Diatech – kansız şeker ölçüm cihazı fiyatları ve kola takılan şeker ölçüm cihazı fiyatını sizler için derledik. Akıllı telefonla şeker ölçümü nasıl yapılır gelin birlikte inceleyelim.

Parmak delmeden şeker ölçüm cihazı fiyatları aşağıdaki tabloda gösterdiğimiz gibidir. Sürekli şeker ölçümü gerekli olan diyabet hastaları tarafından sıklıkla tercih edilen cihazlardır.

Tip 2 diyabet rahatsızlığında sıkça şeker ölçümü yapılması ihtiyacı duyulmaktadır. Parmak delme gerekliliği olmadan şeker ölçümüne imkan tanıyan bu araçlar ile sürekli ölçüm yapma güçlüğü çekilmesi sorunu ortadan kaldırılıyor.

ÖLÇÜM MAKİNE MARKASIFİYATI
FreeStyle Libre sensör glikoz kan şekeri1,340 TL
Abbott Libre Libre glikoz takipçisi996.76 TL
Tıbbi Kan Şekeri Test Cihazı Diyabet Glikoz Ölçüm824 TL

FreeStyle Libre Fiyat 2023

FreeStyle Libre fiyatı 2023 yılında 1,340 TL olarak satışa sunulmaktadır. Ürünün resmi web sitesinden satın alarak güvenilir bir şekilde parmak delmeden şeker ölçüm cihazı edinebilirsiniz.

Parmak delmeden şeker ölçüm cihazı diyabet yönetiminde oldukça başarılı bir araçtır. Kişinin gün boyunca değişen şeker seviyesini kontrol eder. Kan alma gerekliliği bulunmaması ve oldukça kolay kullanım seçenekleri ile diyabet hastaları tarafından özellikle tercih edilmektedir. 

FreeStyle Libre Kansız Şeker Ölçüm Cihazı Fiyatı
FreeStyle Libre Kansız Şeker Ölçüm Cihazı Fiyatı

FreeStyle Libre Kansız Şeker Ölçüm Cihazı Fiyatı

FreeStyle Libre kansız şeker ölçüm cihazı fiyatı itibari ile orta kaliteden yüksek kaliteye kadar ürün seçenekleri ile sunulmaktadır. Bu ürünlerin kullanım ömrü, istatistik kaydetme gücü gibi özellikler bakımından çeşitlendiği bilinmektedir. FreeStyle Libre Kansız şeker ölçüm cihazı özellikleri; 

  • Yazılım desteği ile uygulama indirerek detaylı veri kayıtları yapılabilmektedir.
  • Boyut olarak oldukça küçük ve hafiftir.
  • Kıyafetler üzerinden ölçüm yapabilmektedir.
  • Hatırlatma ve uyarı seçenekleri bulunmaktadır.
  • 14 gün boyunca tutarlı sonuç alınabilir.
  • Günlük değişen şeker seviyelerinin tespit edilmesinde hızlı ve doğru sonuç verir.
  • Diyabet yönetiminde hasta için büyük bir kolaylık sağlar.
  • Diyabet rahatsızlığı kapsamında gerçekleştirilen tedavi amaçlı uygulamaların daha doğru yorumlanmasını olanaklı hale getirir. 

Kola Takılan Şeker Ölçüm Cihazı Fiyatı

Kola takılan şeker ölçüm cihazı fiyatı 1,340 TL’den başlamaktadır. Kola takılarak parmak delme gerekliliği olmadan hızlı sonuç veren bu cihazlar kullanım kolaylığı nedeni ile terchi edilmektedir.

Kola takılan şeker ölçüm cihazı fiyat araştırması yaparken ürünün hafıza kapasitesinin yüksek olmasına, 5 saniye içerisinde cevap vermesine, çoklu kullanım imkanı olmasına dikkat etmelisiniz. Cihaz satın alındığında verilen ilk eğitim de cihazın nasıl kullanılacağının öğrenilebilmesi için gereklidir.

Kilo Vermenin Sırrını Açıkladılar! Bu Diyetle Fazla Kilo Kalmayacak!