Paribu Binance transfer hakkında öğrenmek istediğiniz bütün detayları açıklıyoruz. Paribu Binance transfer ücreti ve Paribu’dan Binance’ye transfer en ucuz ne kadar, birlikte inceleyelim.

Paribudan memnun olmayanlar Binance borsasına coinlerini aktarabilir. Önce Binance cüzdan adresinizi öğrenmelisiniz sonra Paribu‘dan bu cüzdana transfer yapmalısınız. Binance cüzdan adresi için aşağıdaki adımları takip edin.

Paribu Binance Transfer
  • Binance “Cüzdan” menüsüden “Yatırma” bölümüne girin.
  • Açılan ekranda “TRY” ve “Kripto” seçeneklerini göreceksiniz. Kripto’ya tıklayın
  • Ağ Seç ekranından hangi ağ üzerinden aktaracaksanız onu seçin
  • Ağı seçtikten sonra cüzdan adresiniz çıkacaktır.

Örnek cüzdan adresi; 1A125MwLqNHrYXPYg6h7RpPx7kuAxVNdMk

Şimdi aldığımız Binance Cüzdan adresine Paribu’dan aktarma yapalım

  • Paribu hesabınıza giriş yapın
  • Cüzdan bölümüne tıklayın
  • Çekeceğiniz kripto para biriminin en sağlındaki “çek” linkine tıklayın
  • Çekme ekranında “kripto” seçin
  • Adres bölümüne Binance cüzdan adresinizi yapıştırın
  • Aktarma işlemine devam etmek için onaylayın

Daha fazla ilgili içerik;


Paribu Binance Transfer Ücreti

Bitcoin ve altcoin alım ile ilgilenen kişiler Binance’ye coin transferinin nasıl yapılacağını merak etmektedirler ancak bunun yanı sıra bu işlemler sırasında ücret kesilip kesilmeyeceği de merak edilmektedir. Bu konuda ise kişilere net bir bilgi verilememektedir ancak bu aşamada belirli transfer ücretleri alınacağı söylenilebilmektedir.

Bilinen diğer kripto para birimlerinde kişilerden transfer ücretinin kesilmediği bilinmektedir fakat durum bu şekilde değildir çünkü bu transfer ücretlerini doğrudan Paribu ödemektedir. Bu yüzden kişiler Bitcoin dışında olan kripto para birimlerini kullanarak ücret ödemeden transfer işlemlerini tamamlayabilirler.

Paribu’dan Binance’ye Coin Aktarma Süresi

Paribu’dan Binance’ye coin aktarma süresi, işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişilerin Paribu’ya gidip “Para Çekme İşlemleri” bölümüne girip göndermek istedikleri parayı seçmeleri gereklidir. Daha sonra ise çekmek istenilen tutar ve Binance’den kopyalanan adrese girip, çek butonuna basmaları gereklidir.

Binance’den Paribu hesabına gönderilen jetonlar transfer çevrimiçi olarak onaylanmaktadır. Bu onayın ardından ise kişilerin hesabına Binance Kripto para birimleri atanacaktır. Bu aşamanın tamamlanmasından sonra ise kişiler hesaplarında coin ve token ticaretleri yapmaya başlayabilirler.

Tüm bunların yanında ise XRP’yi Paribu’dan Binance’ye aktarmak istenildiğinde TAG bilgilerinin girilmesi istenilebilmektedir. Bunun yanı sıra adrese ek olarak etiket veyahut da not gibi bilgilerin sağlanması halinde, iletirken de bun verilenlerin girilmesi gereklidir.