Netflix Hesap Silme – Netflix Profil Silme ve Para İade Alma 2022

Netflix hesap silme hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Netflix Hesap silme linki ve Netflix profil silme 2022 işte detaylar.

Netflix hesap silmek işlemleri nereden ve nasıl yapılır? Bu soruların yanıtları oldukça sık bir şekilde araştırılıyor. Eğer siz de Netflix hesabınızı silmek istiyorsanız şu adımları takip edebilirsiniz;

  • Netflix.com/cancelplan adresine erişim sağlayın.
  • Bu adreste yer alan üyelik iptali kısmına tıklayarak üyeliğinizi iptal edin.
  • İptal ettikten hemen sonra ise hesabınızın kalıcı olarak silinmesi adına, hesabınızın kayıtlı olduğu mail adresi ile [email protected]netflix.com adresine ayrıntılı bir mail iletin.
Netflix Hesap Silme Linki
Netflix Hesap Silme Linki

Netflix Hesap Silme Linki

Netflix Hesap silme linki kullanıcılar tarafından merak ediliyor. Netflix hesaplarını kalıcı olarak silme işlemini kullanıcılaırn kendisi yapamıyor. Bunun için öncelikle hesaplarını iptal etmeleri ve iptalden sonra kalıcı olarak silinmesi için bildirimde bulunmaları gerekiyor. Bu noktada Netflix üyelik iptali için Netflix.com/cancelplan linkine tıklayabilirsiniz. Buradan hesabınızı iptal ettikten hemen sonra ise [email protected] mail adresine hesabınızın kalıcı olarak silinmesi için hesabınızın bağlı olduğu e-posta adresinden bir mail gönderin. Daha sonra işlemler Netflix ekibi tarafından yapılarak hesabınızın kalıcı olarak silinmesi sağlanacaktır.

Netflix Profil Silme 2022

Netflix profil silme 2022 yılında en sık merak edilen konulardan biri olarak dikkat çekiyor. Netflix profilinizi silmek istiyorsanız hızlı bir şekilde şu adımları takip edebilirsiniz;

  • Herhangi bir tarayıcı üzerinden Netflix hesabınıza giriş yapın.
  • Ardından Profil Yönetimi kısmına erişim sağlayın.
  • Bu alandan silmek istediğiniz profilin üzerinde yer alan düzenle kısmına tıklayın.
  • Ardından ise profili sil seçeneğine tıklayarak işleminizi tamamlayın.

Telefondan Netflix İptal Etme

Telefondan Netflix iptal etme adımlarını direk Netflix uygulaması üzerinden yapabilirsiniz. Ya da mobil tarayıcınız ile hızlıca Netflix hesabınıza giriş yapın. Ardından üyeliklerim kısmından üyelik iptali adımlarını takip ederek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Netflix Üyelik İptali Para İadesi

Netflix üyelik iptali para iadesi yapılmamaktadır. Kullandığınız süre zarfında ödeme planınız aktifse, kullanım ödemeleriniz kartınızdan çekilir. Eğer son kez ödeme yapmış ve hemen ardından üyelik iptaline karar verdiyseniz ücret iadesi yapılmamaktır. Dilerseniz yeni ödeme tarihine kadar hesabınızı kullanmaya devam edebilir ve daha sonra üyelik iptali işlemlerini yapabilirsiniz.

Netflix hesap ayarları

Netflix hediye kodu

Papara Netflix

Netflix Yıllık Üyelik Ücreti

Netflix İndir (Netflix Giriş)

googlehaberler