WHATSAPP PLUS İNDİR, WP PLUS KULLANICI YORUMLARI ve ÖZELLİĞİ

WhatsApp Plus nedir ne için kullanılır gibi soruların yatınıtı için doğru adrestesiniz. WhatsApp Plus özelliklerini açıklayacak olursak WhatsApp kullanıcıların gizlilik adına aklınıza gelemeyecek özellikleri barındırmaktadır.

Son zamanlarda teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatımızı kolaylaştıran birçok uygulama ortaya çıktı. Hayatımızı kolaylaştıran iletişim araçlarından birisi de Whatsapp olmaktadır. Whatsapp sevdiklerinizle mesajlaştığınız ve iletişime geçtiğiniz bir uygulamadır. Whatsapp uygulamasında bazı özellikler oldukça can sıkıcıdır. Çevrimiçi durumunuzu veya ikinci tik durumunuzu gizleyemezsiniz. Orijinal Whatsapp uygulamasının değiştirilmiş sürüm olarak ortaya çıkan Whatsapp Plus oldukça sevilmektedir.

Whatsapp Plus uygulamasında canınızı sıkan tüm durumlar ortadan kaldırılmıştır. Çevrimiçi durumunuzu gizleyebilir veya temasını dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Whatsapp Plus sürümünü kullanmak isteyen birçok kullanıcı nereden indireceğini bilememektedir. Whatsapp Plus uygulaması resmi bir uygulama olmadığı için mağazalarda bulamazsınız. Whatsapp Plus uygulamasının APK dosyasını cihazınıza indirmeniz gerekir. Sizler için nereden indirebileceğinizi yazımızda ele aldık.

WhatsApp Plus Özellikleri – WhatsApp Pro İndir

Whatsapp plus özellikleri

Dünyada milyonlarca insanın kullandığı Whatsapp uygulaması özelliklerini bir tık yükselterek Whatsapp Plus uygulaması ortaya çıktı. Birçok kişi tarafından merak edilen Whatsapp Plus uygulaması, Whatsapp uygulamasının bir başka sürümüdür. Whatsapp Plus uygulamasının en büyük dezavantajlarından biri resmi bir uygulama olmadığı için güvenilir değildir. Peki, Whatsapp Plus uygulamasının özellikleri nelerdir? Gelin detaylıca bakalım.

 • İstediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz özelleştirilebilir binlerce tema ve arayüz vardır.
 • Birbirinden farklı yazı tipleri ve çeşitleri yer alır.
 • Resmi Whatsapp uygulamasında yer almayan birçok emoji bulunur.
 • Çevrimiçiyken bildirim, yazıyor bildirimini gizleme özelliği vardır.
 • Gönderildi ve okundu tiklerini gizleyebilirsiniz.
 • Cihazınıza kaydetmediniz numaraya mesaj yollayabilirsiniz.
 • Uygulamayı kilitleyebilirsiniz.
 • Whatsapp çevrimiçi durumunuzu gizleyin
 • Yazma durumunuzu gizleyin
 • Mavi tik ve çift tik gizleyin
 • Kayıt durumunuzu gizleyin
 • Whatsapp durumları gördüğünüzü gizleyin
 • Mesajların sizden silinmesini engelleyin

Aero WhatsApp Plus yükle

Aero whatsapp plus yükle

Son zamanlarda ortaya çıkan ve oldukça ilgiyle karşılanan uygulamalardan birisi Whatsapp Plus olmaktadır. WhatsApp Aero Plus ile birçok özelliğe sahip olabilirsiniz. Whatsapp Plus uygulamasını hem bilgisayarınızda hem de telefonlarınızda kullanabilirsiniz. Orijinal Whatsapp uygulamasında olmayan yepyeni özellikleri keşfetmek için Aero WhatsApp Plus uygulamasının APK’sini indirmeniz gerekir. Sizler için Whatsapp Plus son sürümünü indirebileceğiniz siteleri araştırdık. Sizler için hazırladığımız linklere tıklayarak Whatsapp Plus uygulamasının keyfini çıkartın.

Mavi WhatsApp İndir

Mavi whatsapp i̇ndir

Whatsapp uygulamasında olmayan özellikleri karşı Whatsapp MOD uygulaması başlatılmıştır. Whatsapp uygulamasında sınırların yükseltilmesi hedeflenmiştir.  Whatsapp Mod’a eklenen Mavi Whatsapp ise kullanıcılar tarafından merak edilmektedir. Mavi Whatsapp özellikleri şu şekilde olmaktadır;

 • Mavi Whatsapp teması ve ana ara yüzü mavi renktedir. Kullanıcı istediği gibi özelleştirebilir.
 • Mavi Whatsapp tamamen gizlilik odaklı olarak çalışır. Çevrimiçi durumlarınızı saklar, başkalarının Whatsapp durumlarını gizlice izleyebilirsiniz.
 • Kişilerin durumlarını veya profil resimlerini indirmek için yan uygulama indirmenize gerek yoktur. Uygulama içerisinde yer alan yerleşik indirme seçeneğini kullanarak kolayca istediklerinizi indirebilirsiniz.
 • Kişilerinize ekleme yapmadan istediğiniz kişiye mesaj yollayabilirsiniz.

Son zamanlarda ortaya çıkan çok fazla Whatsapp MOD vardır. Whatsapp MOD’lar arasında iyi olan ve çok fazla kullanıcıya sahip olan uygulamalardan birisi Mavi Whatsapp’tır. Mavi Whatsapp uygulamasını indirebileceğiniz APK dosyalarını sizler için araştırdık. Aşağıda sizler için hazırladığımız linklere tıklayarak APK indirebilirsiniz.

WhatsApp Plus nedir nasıl indirilir?

WhatsApp plus normal kullanım dışı özellikleri olan gizlilik sınırlarının daha fazla seçenekli olduğu bir APK uygulamasıdır. APK‘yı indirdikten sonra hemen olarak kullanıma başlayabilirsiniz.

Wp plus zararlı mı?

VirusTotal tarafından zararlı program olarak belirtilen Wp Plus kullanım esnasında kişilerinize ve özel mesajlarınıza ulaşım sağlayabiliyor.

WhatsApp Aero Müşteri Hizmetleri – WhatsApp şikayet Hattı

Aero Instagram – Whatsapp ve Instagram Download

Aero Whatsapp Son Sürüm İndir

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥