Parmak Delmeden Şeker Ölçüm Cihazı Fiyatları 2022

Parmak delmeden şeker ölçüm cihazı fiyatları 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. FreeStyle Libre fiyatı 2022 işte detaylar.

Parmak delmeden şeker ölçüm cihazı fiyatları 450 TL ile 1400 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Sürekli şeker ölçümü gerekli olan diyabet hastaları tarafından sıklıkla tercih edilen cihazlardır.

Tip 2 diyabet rahatsızlığında sıkça şeker ölçümü yapılması ihtiyacı duyulmaktadır. Parmak delme gerekliliği olmadan şeker ölçümüne imkan tanıyan bu araçlar ile sürekli ölçüm yapma güçlüğü çekilmesi sorunu ortadan kaldırılıyor.

FreeStyle Libre Fiyat 2022

FreeStyle Libre fiyatı 2022 yılında 450 TL olarak satışa sunulmaktadır. Ürünün resmi web sitesinden satın alarak güvenilir bir şekilde parmak delmeden şeker ölçüm cihazı edinebilirsiniz.

Parmak delmeden şeker ölçüm cihazı diyabet yönetiminde oldukça başarılı bir araçtır. Kişinin gün boyunca değişen şeker seviyesini kontrol eder. Kan alma gerekliliği bulunmaması ve oldukça kolay kullanım seçenekleri ile diyabet hastaları tarafından özellikle tercih edilmektedir. 

FreeStyle Libre Kansız Şeker Ölçüm Cihazı Fiyatı
FreeStyle Libre Kansız Şeker Ölçüm Cihazı Fiyatı

FreeStyle Libre Kansız Şeker Ölçüm Cihazı Fiyatı

FreeStyle Libre kansız şeker ölçüm cihazı fiyatı itibari ile orta kaliteden yüksek kaliteye kadar ürün seçenekleri ile sunulmaktadır. Bu ürünlerin kullanım ömrü, istatistik kaydetme gücü gibi özellikler bakımından çeşitlendiği bilinmektedir. FreeStyle Libre Kansız şeker ölçüm cihazı özellikleri; 

  • Yazılım desteği ile uygulama indirerek detaylı veri kayıtları yapılabilmektedir.
  • Boyut olarak oldukça küçük ve hafiftir.
  • Kıyafetler üzerinden ölçüm yapabilmektedir.
  • Hatırlatma ve uyarı seçenekleri bulunmaktadır.
  • 14 gün boyunca tutarlı sonuç alınabilir.
  • Günlük değişen şeker seviyelerinin tespit edilmesinde hızlı ve doğru sonuç verir.
  • Diyabet yönetiminde hasta için büyük bir kolaylık sağlar.
  • Diyabet rahatsızlığı kapsamında gerçekleştirilen tedavi amaçlı uygulamaların daha doğru yorumlanmasını olanaklı hale getirir. 

Kola Takılan Şeker Ölçüm Cihazı Fiyatı

Kola takılan şeker ölçüm cihazı fiyatı 450 TL’den başlamaktadır. Kola takılarak parmak delme gerekliliği olmadan hızlı sonuç veren bu cihazlar kullanım kolaylığı nedeni ile terchi edilmektedir.

Kola takılan şeker ölçüm cihazı fiyat araştırması yaparken ürünün hafıza kapasitesinin yüksek olmasına, 5 saniye içerisinde cevap vermesine, çoklu kullanım imkanı olmasına dikkat etmelisiniz. Cihaz satın alındığında verilen ilk eğitim de cihazın nasıl kullanılacağının öğrenilebilmesi için gereklidir.

Antalya özel hastaneler

Devlet Hastanesinden Sağlık Raporu Nasıl Alınır

Ankara Şehir Hastanesine Nasıl Gidilir

Devlet Hastanesinden Sağlık Raporu Nasıl Alınır

Çam Sakura Hastanesi Nasıl Gidilir

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu