Rihanna instagram Hesabı

Rihanna instagram hesabı ve Rihanna official hesabı hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Rihanna badgalriri ne demek işte detayları.

Rihanna instagram hesabı son zamanlarda oldukça fazla gündem olmuştur. Resmi hesabının hangisi olduğu kendisini takip etmek isteyenler tarafından merak edilmektedir. Bunun dışında ünlü ismin yakın zamanda hesabının askıya alınması sebebiyle son olarak hangi hesap üzerinden paylaşımlar yapıldığı bu gerekçe ile de merak edilmektedir.

Uzun bir zamandan bu yana ünlü ismin hesabının kapatılması sonucu paylaşımları takip edilemiyordu. Bir sür sonra sanatçının farklı bir isim ile hesap açtığı ve bu hesabı kullanarak takipçileriyle haberleştiği anlaşıldı. Hesabın tespit edilmesiyle birlikte içerisinde bulunan kavramlar da merak konusu oldu.

İnstagram Kalıcı Takipçi Gerçekten Kalıcımıdır?

Rihanna İnstagram ismi

Rihanna instagram ismi

Rihanna instagram ismi merak edilmektedir. https://www.instagram.com/badgalriri/?hl=tr hesabı şuan kendisi tarafından kullanılmakta olan hesabıdır. 90 milyon takipçisi olan hesap ile dünya da takipçi sayısı en fazla olan hesaplar arasında bulunmaktadır.

Yeni hesabın kullanıcılar tarafından tespit edilmesiyle birlikte neredeyse eski hesabında bulunan sayı kadar takipçi kendisine ulaşmıştır.

Turkcell instagram Paketi 5 GB internet 15 TL

Badgalriri ne demek

Badgalriri ne demek

Toplum içerisinde kalp ve damar rahatsızlıkları ve risk faktörleri farkındalığının daha ileri noktalara taşınması kalp ve damar rahatsızlıkları gelişim riskinin indirilmesinin sağlanması anlamına gelmektedir. Yıldız isim bu isimli hesabı şu sebeplere açmıştır;

  • Daha önceki hesabının kapatılması
  • Hesabının farkındalık içerdiğinin gösterilmeye çalışılması
  • Hesabın takibinin kullanıcılara fayda sağlayacağı imasında bulunması

Gibi sebeplerden dolayı bu isim kullanılmıştır.

Rihanna Resimleri 2022

Çalınan eski instagram Hesabı Kapatma

Instagram Beni Engelleyenler

Instagram Silinen Mesajları Geri Getirme

googlehaberler