Reels Arşivleme Nasıl Yapılır

Reels arşivleme nasıl yapılır hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. İnstagram Reels video arşivleme nasıl yapılır işte detaylar.

Reels arşivleme nasıl yapılır sorusuna instagram kullanıcıları tarafından sıkça yanıt aranıyor.  Reels ile büyük gelişim gösteren Instagram kullanıcıları gönderilerde olduğu gibi reels videolarını da arşivlemek istiyor. Ancak ne yazık ki Instagram reels kategorisi için arşivleme özelliği sunmuyor. Beğenmediğiniz ya da profilinizde görünmesini istemediğiniz reels videolarınızı sadece silebilirsiniz. Silmek için şu adımları takip etmeniz yeterli olacaktır;

  • Instagram hesabınıza giriş yapın.
  • Profilinizde yer alan reels işaretine tıklayarak reels videolarınızın olduğu sayfaya ulaşın
  • Ardından silmek istediğiniz reels videosunun üzerine tıklayın.
  • Sağ alt kenardaki üç nokta işaretine tıklayarak çıkan ekrandan sil seçeneğine basıp kaldırabilirsiniz.

İnstagram Reels Video Arşivleme Nasıl Yapılır

İnstagram Reels video arşivleme nasıl yapılır sorusu reels videolarını sık çeken kullanıcılar tarafından yoğun bir şekilde merak ediliyor. Instagram uygulaması kısa bir süre önce reels videoları özelliğini sundu. Pek çok kullanıcı reels videoları çekerek hızlı sayfa büyümesi kaydetti. Instagram profilindeki postları arşivleme özelliği gibi reels için de arşivleme özelliği var mı diye sıklıkla merak ediliyor.

Ancak ne yazık ki Intagram reels videolarınızı arşivlemeniz için herhangi bir özellik sunmuyor. Yani reels videolarınızı arşivleyemiyorsunuz. Reels videolarınızı arşivleyemediğiniz için kaldırmak için geriye sadece sil seçeneği kalıyor. Beğenmediğiniz ya da artık istemediğiniz reels videolarınızı kalıcı olarak profilinizden silebilirsiniz.

Reels Arşivi Nerede
Reels Arşivi Nerede

Reels Arşivi Nerede

Reels arşivi nerede, var mı ve varsa nasıl ulaşırım? Bu ve benzeri sorular sıkça reels çeken Instagram kullanıcıları tarafından yoğun bir şekilde merak ediliyor. Reels videoları arşivleme özelliği bulunmadığı için Instagramda reels arşiv kısmı da yer almıyor. Henüz Intagram kullanıcıların reels videolarını arşivlemeleri için yeni bir özellik geliştirmedi.

Bu noktada arşivlemek ya da arşivdeki reelslere ulaşmak yerine tek alternatif reels videosunu silmektir. Eğer reels videonuz profilinizde postlarınızın arasında görünsün istemiyorsanız profil ızgarasından kaldır seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu alandan kaldırdığınız reels videolarınız direk reels sayfasında arşivlenir. Profilinizde gönderi seçeneğinin yanında yer alan reels kısmına tıklayınca tüm reels video arşivinizi görebilirsiniz.

Instagram da Fotoğraf Nasıl Paylaşılır

Instagram da Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir

Instagram Reels 60 saniye Olmuyor

Instagramda Nasıl Para Kazanılır

Instagram Spam Nasıl Kaldırılır

googlehaberler