilirsiniz. Yukarıda bazı siteleri örnek olarak aktardık. Öte yandan hediye kartlarının paketleri değişkenlik gösteriyor.  Her paketin tutarı farklıdır. Bütçenize hitap edeni satın alabilirsiniz. Öte yandan Netflix hesabınız için hediye kartı sınırlaması bulunmuyor.

Yani dilediğiniz kadar hediye kartını aynı hesapta kullanmanız mümkündür. Hatta bu şekilde kullanmanız halinde Netflix dünyasındaki çeşitli fırsatlardan da faydalanabilirsiniz. Kartın herhangi bir geçerlilik süresi bulunmuyor. Nereden satın alırım diyorsanız da birkaç adres önerisi aktaralım;

  • Hepsiburada
  • Trendyol
  • GittiGidiyor

Tüm bu adreslerden ve diğer kupon sitelerinden kolayca hediye kartlarını satın alarak kupon kodlarını hesabınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.


Daha fazla ilgili içerik;


Netflix 3 ay ücretsiz kod

Netflix 3 ay ücretsiz kod

Netflix 3 ay ücretsiz kod seçeneği var mı diye de sıkça merak ediliyor. Nitekim hediye kartları ve kodları sadece belirli ücretler karşılığında sunuluyor. Yani ücretsiz seçeneği mevcut değildir. Ancak farklı paketler halinde sunuluyor. 75 TL’ye paket satın alabileceğiniz gibi 100 TL’lik paketleri de bütçenize göre tercih edebilirsiniz. Netflix hediye kartı A101 gibi market zincirlerinde de satışa sunulabiliyor.

Yine bu adreslerden de kart tutarlarını içeriklerini seçerek hemen satın alabilirsiniz. Ancak online alışveriş sitelerinde daha fazla hediye kartı alternatifi bulunuyor. Bu nedenle kullanıcılar sıklıkla online alışveriş ile satın almayı daha sık tercih ediyor.

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥