Web Postegro LiLi Web Giriş: Kaldırıdı mı, Yerine Gelen Uygulama

Postegro nasıl çalışır hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Postegro karşı tarafa bildirim gider mi ve Postegro kaldırıldı mı işte detaylar.

İnstagram Gizli hesabın içinde ne olduğunu merak eden kullanıcılar bu hesaplara nasıl bakacaklarına dair araştırma içerisine giriyorlar. Bu noktada İnstagram gizli hesaplara bakma programları devreye giriyor. Bunlardan biri olan Postegro web sitesi üzerinden giriş yapılabilir.

Uygulamaya kendi hesabınızla giriş yapmamanızı öneririz burada gerçek hesap görünümünde bir sahte hesapla giriş yapmanız bilgilerinizin koruma altında olması açısından daha güvenli olacaktır. Postegro Instagram hesabıyla giren kişinin verileri uygulamanın veri tabanına kaydedilir. Uygulama içerisinde aradığınız kişinin profili görüntüleniyor ise ya o kişi ya da kişinin takipçilerinden biri bu uygulamayı kullanıyor anlamına gelmektedir. Uygulamanın algoritma mantığı bu şekildedir.

Sitehttps://webpostegro.pw
Çalışıyor🟢 Aktif
Güncelleme2023

İnstagram gizli profil bakma sitesi Web Postegro güncel adresini telegram sayfasından takip edebilirsiniz; t.me/s/postegro_lili_chat

Secretle Giriş Instagram (Gizli Profillere Bakma instagram APK)

İnstagram Gizlilik Hesap Görme Ücretsiz

Canlı TV İzle Kim İnsta Pro (İnstagram Profil Limit Kaldırma)

Web Postegro Nedir, Zararlı mı?

Web postegro zararları siber güvenlik uzmanı tarafından şu kelimeler ile açıklandı; “Kullanıcıların uygulamayı indirip giriş yaptıktan sonra uygulama bünyesinde kendi profillerinin bir yedeğini oluşturup ilerideki zamanlarda güvenlik açığını oluşturmuş olur.” açıklamasında bulundu. Uygulama oldukça şikayet almaktadır. Gizli profillere bakma için indirmiş olduğunuz “Web Postegro” aslında sizin gizlilik haklarınızı ihlal etmektedir. Bu yüzden kullanılması siber güvenlik uzmanı tarafından pek önerilmemektedir.

Postegro Karşı Tarafa Bildirim Gider Mi

Postegro en popüler kullanılan gizli hesaba bakma uygulamasıdır. Uygulama içerisinde gizli olan neredeyse her hesaba bakılabilir. Uygulamanın kullanılması için Instagram hesabıyla giriş yapılması gerekiyor tabii ki burada kendi hesabınızla giriş yapmamanızı öneririz. Uygulama Play Store üzerinden şu an indirilebilir durumdadır ancak zaman zaman buradan kaldırılıyor. Web sitesi üzerinden sürekli olarak aktif giriş yapabilir ve profilleri görüntüleyebilirsiniz.

Postegro da profilini incelediğiniz kişiye bildirim gitmemektedir.

Postegro Kaldırıldı Mı

Postegro, Instagram da görmek istediğiniz gizli hesapları görüntülemeniz için yardımcı olan uygulamadır. Uygulama bakıldığında gizlilik ihlali yapmaktadır ve Instagram bu gibi olayların yaşanmaması için sürekli olarak araştırma yapıp böyle uygulamaları engellemektedir. Postegro gizli hesaplara bakma imkanının yanında profilinize kimin baktığını da göstermektedir. Postegro zaman zaman kapanıyor ancak şu an Play Store üzerinden indirilebilir ve web sitesi de kullanılır haldedir.

Postegro Kayıt Ol

Postegro kullanılmakta olan en popüler ve en kullanışlı gizli hesapları görüntüleme uygulamasıdır. Uygulama üzerinden gizli hesapları görüntüleyebilir ya da hesabınıza kimlerin baktığına dair bilgi alabilirsiniz. Kullanıcılara günlük 3 ücretsiz hak verilmektedir, bu haklar bittiğinde para talep edilmektedir. Postegro kullanmak için herhangi bir şekilde uygulamaya kayıt olma gibi durum söz konusu değildir, Instagram hesabınızın olması yeterlidir. Instagram hesabınızla giriş yaparak istediğiniz profili görüntüleyebilirsiniz.

Web postegro lili web giriş: kaldırıdı mı, yerine gelen uygulama
Postegro lili web giriş

Postegro Lili Web Giriş

Postegro uygulama olarak indirilmesinin yanında web sitesi üzerinden de kullanılabilmektedir. Web sitesi üzerinde çoğu zaman sunucu hatalarıyla karşılaşılabilmektedir ancak genel olarak düzgün bir şekilde çalışmaktadır. https://webpostegro.pw adresinden Instagram kullanıcı adınız ve şifrenizle uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Postegro web adresi zaman zaman çalışmamaktadır.

Lili Web Postegro

Postegro uygulaması web sitesi üzerinde Postegro & Lili adıyla kullanılmaktadır. Ancak Lili Web Postegro da yazılıp arandığında karşınıza yine uygulama ile ilgili sayfa çıkacaktır. Uygulamanın web sitesi üzerinden Instagram hesabınıza ait bilgiler ile giriş yapabilir, istediğiniz kullanıcının Instagram sayfasını görüntüleyebilirsiniz.

Postegro dan Korunma

Postegro gizli hesapları görüntülemek için kullanılan bir uygulamadır ancak bu uygulamanın var olması kullanıcıları rahatsız ediyor. Düşünüldüğünde Instagram’ın gizli olarak kullanılmasının sebebi istenilen kullanıcılar hariç diğer kullanıcılarının sizi görmesini istemediğinizdendir. Postegro herhangi bir kullanıcı kullanmasa bile takipçileri arasında uygulamayı kullanan biri mevcut ise, kullanmayan kullanıcının da hesabı görüntülenebilir hale geliyor. Postegro hesabınızı koruyabilmek için geri bildirim yapmanıza olanak sağlıyor ancak kullanıcılar tarafından bunun işe yaradığı düşünülmüyor. Postegro’ da hesabınızı nasıl kaldırabilirsiniz adım adım açıklayalım.

Mesaj kısmında isteğinizi İngilizce olarak dile getirirseniz daha iyi olacaktır. Talebiniz kabul edildiği durumda hesabınız koruma altına alınacak, Postegro dan kaldırılacaktır.

Postegro Yerine Gelen Uygulama 2023

Postegro gibi kullanımda olan birçok gizli hesabı görüntüleme adı altında uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamaları kullanırken hesabınızı güvende tutmalısınız, bu yüzden sahte bir hesap üzerinden giriş yapmanız sizin için güvenli olacaktır.

  • BestWhozi: Postegro gibi gizli hesapları görmek için kullanılan en popüler uygulamalardan biridir. Uygulama olarak indirilebilir ya da web sitesi üzerinden giriş yapılabilir.

Birçok uygulama daha örnek verilebilir ancak geneli Instagram hesabınızda ki takipçileri kontrol etmenize yönelik uygulamalardır ve ücretlidir.

Web Postegro kaldırıldı mı?

Gizlilik açısından pek güvenli olmadığı halde hâlâ kullanımı aktif ve yüksek bir kitle tarafından sağlanmaktadır. Gizli profilleri görmek ve bir çok gizli işinizi bu uygulamadan gidermeniz mümkündür.

Bilgisayara uygulama indirilir mi?

Uygulama olarak bilgisayara veyahut telefonunuza indiremezsiniz. Yalnızca tarayıcıdan açıp giriş bilgileriniz ile giriş sağlayabilirsiniz. Web Postegro güncel tarayıcı adresi için içeriğimize göz atabilirsiniz.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥