Raintürk Müşteri Hizmetleri – Rain Kripto Para Borsası Canlı Destek

Raintürk Müşteri Hizmetleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Raintürk Güvenilir Mi ve Rain Türk 200 TL Kampanyası devam ediyor mu işte detayları.

Ülkemizde son zamanlarda oldukça ilgi gören yatırımlardan birisi kripto para borsasıdır. Kripto para borsasında birçok platform vardır. Kripto para borsalarından biri olan Rain Türk sayesinde coin işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ülkemizdeki birçok yatırımcı tarafından tercih edilmektedir. Rain Türk hakkında tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz. Gelin başlayalım.

Rain Türk kripto borsasında bir sorun ile karşı karşıya kaldığınız zaman iletişime geçebileceğiniz kanalları sizler için derledik. Rain Türk kripto para borsasında iletişime geçebileceğiniz müşteri hizmetlerine ait telefon numarası yoktur. Rain Türk kripto para borsasında iletişime geçebileceğiniz kanallar şu şekildedir;

  • İlk olarak https://www.rainturk.com/tr/support  linkine tıkayınız. Link açıldığı zaman sağ alt kısımda yer alan canlı desteğe tıklayarak destek alabilirsiniz.
  • İkinci seçenek ise yine linke tıklayarak sorununuza ait makaleleri okuyarak sorununuzu giderebilirsiniz.
  • Rain Türk ile iletişime geçebileceğiniz bir diğer kanal ise e-postadır. destek@rainturk.com adresine sorununuzu iletebilirsiniz. Müşteri destek ekibi tarafından sorununuz çözülecektir.
  • Son seçenek ise iletişim formudur. https://www.rainturk.com/support/contact linkine tıklayarak iletişime geçebilirsiniz.
Raintürk kimin, sahibi kimdir

Raintürk Kimin, Sahibi Kimdir

Rain Türk son zamanlarda en çok merak edilen ve popüler olan bir kripto para borsasıdır. Ülkemizde birçok kullanıcısı olan Rain Türk hakkında merak ettiğiniz konuları sizler için derledik.

Ülkemizde işlem merkezi İstanbul ili olmaktadır. Uluslararası hizmet vermektedir. Orta Doğu da kurulan bu borsa şu an da Bahreyn Merkez Bankası tarafından kontrol süreci gerçekleşmektedir. Rain Türk kripto para borsasının merkezi Bahreyn olarak bilinmektedir. İlk lisanslı kripto para borsasıdır.

  • Birden fazla ortağı bulunmaktadır. Kurucu ortakları Yehia Badaway, Aj Nelson ve Joseph Dallago’dur.

Raintürk Güvenilir Mi

Teknoloji hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. Hayatımızın her alanında kolayca yatırım yapabilir ve yatırımlarınızı takip edebilirsiniz. Son zamanlarda oldukça ilgi gören konulardan birisi kripto para borsasıdır. Kripto para borsalarından biri olan Rain Türk hakkında birçok konuyu yatırımcılar merak etmektedir.

Rain Türk borsasında sunulan kampanyalar dikkat çekmektedir. Rain Türk borsası incelendiğinde altyapı bakımından yeterli seviyede olduğunu düşünüyoruz. Soğuk depolama özelliği ile güvenilirlik oranını yükseltmektedir. Soğuk depolama özelliği yatırımlarınızı çevrimdışı olarak saklar ve böylece dolandırıcıların önünü keser. Fakat kripto para biriminin %98’lik kısmı soğuk hava deposunda saklanmaktadır.

Raintürk güvenilir mi

Rain Türk 200 TL Kampanyası

Rain Türk kripto para piyasasında yeni üyeleri için kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalardan birisi yeni üyeler için Rain Türk tarafından 200 TL değerinde kripto para hediye edilmektedir. Tabi ki bu kampanyaya katılmak için bazı şartlar gereklidir. Üye olmanız ve birkaç işlem yapmanız gerekir.

Rain Türk üzerinde hesap oluşturan kişiler güncel olarak 100 TL değerinde Bitcoin kazanabilirler. 2021 senesinde 200 TL kampanyası bulunurken güncel olarak 100 TL vermektedir. Hesabınızı açtıktan sonra kimliğinizi doğrulama işlemlerinizi gerçekleştirin. Daha sonra hesabınıza para yatırmanız gerekir. Hesaba para yatırdıktan sonra kullanabilirsiniz.

Rain Kripto Hangi Coinler Var?

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥