Saliha Erdim Kimdir, Kaç Çocuğu Var?

Saliha Erdim kimdir, kaç çocuğu var, ne iş yapıyor soruları arama motorlarında sıkça araştırılıyor. Özellikle de sosyal medyada sürekli keşfete düşen Saliha Erdim içerikleriyle beraber merak konusu olduğunu söyleyebiliriz. Saliha Erdim evli ve 6 çocuk annesidir. 1956 Samsun doğumlu olan Erdim Uzman Aile Danışmanı ve yazardır.

Saliha Erdim Hayatı

Saliha erdim hayatı

Saliha Erdim hayatı eğitimlerle doludur. 1956 yılında Samsun’da dünyaya gelmiştir. Samsun Havza ilçesinde dünyaya gelen Erdim ilk be orta okul eğitimini ise Çorum Sağlık Okulu’nda tamamlamıştır. Ardından lise eğitimini ise Zeynep Kamil Sağlık Meslek Lisesi’nde başarıyla tamamlamıştır.

Hacettepe Yüksek Hemşirelik Okulu’na başladıktan sonra terör olayları nedeniyle yarıda bırakmıştır. Ardından Açık Öğretim fakültesi Sosyal Bilimler Bölümüne girse de o dönemin kıyafet engeli nedeniyle bunu da yarıda bırakmak zorunda kalmıştır.

Ardından ise Kognitif ve Davranış Terapileri Eğitimi alarak bunu da 2012 yılında başarıyla tamamlamıştır. Çocuk ve aile konusunda seminerler vermeye başlayarak ardından eğitim derneklerinden biri tarafından yılın annesi olarak seçilmiştir. Çalışma hayatında ise Yeryüzü Eğitim Danışmanlık firmasının kurucu ortağı olmuştur.

Daha sonra ise “Hanımefendi” ve “Aile Okulu” isimli radyo ve TV programlarını sunmaya başlamıştır.  Tüm bunların yanı sıra birçok eser kaleme almış ve başarılı olmuştur. Evli ve 6 çocuk annesi olan Erdim bugün hala aile eğitimi ve danışmanlığı hizmeti vermeye devam ediyor.

Saliha Erdim’in Eşi

Saliha erdim'in eşi

Saliha Erdim’in eşi Zekeriya Erdim’dir. 31 yıldır Saliha Erdim ile evli olan Zekeriya Erdim 6 çocuk babasıdır. Dergicilik, gazetecilik, radyo programcılığı ve tercümanlık gibi pek çok farklı mesleğe sahiptir. Ayrıca 5 farklı dershanenin ve özel okulun kurucu yöneticiliğini yaptı.

Saliha Erdim WhatsApp Numarası

Saliha erdim whatsapp numarası

Saliha Erdim WhatsApp numarası danışmanlık hizmeti almak isteyenler tarafından merak ediliyor. Saliha Erdim sunduğu radyo programlarında kendisine ulaşabileceğiniz WhatsApp numarasını sürekli paylaşıyor. İletişim bilgileri şu şekildedir;

  • 0216 474 00 50
  • 0553 941 55 30 WhatsApp

Her iki irtibat numarası üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Saliha Erdim Oğlu

Saliha erdim oğlu

Saliha Erdim oğlu hakkında sıkça araştırma yapıyor. Genel olarak Saliha Erdim’in 6 çocuk annesi olduğu biliniyor. Ancak çocukları hakkında herhangi bir bilgi mevcut değildir. Oğlu ya da kızlarına dair isim veya görüntü bulunmuyor.

Saliha Erdim Hangi Cemaatten

Saliha erdim hangi cemaatten

Saliha Erdim hangi cemaatten sorusuna cevap aranıyor. Ancak Saliha Erdim’in kendisinin de ifade ettiği üzre herhangi bir tarikat ya da cemaatle ilişkisi bulunmuyor.  Dini paylaşımlara ağırlık verip İslamiyet’i hayatının her noktasında ön planda tuttuğu için herhangi bir cemaate mensup olup olmadığı çok merak ediliyor.

Saliha Erdim Boşandı Mı?

Saliha erdim boşandı mı

Saliha Erdim boşandı mı sorusuna direk hayır olarak yanıt verebiliriz. Erdim’in eşi Zekeriya Erdim’dir. Çiftin 6 çocuğu olup hala da evlilikleri devam etmektedir.

Saliha Erdim Nerede Çalışıyor?

Saliha Erdim aile terapisti ve danışmanıdır. Moral FM radyosunda her Çarşamba günü Aile Okulu adlı programı hazırlayarak sunuyor. Bunun yanı sıra da hafta da bir gün Diriliş Postası gazetesinde aile danışmanlığı hakkında köşe yazarlığı yapmaya devam ediyor.

Saliha Erdim Kaç Kitabı Var?

Saliha Erdim’in aile seti adını alan 2 adet eseri mevcuttur.

Döneminin Dünya Yıldızı Marilyn Monroe Kimdir?

Sessiz İstila 3. Bölüm İzle – Hande Karacasu Kimdir?

İngiltere’nin Son Kralı Prens Charles Kimdir?

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥