Başkasının Whatsapp mesajlarını okumak mümkündür. Kodsuz Whatsapp mesaj okuma biraz zor olsa da başkasının mesajlarını okuyabilirsiniz.

Başkasına ait olan mesajları okurken, siz eğer mesajı o kişiden önce okursanız yakalanabilirsiniz. Onun için mesajları açıldıktan sonra okumanız daha iyi olacaktır. Whatsapp mesajlarını şu yöntemlerle okuyabilirsiniz:

 • Google Drive
 • QR Kod
 • Casus uygulama

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Programı indir

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma

Başkasının Whatsapp mesajlarını okuma programı indirerek ücretsiz sonuç alabilirsiniz. Whatsapp Web hizmeti üzerinden telefon dışında PC üzerinden mesajlara anlık erişmek mümkündür. Özellikle başkasının Whatsapp mesajlarını okumak istiyorsanız, WhatsApp Web üzerinden QR kod okutmanız yeterli olacaktır. Hızlıca bu işlem için takip etmeniz gereken adımlar şunlardır:

 1. WhatsApp uygulamasını açın.
 2. Ana ekranın sağ üst köşesinde göreceğiniz üç nokta simgesine dokunun.
 3. Ardından “Bağlı cihazlar” alanına dokunun.
 4. En üstte göreceğiniz “Cihaz bağla” kısmına dokununca QR kod ekranı açılacaktır.
 5. Telefonunuzdaki bu kodu PC ekranındaki “Whatsapp Web” kısmına denk getirerek taratın.
 6. Tarama işleminden sonra telefondaki WhatsApp uygulaması doğrudan PC ekranına yansıyacaktır.

Bu adımlarla başkasının Whatsapp mesajlarını kolayca okuyabilirsiniz. Mesajlarını okumak istediğiniz kişinin telefonunuzu birkaç saniyeliğine elinize alma fırsatı bulup QR kod taratması yeterli olacaktır.

Kodsuz Whatsapp Mesajları Okuma

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma

Başkasının mesajlarını okumak için birçok program bulunmaktadır. Bu programlar sayesinde istediğimiz insanın yalnızca Whatsapp mesajlarını değil, telefondaki birçok uygulamasına bakabilirsiniz.

Başkasının mesajlarını okumak için, istediğiniz kişinin telefonuna casus yazılım yüklemeniz gerekir. Bu işlemi internet üzerinden yapabilirsiniz. Ancak bu yazılımlar ücretlidir. Casus programlar, bir telefon içerisindeki her bilgiyi size gizli bir şekilde ulaştırır. Bu nedenle, hiçbir yazılım programı bunu ücretsiz yapmaz. Ücretsiz yazan sitelere kesinlikle güvenmeyin. Bu tür programları seçerken, en güvenilir ve en iyi çalışan programları seçmelisiniz. Bu programlara ulaşmak için, internetten biraz araştırma yaparak ulaşabilirsiniz.

Bir başkasının Whatsapp’ına nasıl girilir?

Öncelikle başkasının Whatsapp mesajlarını okumak istiyorsanız o kişinin telefonunu 1-2 dakikalığına elinize almanız gerekmektedir. Sonrasında bilgisayarınızdan Whatsapp Web ekranını açın ve telefondan Whatsapp’a girerek sağ üstte yer alan seçenekler kısmından “bağlı cihazlar” tıklayın ve bilgisayar ekranındaki barkodu okutun, artık Whatsapp mesajlarını okuyabilirsiniz.

WhatsApp’da casus olduğunu nasıl anlarım?

Başkasının Whatsapp mesajlarını okumanız için QR kodu okutmanız gerekir. QR kod dışında mesajları okuyamazsınız. Bu yüzden başka birinin mesajlarınıza erişimi olup olmadığını görebilirsiniz. Yapmanız gerekenler çok basit. Whatsapp uygulamasına girdikten sonra sağ üstte seçenekler kısmından “bağlı cihazlar” seçeneğinden hangi cihazlar üzerinden oturumunuz açık kontrol edebilirsiniz. Eğer bağlı cihazlar varsa hemen oturumu kapat seçeneğine tıklayarak bağlantıyı kesebilirsiniz. Ayrıca bağlantının kaçta olduğunu ve nereden olduğunu görebilirsiniz.

Casus yazılım nedir?

Casus yazılım, kullanıcının izni ve bilgisi olmadan bir bilgisayardan veri toplayan ve bu verileri üçüncü şahıslara iletmek için tasarlanan yazılımdır. Casus yazılım, genellikle kullanıcının davranışlarını izlemek, kişisel bilgilerini ele geçirmek veya bilgisayarı uzaktan kontrol etmek için kullanılır.
Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma

Bir kişinin Whatsapp yazışmalarını nasıl görebilirim?

Whatsapp yazışmalarına ulaşmak için deneyebileceğiniz birkaç yöntem vardır. Ancak bu yöntemler arasında en güvenilir olanı Whatsapp Web’dir. Whatsapp Web dışında üçüncül uygulamalar sayesinde de yazışmalara erişim sağlayabilirsiniz. Ancak üçüncül uygulamaların birçoğunda sizden ücret talep edilir. Ücret ödemenize rağmen kişinin Whatsapp mesajlarına erişim sağlayamayabilirsiniz. Bu durumdan dolayı üçüncül program ve yazılımlara güvenmemenizi tavsiye ediyoruz.

Eşimin Whatsapp Mesajlarını Nasıl Görebilirim?

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma

Eşinizin veya çevrenizdekilerin Whatsapp mesajlarını görüntülemek için, öncelikle telefonunuza veya bilgisayarınıza Whatsapp Web uygulamasını indirmeniz gerekir. Uygulamayı indirdikten sonra, eşinizin Whatsapp uygulamasını bu uygulamaya bağlayın. Bu işlem, QR kodu sayesinde gerçekleştirilir. Cihazları eşleştirdikten sonra, kolayca mesajlara erişebilirsiniz. Ancak eşiniz, bağlı cihazlar seçeneğine girerse, takip edildiğinin farkında olabilir.

Whatsapp Mesajlarını Okumak Mümkün Mü?

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma

Whatsapp mesajlarını okumanız mümkün olsa da, kişinin rızası yoksa kişisel hakları ihlal ettiğiniz için yasadışı bir işlem olarak görülür. Dava edildiğinizde 6 aydan 2 yıla kadar hapis cezasıyla cezalandırılabilirsiniz. QR kod sayesinde Whatsapp mesajlarına erişebilirsiniz. Bu yöntem dışında başka bir yöntemle Whatsapp mesajlarına erişmeniz mümkün değildir.

Whatsapp’ta Herkesten Silinen Mesajları Görme

Whatsapp’ta herkesten silinen mesajları görmenin üçüncü taraf uygulamaları kullanmak, hesabınızın güvenliğini riske atabilir. Bu uygulamaları kullanmadan önce riskleri anladığınızdan emin olun.

Whatsapp’ta herkesten silinen mesajları görmenin iki yolu vardır:

 • Whatsapp’ı telefonunuzdan silin ve tekrar yükleyin
 • Bir üçüncü taraf uygulama kullanın
  • WhatsRemoved+
  • Dr. Fone
  • iMyFone Umate Pro

Takip programı indir

Takip programı indir

Takip programı, bir kişinin veya nesnenin konumunu takip etmek için kullanılan bir yazılımdır. Takip programları, GPS, Wi-Fi veya Bluetooth gibi teknolojileri kullanarak konum verilerini toplar. Bu veriler, bir harita üzerinde gösterilebilir veya bir rapor olarak sunulabilir.

Takip programları, çeşitli amaçlar için kullanılabilir. Örneğin, ebeveynler çocuklarını takip etmek için, şirketler çalışanlarına göz kulak olmak için veya hükümetler suçluları takip etmek için takip programları kullanabilir.

Başka bir telefonun Whatsapp’ı nasıl takip edilir?

Teknoloji gelişmeye başladıkça kişinin sadece Whatsapp mesajlarını değil telefon üzerinden gerçekleştirdiği tüm işlemlere erişebilirsiniz. Kimlerle kaç dakika konuştuğu, nereye gittiğini ve hangi uygulamada ne kadar vakit harcadığını görebiliyorsunuz. Bu durum için kullanabileceğiniz birkaç uygulama var. İşte uygulamaların isimleri;

 • Mspy,
 • EyeZy,
 • FlexiSpy,
 • GEOfinder,
 • Hoverwatch

Whatsapp mesajları başka biri girebilir mi?

Whatsapp mesajları, cihazın şifresi bilindiği sürece başka biri tarafından da girilebilir. Bu nedenle, cihazınızın şifresini başkalarıyla paylaşmamanız önemlidir.

Whatsapp kopyalanabilir mi?

Whatsapp mesajları, cihazın hafızasında depolanır. Bu nedenle, cihazın hafızasına erişimi olan biri tarafından kopyalanabilir.

Whatsapp’ta bir kişi nasıl takip edilir?

Whatsapp’ta bir kişiyi takip etmenin birkaç yolu vardır:

 • Kişinin konumunu takip etmek: Whatsapp’ın konum paylaşımı özelliğini kullanarak, kişinin konumunu takip edebilirsiniz.
 • Kişinin aktivitelerini takip etmek: Whatsapp’ın durum güncellemeleri ve son görülme özelliğini kullanarak, kişinin aktivitelerini takip edebilirsiniz.
 • Kişinin mesajlarını takip etmek: Bir casus uygulama kullanarak, kişinin mesajlarını takip edebilirsiniz.

Whatsapp mesajlarını hat sahibi görebilir mi?

Whatsapp mesajları, cihazın şifresi bilindiği sürece, hat sahibi tarafından da görülebilir. Bu nedenle, cihazınızın şifresini başkalarıyla paylaşmamanız önemlidir.

Geçmiş Whatsapp yazışmaları nasıl elde edilir?

Geçmiş Whatsapp yazışmalarını elde etmek için şu adımları izleyin:

 1. Telefonunuzda Whatsapp’ı açın.
 2. Ayarlar > Sohbetler > Sohbet geçmişi > Yedekleyi seçin.
 3. Yedekleme yapmak için bir bulut hizmeti seçin.

Whatsapp 2 cihazda açık olur mu?

Whatsapp’ı aynı anda iki cihazda açık tutabilirsiniz. Ancak, bu durumda, aynı telefon numarasını ve şifreyi kullanmanız gerekir.

Whatsapp nasıl başka telefona kopyalanır?

Whatsapp’ı başka bir telefona kopyalamak için şu adımları izleyin:

 1. Telefonunuzda Whatsapp’ı açın.
 2. Ayarlar > Hesap > Hesap verilerini aktarı seçin.
 3. Cihazdan cihaza aktarı seçin.
 4. Eklemek istediğiniz cihazın QR kodunu tarayın.

21 Comments

 1. QR kodu yoksa maalesef okuyamazsınız. QR kod ile net bir şekilde Whatsapp mesajlarını inceleyebiliyorsunuz. Telefona Whatsapp web indirin eşleştirme yapın bu kadar

 2. Eşimden şüpheleniyorum. Kesinlikle deneyeceğim o bağlı cihazları kontrol etmez sanmıyorum. En mantıklı QR kod ile mesaj okumak telefonuma whatsapp web indirip deneyeceğim. Aramızda deneyen var mı işe yarıyor mu

 3. bende aynı durumdayım. güvenilir varsa nolur banada söyle yapabildiysen

 4. Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okumak için dolandırılmaya niyetim yok. adamlar uygulamada par aistiyor. parayı vermek mesele değil istedikleri kişisel bilgiler çok tehlikeli. bir iş gelse başıma kimseye dert de anlatamam burada. ne diyeceğim sevgilimin whatsapp mesajlarını gizlice bakmak için para ödedidm mi diyecğim.

 5. Sevgilimin whatsapp mesajlarını nasıl okurum diye çok düşündüm. okumam lazım çünkü şüpheleniyorum. doğrudan sorsam evet seni aldatıyorum demez. sanırım parayı basıp spy uygulama yükleyeceğim. bu işin sonunu görmem lazım. işin sonu evliliğe gidiyor ama ben emin olamıyorum kendisinden acaba ben mi paranoyaklık ediyorum.

 6. Arkadaşlar QR kod sayesinde sadece mesajlara erişim sağlayabilirsiniz. Uzağa gitseniz de mesajları okuyabilir ve gelen mesajları görebilirsiniz ancak karşı taraf bağlı cihazlara girerse görme ihtimali bar. Denemiş biri olarak söylüyorum whatsapp mesajlarını okumak bazen iyi fikir değil

 7. Öncelikle, başkasının WhatsApp mesajlarını okumak veya izinsiz olarak özel iletişimlerini gözetlemek, etik olmayan, yasadışı ve mahremiyet ihlali olarak kabul edilir. Birçok ülkede, başkalarının özel iletişimlerini izinsiz gözetlemek ve paylaşmak suçtur ve ciddi yasal sonuçlar doğurabilir.

 8. Mesela kodu doğrula diyor o kişinin kişisel bilgilerine girdiğimiz zaman Qr kodu omu

 9. aslında bu tür programlarlar whatsapp web bağlama üzerinden çalışıyor. O yüzden dikkatli olmanızda fayda var kaş yapayım derken göz çıkarmayın. Eğer bağlı olan cihazlara bakarsa karşıda ki kişi yakalanma ihtimaliniz çok yüksek.

 10. Mutlu Özmen on

  Bencr işe yarıyor ama sürekli olarak QR kod okutmanız lazım çünkü eğer kişinin internet bağlatısı olmaz ise bilgisayarınız internete bağlı değil uyraısı verir. Bunun dışında casus yöntemlerinin çoğu sahte ve ücretli bazıları saçma sapan şeyler gösteriyor.

Leave A Reply