Serenay Sarıkaya boy hayranları tarafından en merak edilen konulardan biri haline gelmiştir. Yalnızca oyunculuğu ile değil fiziksel güzelliği ile de dikkat çeken oyuncu hakkında pek çok platformda, çeşitli araştırmalar yapılmaktadır.

Serenay Sarıkaya Boy Kilo

Serenay Sarıkaya Boy

Serenay Sarıkaya boy, kilo güzel oyuncunun hem erkek hem de kadın takipçileri ve hayranları tarafından merak edilen konuların arasında gelmektedir. Uzun süredir büyük markalar ile iş birliği içerisinde olan ve bu markaların mankenliğini yapan Serenay Sarıkaya’nın, sayısız reklam filmi ve dizi gibi yapımları bulunduğunu söylemek de yanlış olmayacaktır.

Yakın zamanda bir internet platformu olan Netflix’te başlayacak olan bir dizinin başrolünü üstlenen Serenay Sarıkaya, bu sayede izleyicileri ile tekrar buluşmaya hazırlanmaktadır. Güzel oyuncu hakkında en merak edilen konu ise boyu olmaktadır.

  • Serenay Sarıkaya’nın 1.75 boyunda ve 54 ila 55 kilo arasında olduğu bilinmektedir.

Serenay Sarıkaya Yaş

Türk asıllı oyuncu ve model olan Serenay Sarıkaya 1 Temmuz 1992 doğumludur. Sektöre girdiği Şaşkın filmi ile izleyicilerin dikkatini çeken oyuncunun şöhreti yakaladığı film ise Plajda olmuştur. Arından Adanalım ve Medcezir dizileri oyuncunun en parladığı işleri arasında yer almaktadır.

Yalnızca oyunculuğu ile değil, sesi ve şarkı söyleme yeteneği ile de dikkat çeken Serenay Sarıkaya, katıldığı programlarda seslendirdiği şarkılar ile de oldukça beğeni toplamaktadır. Intagram’ı aktif olarak kullanan oyuncunun neredeyse 10 milyona yakın takipçisi olduğu bilinmektedir.

  • 1992 yılında doğan oyuncunun 2022 itibari ile 30 yaşında olduğu bilinmektedir. Ankara’da doğan oyuncu şimdilerde hayatını İstanbul’da sürdürmektedir.

Dolayısıyla Serenay Sarıkaya yaş için 30 demek doğru olacaktır. Yalnızca kariyeri ile değil, özel hayatı ve sosyal medya paylaşımları ile de dikkat çeken Serenay Sarıkaya, özellikle Instagram’ı aktif olarak kullanmaktadır. Yaklaşık olarak 10 milyon takipçisi olan oyuncunun takipçi sayısının her geçen gün arttığı bilinmektedir.

Serenay Sarıkaya Hiç Evlendi mi?

Serenay Sarıkaya’nın bugüne dek magazine konu olmuş çeşitli ilişkileri olsa da, herhangi bir evlilik yapmadığı bilinmektedir.

Serenay Sarıkaya Türkiye’nin Kaçıncı Güzelidir?

Serenay Sarıkaya, oyunculuk kariyerinin ardından 2010 senesinde katıldığı güzellik yarışmasında 2. olmuştur.

Didem Soydan’dan Ayrılık İddialarına Yanıt Gecikmedi

Danla Biliç Nasıl Ünlü Oldu

Hande Sarıoğlu Kimdir – Boyu Ve Sevgilisi