Pubg Mobile Güncelleme telefonda oldukça yer kaplamaktadır. Telefonunuz eskiyse oynarken telefon donacaktır. PubG oyununda 100 online oyuncu ile belirli haritaya sahip bölgede savaş yapılmaktadır. En son hayatta kalan ekip veya kişi oyunu kazanmaktadır. Pubg hesap 4 kişi ile ekip olarak da oyuna başlayabilirsiniz veya tek başınıza da oyuna katılabilirsiniz.

İlk olarak toplanma alanında 100 oyuncu bekletilir. Daha sonra oyuncular uçağa binerler. Bu uçak belirli rota üzerinden gider. Gitmek istediğiniz bölge de uçaktan atlamanız gerekir. Bölgeye indikten sonra silah, bomba, yelek, kask aramanız gerekir. Mühimmatları tamamladıktan sonra düşmanları öldürmek için hazırsınız. Eğlenceli ve zevkli olan bu oyun 30 dakika sürmektedir.

LisansÜcretsiz
Dosya Boyutu704 MB
DilTürkçe
ÜreticiLevel Infinite
SistemAndroid, İos
Kullanıcı Puanı4/5
İndirme Sayısı500 Milyon +
Pubg Mobile Güncelleme
Pubg Mobile Güncelleme

Pubg oyunu belirli aralıkla güncelleme getirmektedir. Son güncelleme de yeni klasik mod haritası ve oyun mekaniği güncellenmiştir. Güncelleme yapmak istiyorsanız çevrimdışı güncelleme yapamazsınız. Bu yüzden belirli bir internete bağlanmanız gerekir.

Güncelleme yapmak için şu adımları izleyin.

  • İlk olarak oyun siz de yüklü değilse Google Play Store giriniz. Arama kısmına Pubg mobile yazınız. Pubg mobile akıbet yazan uygulamayı indirebilirsiniz. İndirdikten sonra otomatik olarak uygulama açılacaktır. Uygulama açıldıktan sonra Google hesabınızı bağlamanız sizin için önemlidir. Çünkü oyunda güncelleme olduğunda veya çıkış yaptığınızda tekrardan hesaplarınıza erişebilirsiniz.
  • Eğer oyun yüklü ise Pubg Mobile uygulamasını açınız. Etkinlikler seçeneğine gidiniz. Uygulama tarafından sizi beta sunucularına erişmenizi sağlayacağınız web sitesine yönlendirilirsiniz. Burada kod oluşturursunuz. Oyunun beta sürümüne giriş yaptığınızda oluşturduğunuz kodu buraya yapıştırmanız gerekir. Bu adımı tamamladıktan sonra beta sunucularına erişim olacaktır.
  • İOS içinde yukarıda anlatılanların hepsi geçerlidir.
Pubg Mobile Güncelleme

Pubg Mobile Güncelleme Yapmıyor

Pubg mobile güncelleme yapmıyor, Pubg Mobile son güncellemesi geldi. Herkesin merakla beklediği güncellemede şu özellikler bulunmaktadır. Yeni görüş özelliği vardır; AC Core adlı yepyeni bir görüş açısına sahiptir. Kırmızı nokta görüşü ile benzer bir açısı vardır. Dört farklı takımın birbirine karşı oynayacağı 8v8 TDM modu gelmiştir. Harita da aynı zamanda aynı anda 16 oyuncu olmaktadır. Suda ölüm yok.

Önceki oyunda suda fazla süre kalındığında ölüm varken artık suda ölüm olmaktadır. Oyuncular Snax ve Jonathan gibi ünlü isimlerin ses paketini alabilirler. Örümcek modu ile örümcek adamın gücünü alabileceklerdir. 3D lobi teması ve ara yüzü geliştirilmiştir.

Pubg Mobile Güncelleme

Pubg güncelleme gelmiyor yapamıyorsanız birkaç sebep engel olmaktadır. Bu sebeplerden bazıları şunlardır;

  • İnternet bağlantınız kesilmiş veya hızı çok olabilir. Böyle durumda güncelleme yapmamaktadır. Stabil internet bağlantınızın olmasına dikkat ediniz.
  • Telefonunuzun alanında yer yoksa güncelleme işlemi gerçekleşmez.
  • 554827782 hatası varsa güncelleme dosyalarıyla alakalıdır. Reklam engelleyici kullanmanız ve veri bağlantınızdan kaynaklıdır. Adblocker tarzında reklam engelleyici kullanıyorsanız bunu kesinlikle kapatınız. Oyun dosyalarınıza girerek ön belleğinizi temizleyin.
  • Güncelleme otomatik olarak gözükmüyorsa Google Play girerek güncellemeyi deneyebilirsiniz.
Pubg Mobile Güncelleme

Pubg Mobile Güncelleme Kaç GB

Pubg son güncelleme kaç GB, Pubg oyunu bir yılda birçok kullanıcıya sahiptir. Her geçen gün oyunu severek oynayan kullanıcı sayısı artmaktadır. Son çıkan güncelleme de 670 MB yani 0.67 GB olduğu bilinmektedir. Bu yüzden güncelleme yapmadan önce yeterli bir depolamaya sahip olup olmadığınızı kontrol etmeniz gerekir. Yeterli alana sahip olmayan kişiler güncellemeyi yapamamaktadır. Klasik FPS oyunlarındaki oyuncuların eğlenmesi ve oyuna daha fazla hakim olmaları için güncellemeler gelmektedir. Gelen son güncellemeyi ise çoğu oyuncu heyecanla beklemektedir.