Poligon Fiyatları 2024 – Tabanca ve Tüfek Mermi Fiyatı

Poligon fiyatları 2024, son zamanlarda kullanıcılar tarafından merak edilen konular arasında poligon fiyatları 2024 yer almaktadır. Poligon fiyatları bulunduğunuz şehir, atış için gittiğiniz kuruma, seçtiğiniz silaha göre değişiklik gösterir. Ancak genellikle bir tek atış için 20 TL ile 25 TL arasında fiyat ödemeniz gerekir. 

İstanbul20 – 25 TL
Ankara 20 – 25 TL
İzmir Poligon Atış ücretleri20 – 25 TL
MKE Atış Poligonu 15 – 20 TL
Sakarya 20 – 25 TL
Kayseri 20 – 25 TL
Bursa 25 – 25 TL
Poligon Fiyatları 2024

Atış yaparak stresinizi azaltabilir ve keyifli anların tadını çıkartabilirsiniz. Birçok kişinin tercih ettiği ve sevdiği poligon atışlarına 2024 yılında zam gelmiştir. Poligon fiyatlarında kullanılan silahların çeşitlerine göre fiyatlar değişir. Ayrıca kendinize ait tabanca götürürseniz daha uygun fiyata atış gerçekleştirebilirsiniz. Kendinize ait silah götürmeniz halinde tek atış fiyatı 15 TL ile 40 TL arasında değişmektedir. 

İstanbul’da Poligon Fiyatları

Poligon fiyatları

İstanbul şehrinde poligonda atış yapmak isteyen fiyatlarının ne kadar olduğunu merak etmektedir. Sizler için poligonları araştırdık. Ortalama fiyat listesini sizler için hazırladık. Hadi gelin İstanbul’da poligon fiyatları ne kadarmış bir bakalım.  

İstanbul’da yer alan poligon fiyatları genellikle 15 TL ile 30 TL arasında değişiklik göstermektedir. Temel atış eğitimleri alabilir ve eğlenebileceğiniz birçok poligon vardır. İstanbul’da en iyi poligonlar şu şekildedir; 

 • Poligon Club, İstanbul’da en çok sevilen poligonlardan biridir. Eylül ayında hizmet vermeye devam edeceklerdir. 
 • Poligun 
 • Poligon Metropol 
 • Poligon HillTown 

Daha fazla ilgili içerik;


Ankara Atış Poligonu Fiyatları 2024

Poligon fiyatları

Ankara ilinde yaşayanların gideceği birçok poligon yeri vardır. Ancak en çok tercih edilen, sevilen poligonları sizler için araştırdık. Ankara’da poligon fiyatları genellikle 15 TL ile 20 TL arasında değişiklik göstermektedir. Ankara şehrinde tercih edilen poligon yerleri ise şu şekildedir; 

 • Başkent Poligon 
 • Nişangah Atış Poligon 
 • Dab Poligon  

MKE Atış Poligonu Fiyatları

Poligon fiyatları

MKE atış poligonunda fiyatlar yaklaşık olarak 5 TL’den başlamaktadır. Ankara’da bulunan MKE atış poligonu birçok kişinin tercih ettiği alanlardan biridir. Poligonlara kendi silahınızla gitmeniz mermi başına düşen ücreti azaltmaktadır. Genellikle poligonlarda mermi başına 10 TL ile 20 TL arasında ücret alınmaktadır. Ve genellikle atışlar 15 atış şeklinde gerçekleşir. Bu yüzden atış poligonlarına ödeyeceğiniz 15 atış fiyatı 150 TL ile 300 TL arasında olmaktadır.  

Sakarya Poligon Fiyatları

Poligon fiyatları

Sakarya şehrinde poligonda atış yapmak isteyen kişiler fiyatlarını merak etmektedir. Sakarya’da tek mermi atışlar için ödemeniz gereken ücret 15 TL ile 25 TL arasında değişiklik göstermektedir. Seçtiğini mermi türü, silah ve atış sayınıza göre bu fiyatlarda değişiklik meydana gelmektedir. 

Kayseri Poligon Fiyatları

Kayseri şehrinde bulunan poligon fiyatları 10 TL ile 25 TL arasında değişiklik göstermektedir. Bu yüzden Kayseri şehrinde en çok tercih edilen poligonları sizler için araştırdık. Hadi gelin birlikte inceleyelim.  

Kayseri de çok fazla poligon yapabileceğiniz bir yer yoktur. En çok tercih edilen poligon yerlerinden biri ise Combat Poligon olmaktadır. Kayseri şehrinde yaşayan birçok kişinin ilk tercihlerinden birisidir. Diğer poligon alanlarından biri ise Erciyespark atış poligonudur. Eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız tercih edebileceğiniz alanlardır.  

Bursa Poligon Ücretleri

Bursa poligon ücretleri, Bursa şehri doğal güzelliği ile birçok kişiyi kendine hayran bırakmaktadır. Bu şehirde hafta sonları dışarı çıkmak ve atış yapmak istiyorsanız poligon ücretlerini sizler için araştırdık. Genellikle poligon ücretlerindeki mermi atışları MKE’nin mermi satış fiyatlarına göre belirlenmektedir. Bursa poligon ücretleri ortalama olarak 10 TL ile 25 TL arasında değişiklik göstermektedir. 

Poligon ücretleri hakkında merak ettiklerinizi, sorularınızı ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Poligonda 1 mermi kaç TL?

Poligonda 1 mermi fiyatı, kullanılan silahın kalibresi, mermi tipi ve poligonun bulunduğu yere göre değişiklik gösterir. Genel olarak, 9mm çapındaki tabancalar için mermi fiyatı 15 – 20 TL arasındadır. 5,56mm çapındaki tüfekler için mermi fiyatı ise 25 – 35 TL arasındadır.

İşte bazı poligonlarda 1 mermi fiyatı:

 • ASP Poligon: 9mm tabanca mermisi için 15 TL, 5,56mm tüfek mermisi için 25 TL
 • Ata Akademi Poligon: 9mm tabanca mermisi için 20 TL, 5,56mm tüfek mermisi için 25 TL
 • Poligon Cadde Kadıköy: 9mm tabanca mermisi için 25 TL, 5,56mm tüfek mermisi için 30 TL

Poligonda herkes atış yapabilir mi?

Hayır, herkes poligonda atış yapamaz. Poligonda atış yapabilmek için bazı şartlar vardır.

 • 18 yaşını doldurmuş olmak
 • Sağlık raporu almak
 • Poligonun güvenlik kurallarına uymak

Poligondan mermi alınır mı?

Hayır, poligonlardan mermi satışı yapılmaz. Poligonlar, ateşli silahlar ve mühimmatların güvenli bir şekilde kullanıldığı yerlerdir. Poligonlarda kullanılan mermiler, poligonun kendi mermileridir ve dışarıya satılmaz.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥