En çok kullanılan ve tercih edilen programlardan birisi PowerPoint’dir. Microsoft tarafından geliştirilen ve slayt yapma görevi gören birçok kişi tarafından tercih edilen programlardan biridir. Okulda ve iş yerlerinde sıkça duyduğumuz ve ihtiyacımız olan PowerPoint programını ücretsiz bir şekilde indirmek mi istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. Sizler için hazırladığımız PowerPoint programını ücretsiz indirebileceğiniz linkleri kullanarak programın keyfini çıkartabilirsiniz.

PowerPoint ücretsiz indirmek için sayfanın altında yer alan indir butonuna tıklayın.

PowerPoint Ücretsiz İndir

PowerPoint Ücretsiz Kullanma

Microsoft ürünlerinden biri olan PowerPoint konferans ve sunumlarda en çok ihtiyacımız olan programlardan biridir. İş yerlerinde ve okullarda sıkça kullandığımız PowerPoint programı ücretlidir. 1 ay deneme fırsatı sunar ardından ücretli bir şekilde kullanmanız gerekir. PowerPoint programını ücretsiz kullanmak istiyorsanız birçok yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerin hepsini sizler için ele alacağız.

 • PowerPoint uygulamasını ücretsiz kullanmanız için ilk yöntemlerden biri çevrimiçi bir şekilde kullanmanız gerekir. PowerPoint programını online olarak açtığınız zaman herhangi bir ücret sizlerden talep etmemektedir.
 • İkinci yöntem ise Office web sitesine giderek 1 yıllık ücretsiz deneme sürümünü kullanabilirsiniz.
 • Tablet veya telefonlarınızda bulunan Office programlarını kullanabilirsiniz.
 • Öğrenci ve öğretmenseniz Office programlarını ücretsiz bir şekilde kullanma imkanınız vardır. Microsoft Office 365 Eğitim sayfasına giderek okulunuzun vermiş olduğu e-posta adresini girmeniz yeterli olacaktır.
 • PowerPoint programının eski sürümlerini indirerek ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.
PowerPoint Ücretsiz Kullanma

PowerPoint Online Aç

PowerPoint programını çevrimiçi bir şekilde kullanabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde programı kullanabilir ve dosyalarınızı kaydedebilirsiniz. Yapmanız gereken adımlar oldukça basittir. Alttaki adımları uygulayarak PowerPoint programını online olarak açabilirsiniz.

 • İlk olarak linkine tıklayınız ardından Microsoft hesabınıza giriş yapın. Eğer hesabınız yoksa ücretsiz kaydolun seçeneğine tıklayınız.
 • Oturum açtıktan sonra ekrana gelen tüm Microsoft Office programlarını ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Office Live ile tüm programları ücretsiz bir şekilde kullanabilir ve kaydedebilirsiniz.

PowerPoint Sunum Örnekleri İndir

PowerPoint ile birçok sunum projelerinizi slayt şeklinde hazırlayabilirsiniz. PowerPoint programında 3B nesneleri ve animasyonları sunumunuza ekleyebilirsiniz. Sunucu koçunu kullanarak konuşma pratiği yapabilir ve sözcük seçimi gibi birçok konuda yapay zekadan yardım alabilirsiniz.

PowerPoint Sunum Örnekleri İndir

Birçok konuda kullanıcılarına kolaylık sağlayan PowerPoint programında sunum hazırlamanız oldukça kolaydır. Sizler için PowerPoint sunumlarının nasıl olması gerektiğini ele alacağız.

 • Sunum hazırlarken slayt hazırlamayı en sona bırakmayı tercih edin.
 • Sunum yaparken dinleyicinin dikkatini çekmek için birbiriyle alakalı temaları bir araya getirmeniz gerekir.
 • Yazı tipiniz ve puntonuzun iyi ayarlanmış olması gerekir.
 • Slayt hazırlarken en büyük hatalardan biri metinlere çok fazla yer verilmesidir. Metin değil görselliğe daha çok önem verilmelidir. Metinler daha az, sade olmalıdır.
 • Her bir slayt başına bir konu ataması yapmaya çalışın.
 • Çok abartalı bir şablon seçimi yapmanıza gerek yoktur. İlgi çekici grafikler, okunur yazılar ve sade bir slayt dinleyicinin daha çok dikkatini çekecektir.
 • Beden dilinizi kullanmaya özen gösterin
 • 2 dakikadan daha az sürede diğer slayt kesinlikle geçmeyin, her slaytta 4 maddeye yer vermeniz sizler için avantaj olacaktır.

Microsoft PowerPoint Ücretsiz indirme linkini başlatın.

Google Chrome İndir Pc

AnyDesk İndir Ücretsiz

Whatsapp Plus İndir

Yutup go yükle

Ses değiştirici program indir