Sinema bileti fiyatları dönemsel olarak sinema salonları tarafından yapılan bazı indirimler bulunmaktadır. Hafta içi bir gün ya da ilk seans için sinema bileti fiyatlarında yapılan kampanyalar ile daha uygun fiyatlara film izlemek mümkündür.

Tam Bilet100 TL
Öğrenci Bilet90 TL
Gold Class (VİP) Tam Bilet130 TL
Gold Class (VİP) Öğrenci Bilet120 TL
4DX Tam 3D Bilet140 TL
4DX Tam 3D Bilet120 TL
3D Tam Bilet125 TL
3D Öğrenci Bilet110 TL
2D Skybox 2260 TL
2D Sky125 TL
Sinema Bilet Fiyatı
Tam100 TL
Öğrenci95 TL
Gold Class Tam115 TL
Gold Class Öğrenci105 TL
2D Skybox 2190 TL
2D Sky110 TL
3D Tam Imax160 TL
3D Öğrenci Imax150 TL
4DX Öğrenci 3D105 TL
Sinema Bilet Fiyatı
3D Türkçe Dublaj90 TL
3D Öğrenci80 TL
Sinema Bilet Fiyatı
Bursa Carrefour65 TL
Espark Eskişehir75 TL
İzmir Mavibahçe90 TL
Kanyon Sinema70 TL
Sinema Bilet Fiyatı

Daha fazla ilgili içerik;


En ucuz sinema bileti hangi AVM de

En ucuz sinema bileti hangi AVM de, bilgilendiriyoruz. Bölgenizde bulunan AVM içerisindeki sinemalardan hangileri ucuz sizlere aktarıyoruz.

 • En ucuz sinema bileti hangi AVM de;
  • Pizza sinema; Öğrenci 50 TL – Tam 55 TL
  • Cinemaximum bilet fiyatları; Öğrenci 58 TL – Tam 61 TL

Yukarıdaki maddelemede en ucuz sinema bileti hangi AVM de, sizlere aktardık.

Cinemaximum Bilet Fiyatları 2024

Sinema bilet fiyatları

Cinemaximum bilet fiyatları itibari ile koltuk türüne göre değişen bir fiyat politikası izlemektedir. Öğrenci, tam, 2D, 3D, VİP koltuk gibi seçenekler için fiyatlar değişmektedir. Güncel 2024 Cinemaximum bilet fiyatları;

2024 Sinema bileti fiyatları 50 TL’den başlamaktadır. Cinemaximum’da bir tam sinema bileti 58 TL; prestige sinemalarında bir tam sinema bileti 50 TL’den başlamaktadır. Cinemaximum sinemalarında hafta içi ve hafta sonu ayrımı yapılmadan fiyatlandırma mevcutken Prestige sinemalarında hafta sonu bilet fiyatları yükselmektedir.

Vizyona yeni giren Avatar 2 filmi için bilet fiyatları (3D gözlük bedeli hariç) aşağıda yer alıyor;

Öğrenci Sinema Bileti Kaç TL

Sinema bilet fiyatları

Öğrenci sinema bileti kaç TL sorusu sinema salonlarına göre çeşitlilik göstermektedir. Prestige sinema salonlarında öğrenci sinema bileti 50 TL iken; Cinemaximum sinema salonlarında öğrenci bileti 55 TL olarak satışa sunulmaktadır.

3 boyutlu öğrenci sinema biletleri ise 55 TL’den başlamaktadır. Sinema salonlarına göre çeşitlenen fiyatlar aynı zamanda hafta içi, hafta sonu, 2D, 3D, 4D, 6D gibi seçeneklere göre de çeşitlilik göstermektedir. 

 • Haftada 2 gün Pazartesi ve Çarşamba günleri özel bilet olarak satışa sunulan bilet fiyatları 40 ile 53 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Piazza Sinema Bilet Fiyatları 2024

Sinema bilet fiyatları

Piazza sinema bilet fiyatları 2024 itibari ile Cinemaximum fiyat politikası kapsamında belirlenmektedir. Aşağıda yer alan fiyatlandırmalar tüm Piazza sinema salonları için geçerlidir.

Ucuz bilet nasıl alınır?

CineMaximum pazartesi ve çarşamba günleri ucuz sinema bileti alabilirsiniz. Hafta içi alınacak bilet fiyatları 39 TL’den başlıyor.

Vizyondaki Filmler

Vizyona giren sinemalar; Jordan Peele’den “HAYIR”, Coma, İnn-i Cin Mişna, Konuş Onunla, “Ooops” Sevimli Tavfa, El Hemnaz, Kitap 1820, Pota, Korku Evi ve MA-SER.

Sinema biletleri ortalama ne kadar?

Sinema bilet fiyatları ortalama 60-70 TL arasında değişmektedir. Bu fiyat, filmin kategorisine, salonun özelliklerine ve gösterim saatine göre değişiklik gösterebilir. Örneğin, 3D filmler, IMAX salonlar ve prime time seanslar daha pahalı olabilir.

Viaport sinema bileti kaç TL?

Viaport sinema bileti fiyatları da ortalama 60-70 TL arasındadır. Ancak, sinemanın konumuna ve filmin kategorisine göre değişiklik gösterebilir. Örneğin, Viaport Marina Tuzla’da öğrenci bileti 59 TL, tam bilet ise 69 TL’dir.

Sinemada Öğrenci indirimi var mı?

Evet, sinemalarda öğrenci indirimi bulunmaktadır. Öğrencilik belgesi ibraz eden öğrenciler, tam bilet fiyatından %20 ila %50 indirimli olarak sinema bileti satın alabilirler.

Sinemalar engellilere ücretsiz mi?

Evet, sinemalar engellilere ücretsizdir. Engelli raporu ibraz eden engelliler, bir refakatçi ile birlikte ücretsiz olarak sinema bileti satın alabilirler.

Sinema bileti kaç yaşa kadar ücretsiz?

0-2 yaş arası çocuklar için sinema bileti ücretsizdir. Ancak, 3 yaş ve üzeri çocuklar için tam bilet fiyatından bilet satın alınması gerekmektedir.

/ 5.

Share.

19 Comments

 1. Biz sosyalleşmek istiyoruz, sinemada film izlemek istiyoruz millet paranız yoksa gitmeyin diyor. Biz de onu diyoruz işte paramız yetmiyor. Eskiden yetiyordu şimdi neden yetmiyor?

 2. Sinema bilet fiyatları iyice uçtu yemin ediyorum. Bıktım artık bu hayat pahalılığından. Artık sinemaya da gidemiyoruz. Tiyatroya zaten bilet bulamıyoruz.

 3. En ucuz sinema biletleri Bursa Carrefour, Espark Eskişehir, İzmir Mavibahçe Avm’lerinde yer alır. Şehirden şehire bilet fiyatları çok fazla değişir.

 4. Sinemaya gitmek bu kadar pahalı olamaz ya. Gerçekten aktivite yapmak için en uygun yerleri aramak zorunda kalıyoruz. Ayda bir sinemaya gidelim dedim sinema bilet fiyatlarına bir bak

 5. Bazı sinema salonları, üyelik programları ve özel indirimler sunar. Bu programlara üye olarak ya da belirli günlerde düzenlenen indirimli seanslara katılarak, sinema bileti satın alabilirsiniz.

 6. Yusuf Saroğlu on

  Sinema bilet fiyatları enflasyon rakamlarından etkilendiği için artış hala devam etmekte.

 7. ayıp yaaa bu ülkede artık herşey lüks cidden uçuyoruz ……………

 8. 41 tl olmuş biletler avm de şaka gibi her hafta 1 2 tl zam geliyor 2 hafta önce gittim 27 tl şimdi 1 hafta önce baktım 38 tl şimdi 41 tl olmuş şakamızınız siz ya nasıl gidilecek millete bu kadar yüklenmeye ne gerek var.

 9. Gitmeyin bu kadar ücrete gidilmez sinnema bu 10lirayi geçmemeli bir ogrenciye bizlerede 15i ne yani bir ev 5 nufusluysa 200lira bir filmemi verilecek

 10. İsmi lazım degil on

  Oğlumla ben gidecek olsak yeme yol parası derken oooo .🙄🙄🙄🙄

 11. pandemi boyunca çalışamadıklarının parasını vatandaştan çıkarmaya çalışıyorlar.. hiç kusura bakmayın 40 tl bir sinemaya vermem.. gider evimde seyrederim..az yiyin de kendinizden çıkarın parasını

 12. 40 tl sinema bileti mi olur dünyanın hiç biryerinde bu kadar pahalı değil eskiden 20 tl oldu diye veriyorduk üzülerek ama bu fazla ederi maliyeti ne ki faşoluk resmen bu o paraların hesabı bu dünyada ve öbür dünya da fitip fitip gelcek heryerinizden

 13. Pandemi boyunca sinemaların hiç çalışmadığı, şimdi ise yalnızca aşısı olan ya da test yaptıran kişilerin sinemaya gidebildiği düşünülürse, fiyatlar bence pahalı değil. Yaz döneminde bu fiyatların biraz daha yükselmesini bekliyorum. Eğer fiyatları biraz daha ulaşılabilir yaparlarsa, kış döneminde de sinema sektörü biraz canlanabilir diye düşünüyorum.

Leave A Reply