Tatil Günlerinizi Renklendirecek Pazar Dizileri

Tatil günlerinizi renklendirecek Pazar dizileri ile akşamları ister yerli ister yabancı film izleyebilir, haftalık diziler ile akşam keyfi yapabilirsiniz. Askeri dizilerden tutun da aşk dizilerine kadar çeşitli diziler arasında istediğiniz diziyi istediğiniz kanalda izleyin.

Pazar akşamları aileniz ile vakit geçirirken televizyonda izleyecek bir şey arıyorsanız birçok farklı seçeneğiniz var. Siz de Pazar günü hangi diziyi izlemek istediğinize karar vermek için aşağıdaki kanalları ve dizi listesini inceleyebilirsiniz.

Tatil günlerinizi renklendirecek pazar dizileri
Teşkilat dizisi

TRT 1’de Teşkilat

Teşkilat, her sezonunda farklı düşmanlar ile boğuşan aslında ölü olduğu sanılan Türk Teşkilatından bir grup teşkilat mensubunun yaşadıklarını konu alıyor. Teşkilatta her şey vatan için. Vatan uğruna ölünür, vatan uğruna yaşanır.

Teşkilat izleyenlerin dizinin bağımlısı olduğunu da söylemek gerekiyor. Dizide Türkiye dış ilişkilerine, terör olaylarına ve Türkiye’nin birliğini bozmak isteyen dış güçlere dair büyük benzetmeler görebilirsiniz.

Tatil günlerinizi renklendirecek pazar dizileri
Çok güzel hareketler 2

Star TV’de Çok Güzel Hareketler 2

Çok Güzel Hareketler 2 izleyenlerini kahkahalara boğan, izledikçe izlettiren bir sahne programı. Her hafta farklı skeçler ile Yılmaz Erdoğan yorumuyla ekran karşısında.

Kimi zaman toplumsal bir eleştiri kimi zaman da toplumdan kopuk hikayeleri ile her bir skeç sizi güldürürken düşündürecek. Star TV’de Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 20.00’da Pazar akşamları sizinle.

Tatil günlerinizi renklendirecek pazar dizileri
Kanal d’de yargı

Kanal D’de Yargı

Yargı, her şeyin mahkemeye taşınarak çözülemediğini ortaya koyan, anayasanın açıklarından faydalanarak kendi suçlarını örtbas etmeye çalışan insanları konu alıyor. Üstelik bu insanların her biri birer hukuk görevlisi.

Hayat bazen hukuktan daha kıymetli olabilir. Yargı’da ise haklının hakkını savunmak için başvurduğu illegal yollar, haksızın kendini kurtarmak için aradığı kısayollar ve çok daha fazlası konu ediliyor. Yargı konusu ile kimi zaman bir intikam kimi zaman da bir gerçek arayışını konu alıyor. Kanal D ekranlarında her Pazar 20.00’da izleyebilirsiniz.

Tatil günlerinizi renklendirecek pazar dizileri
Gül masalı

ATV’de Gül Masalı

Gül Masalı konusu ile bir miras ile birlikte geçmişine yönelik sırları ortaya çıkmaya başlayan Gonca adında bir kızın hikayesini anlatıyor. Gonca’nın öyküsü önce İstanbul’da sonrasında ise Isparta’da geçiyor.

Sadece Gonca değil Isparta’da yaşayan köklü ailelerden birinin oğul olan Toprak da kendi hikayesine sahip. Toprak’ın ailesi ile ilgili yaşadıklarından tutun da Gonca’nın geçmişine ışık tutmasına kadar her yönden sürükleyici bir temaya sahip. Pazar akşamları ATV’de 20.00’da Gül Masalı ekranlarda.

Tatil günlerinizi renklendirecek pazar dizileri
Show tv’de sinema

Show TV’de Sinema

Show TV’de yerli ve yabancı farklı sinema yapımları gösteriliyor. Pazar akşamları yerli ve yabancı sinema çeşitleri arasında her hafta farklı yayın yapılıyor. Son zamanlarda Show TV’de yerli yapımlar Hababam Sınıfı, Kemal Sunal filmlerini Pazar akşamlarında sıkça görüyoruz.

Bir farklılık arıyor, dizi yerine film izlemeyi tercih ediyorsanız Pazar akşamlarında Show TV sizi nostaljik bir tura çıkarabilir. Saat 20.00’dan itibaren 00.00’a kadar 3 farklı yerli film yayınlanıyor.

Tatil günlerinizi renklendirecek pazar dizileri
Kanal 7’de yemin

Kanal 7’de Yemin

Yemin, Tarhun ailesinin Reyhan ile evin şımarık çocuğu Emir’i evlendirmek istemesi ile başlıyor. Bilmedikleri ise Reyhan ile Emir arasında gelişecek olan ilişkinin boyutudur. Evin şımarık çocuğu Emir için her şey sandığından çok daha farklı bir ivme kazanacaktır. Her Pazar Kanal 7’de 20.00’da yayınlanan Yemin dizisini izleyebilirsiniz.

Tatil günlerinizi renklendirecek pazar dizileri
Fox tv’de tozluyaka

Fox TV’de Tozluyaka

Tozluyaka bir grup gencin arkadaşlarının ölümüne neden olan zengin çocuklarını bulmak istemesini konu alıyor. Vefa’nın ölümünden kim sorumlu öğrenmeye çok az kaldı. Ali ve arkadaşları bu yolda Vefa’nın katilini ararken kendileri hakkında birçok bilinmeyeni öğreniyor. Her Pazar Tozluyaka 20.00’da özetleri ile Fox TV’de. 

Tatil günlerinizi renklendirecek pazar dizileri
Masterchef türkiye

TV 8’de MasterChef Türkiye

MasterChef Türkiye’de yayınlanmaya başladığı ilk günden bu yana büyük bir hayran kitlesine sahip. Öyle ki TV 8 ekranlarında izleyicilerine bağımlılık yapacak türden bir yarışma izleyeceksiniz.

Kim daha iyi şef diye merak ediyorsanız kırmızı ve mavi takım arasında tarafınızı seçerek mücadeleye dahil olmaya başlayabilirsiniz. Pazar akşamları TV 8’de 20.00’da MasterChef Türkiye’yi izleyebilirsiniz. 

İzlerken Saatlerin Nasıl Geçtiğini Anlamayacağınız Cumartesi Dizileri

İzlerken Nefesinizi Tutacağınız Angelina Jolie Filmleri

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥