Online işlemler mms mesajları nasıl görebilirim konusu araştırılmaya başlandı. MMS mesajlarınızı kolay bir şekilde açmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Mesajlaşma uygulamaları olmadan önce birçok kişi sms ve mms ile iletişim kurmaya çalışıyordu. SMS metin ile iletişime geçtiğiniz, mms ise fotoğraf, video, ses ile iletişime geçtiğiniz mesajlaşma hizmeti olarak bilinir. Bunlara ek olarak Google RCS mesaj hizmeti de kullanılmaya başlandı. Günümüzde oldukça nadir kişiler bu hizmetleri tercih ediyor. Eğer karşı taraf size mms atarsa bu mesajı açmak için yapmanız gerekenler oldukça basit. İlk önce mms ayarınızı aktif hale getirmelisiniz. MMS ayarları aktif hale geldikten sonra kolay bir şekilde sevdiklerinizden gelen mesajları görüntüleyebilirsiniz. Peki nasıl dediğinizi biliyorum. Hadi gelin detaylı bir şekilde inceleyelim.

MMS Mesajınız Var Ne Demek Resim, video ve ses gibi dosyalı mesaj.
MMS Mesajı Nereden AçılırSMS ile MMS ayarını aktif hale getirmelisiniz.
MMS Neden Yüklenmiyorİnternet bağlantısı yeterli değilse.
MMS Almak İçin İnternet Gerekli Mi Evet
MMS Ücretli Mi Evet

MMS Mesajlarımı Nasıl Görebilirim

MMS Mesajlarımı Nasıl Görebilirim

MMS mesajları günümüzde birçok kişi tarafından kullanılıyor. Sevdiklerinize ve çevrenizdekiler bireysel ya da toplu mesaj görüntü, ses ya da video atmak istiyorsanız MMS mesaj türünü tercih edebilirsiniz. Birçok kişi “online işlemler MMS mesajlarımı ziyaret edebilirsiniz” mesajla karşı karşıya kaldı. Ancak uygulamada online işlemleri bulamayan ve bu yüzden MMS mesajlarını açamayan birçok kişi var. MMS mesajlarınızı görüntülemeniz için MMS ayarlarınızın yapılı olması gerekir. Operatörlere göre MMS ayarlarını nasıl yapabileceğinizi tek tek ele aldık. Hadi gelin birlikte bakalım.

Gelen MMS Nasıl Açılır Türk Telekom

Türk Telekom kullanıcısıysanız size gönderilen MMS kolay bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. MMS ayarlarınızı Türk Telekom çağrı merkezlerini arayarak gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca çağrı merkezini aramadan 5555 telefon numarasına MMS AYAR yazarak mesaj atmanız yeterli olacaktır. Hala mesajı açamıyorsanız Türk Telekom internet ayarlarınızı da kontrol etmeniz de fayda var. Bu sayede MMS ayarlarınız otomatik olarak gerçekleşir ve mesajınızı açabilirsiniz.

MMS Ayarları Turkcell

Turkcell operatörüne ait hat kullanıyorsanız MMS ayarlarınızı kolay bir şekilde güncelleyebilirsiniz. Bunun için cihazınızın MMS özelliğine sahip olması gerekir. Eğer cihazda MMS özelliği desteklenmiyorsa maalesef bu işlemler gerçekleşmez. Turkcell çağrı merkezlerinden ya da 2200’a MMS yazarak mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede kolayca MMS mesajlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

MMS Ayarları Vodafone

Vodafone hattını kullanıyorsanız kolay bir şekilde MMS ayarlarınızı aktif hale getirebilirsiniz. MMS gönderim ücreti olarak 1.28 TL ücret kesintisi yaşanır. Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak MMS ayarlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz *7000# tuşlaması yaparak MMS ayarlarınızı otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

MMS mesajlarını nasıl açabilirim konusu hakkında sorularınızı, görüşlerinizi ve fikirlerinizi yorum bölümünden bize yazabilirsiniz.