No Cap Ne Demek – No Cap Sözleri

No cap ne demek ve no cap ekşi anlamını sizlerle paylaşıyoruz. No cap sözleri ve no cap emojisini birlikte inceleyelim.

No cap ne demek diye merak edenler için yanıt oldukça basittir. No cap, İngilizce dilinde sokak jargonuna ait bir terimdir. Nitekim bu terim yalan söylememek ve tamamen gerçek gibi anlamlar içeriyor. Bir kişinin kendini kanıtlayabilmesi ya da çeşitli konular hakkında görüş belirtirken tamamıyla doğru söylediğini belirtmesi için tercih edilebilir.

No Cap Ekşi

No cap Ekşi Sözlük başlıklarında da sıkça merak ediliyor. İngilizce görüşmeler esnasında cümlelerin sonuna eklendiğinde ‘yalan söylemiyorum’ anlamı taşıdığı belirtiliyor. Türkiye’nin en büyük interaktif sözlüğü olan Ekşi, bu konuda yüzlerce farklı yorum içeriyor. Ekşi Sözlük’te yer alan yorumların büyük çoğunluğu ise no cap terimini yabancı dizilerden öğrendiğini ifade ediyor.

No Caption Ne Demek

No caption ne demek diye merak edenler için yanıt oldukça basittir. İngilizcenin olmazsa olmazlarından biri olarak görülen bu terim genellikle sosyal medya platformları için kullanılıyor. No caption, Türkçeleştirildiğinde açıklama yok anlamına geliyor.


Daha fazla ilgili içerik;


No Cap Sözleri

No cap sözleri Eray Durmuş tarafından yazılmış olan bir şarkı sözüdür. Nitekim şarkıya ilişkin sözler de aşağıdaki gibidir:

No cap, no cap bodrum block o’block gang shit Era7capone

No face no case ekip tam maskeden tanındım Era7capone

S-streamler çarpı 3 skor çarpı 5 memurlar fanlar ayıktı farkımı

1 hafta misafirim ol cap mi tek mi anlarsın farkımı

Gucci, Prada sikimde değil kırdım attım hattımı

Era7 para yapmakla meşgul silerler türkçe rap tahtını

Belimde sıyrılır 9’lu boş lavuklara tetik düşürmem

Çıktığımız mekândan sarı şeritler çevrilir, hiç düşünmem

Kulağının dibinde patlattım yeterli vurdum ödünden

No Cap Emoji

No cap emoji sosyal medya kullanıcıları tarafından sıkça kullanılıyor. WhatsApp’tan Telegram’a kadar tüm platformlar için kullanılan bu emoji aşağıda yer alıyor:

  • 🚫🧢

Cap Ne Demek TikTok

Cap ne demek TikTok diye merak edenler için yanıt son derece merak ediliyor. Cap, TikTok kullanıcıları tarafından kullanılan ve yalan yok anlamına gelen bir söyleyiştir.

No cap hakkında siz de görüşlerinizi yorum alanına yazarak bizden geri bildirim alabilirsiniz.

Nil Arslan

Ünlüler dünyasını takip etmeyi sever. Yaşama dair merak ettiği çok şey var. BAÜ İletişim bölümü öğrencisi. Akvaryum hayvanlarına bayılır. nil.arslan@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥