Selfy Faturasız Özgür Paketler 2022

Selfy Faturasız Özgür Paketler ve Türk Telekom 35 TL Paketler Faturasız hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Selfy Özgür 4 GB Paketi 34 TL nasıl yapılır işte detayları.

Selfy faturasız özgür paketler 2022 Türk Telekom firmasının müşteri için ve hattını değiştirmek isteyenler için sunduğu avantajlı tarifelerden oluşur. Seçebileceğiniz özgür paket seçenekleri şunlardır:

  • Özgür 4 GB aylık 34 TL
  • Özgür 8 GB aylık 39 TL
  • Özgür 16 GB aylık 55 TL
  • Özgür 24 GB aylık 65 TL

İnterneti bol ve avantajlı paketlerden dilediğinizi seçip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Paketlerin hepsi faturasızdır. Açıklanan fiyatların hepsi KDV dahil tutarlardır. 30 günlük bir taşıma süresini aşmamış olmak gerekir.

Türk Telekom İnternet Paketleri Mobil

Türk Telekom 35 TL Paketler Faturasız

Türk Telekom’un en avantajlı paketlerinden biri olan Özgür 4 GB paketi aylık yalnızca 34 TL ile satın alınabilir. Türk Telekom 35 TL paketler faturasız seçenekler arasında en avantajlı olandır.

Paket içerisinde 4 GB internet, 750 dakika konuşma, 250 SMS vardır. Ayrıca ilk ay için 4 GB internet hediyesi de mevcuttur. Tarifeye geçmek için SELFY OZGUR 4 yazarak 4545 numarasına mesaj atmanız yeter. En kısa sürede talebinize dönüş yapılır.

Türk Telekom 1 Ay Bedava Evde internet

Selfy Özgür 4 GB Paketi 34 TL

En avantajlı paketlerden biri olan Selfy Özgür 4 GB paketi 34 TL bir tarife ücretine sahiptir ve aylık olarak ödemeniz gerekir. Tarifeyi satın almak oldukça kolaydır. Mobil uygulamadan direkt olarak geçebilir ya da kısa mesaj atarak tarifeyi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dilerseniz tarife ile ilgili bilgi almak için müşteri temsilciliğini de arayabilirsiniz. Türk Telekom faturasız tarifesini kullanıyorsanız direkt olarak 4 GB paketini satın alabilirsiniz. 1 ay içerisinde hattınızı taşımanız gerekir.

Sil Süpür Nasıl Yapılır

Selfy Özgür 24 GB Paketi 65 TL

Selfy Özgür 24 GB paketi 65 TL interneti bol olan ve uygun fiyatlı avantajlı tarifelerden biridir. İçerisinde ayrıca 750 dakika konuşma ve 250 SMS hakkınız vardır.

İlk aya özel 4 GB hediye olarak kullanabilirsiniz. Tarifeden yararlanabilmek için SELFY OZGUR 24 yazmanız ve 4545 numarasına mesaj atmanız gerekir. En kısa sürede size dönüş yapılır ve tarifenizin onaylanıp onaylanmadığını öğrenirsiniz. Dilerseniz müşteri hizmetlerini de arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava internet

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

2 Yorum

  1. Biz yıllardır müşteriniziz bize kazık yeni gelenlere gel gell bir ay sonra sanada kazık sizin gibi türk telekom değil yunan telekom olur anca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu