Samsun Kitap Fuarı Ne Zaman? (Gelecek Yazarlar)

Kitaplar hayatımızın en önemli parçalarından biridir. Kitap okumak bizleri farklı bir hayal dünyasına götürür. Kitap okumak konsantrenizi arttırır.

Kitap fuarlarında çeşitli kitaplar olduğu gibi birçok yazar da katılır. Kitap fuarı okuyucular tarafından oldukça çok sevilir. Samsun ilinde kitap fuarı hakkında tüm bilgileri sizler için derledik.

Samsun kitap fuarı 2024 ne zaman sorusunun yanıtı 28 Eylül – 6 Ekim arasıdır.

Karadeniz Kitap Fuarı 2024 Ne Zaman

Samsun kitap fuarı ne zaman

Karadeniz Kitap Fuarı 2024 ne zaman? Karadeniz Kitap Fuarı, Samsun Tekkeköy’de TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenmektedir. Bu yıl düzenlenecek Karadeniz Kitap Fuarı tarihi 28 Eylül – 6 Ekim arasıdır. Festivallerden, fuarlardan ya da etkinliklerden haberdar olmak istiyorsanız samsunetkinlik.com’u takip edebilir, her etkinlikten haberdar olabilirsiniz. Ayrıca web: www.karadenizkitapfuarisamsun.com sayfasını takip edebilirsiniz.

Samsun Kitap Fuarı 2024 Nerede

Samsun kitap fuarı 2024 nerede, Samsun Kitap Fuarı TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezinde Samsun Tekkeköy de düzenlenmekteydi. Fakat koronavirüs sebebiyle geçen yıl iptal olan fuar bu yılda yapılmayacağı bilinmektedir. Festivallerden, fuarlardan ve etkinliklerden haberdar olmak istiyorsanız www.tuyap.com.tr web sitesinden ya da 0 322 256 90 90 telefon numarasından irtibata geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz.


Daha fazla ilgili içerik;


Samsun Kitap Fuarı 2024 Hangi Yazarlar Gelecek

Samsun kitap fuarı 2024 hangi yazarlar gelecek? Samsun Kitap Fuarı, imza günlerinin olması ile de insanları hem okumaya teşvik etmek hem de unutulmaz bir anı bırakmak için güzel bir organizasyondur. Çoğu kişi kitap fuarlarının günlerini sabırsızlıkla beklemektedir.

Samsun Kitap Fuarı imza günlerinde çoğunlukla yayınevlerindeki yazarlar, belirlenen gün ve saatte okurları ile buluşarak hem kitaplarını imzalamakta hem de kitapları hakkında söyleşi yapmaktadırlar. Bazı dönemlerde de imza günleri düzenlenmektedir. Ancak bununla ilgili net bir bilgi yoktur.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥