Sitemli Bayram Mesajları (Resimli Bayram Mesajları)

Sitemli bayram mesajlarının en çok kullanılanlarını sizler için paylaşıyoruz. Sevgiliye sitemli bayram mesajları ve bayram ile ilgili özlü sözler kısa resimli bayram mesajlarını gelin birlikte inceleyelim.

Sitemli bayram mesajları 2023 yılında da gönlü kırılmış olan ve bunu göstermek isteyenlerin başvurdukları yollardan biri olmakta. Bayram mesajı atarken gönlünüzden geçenleri de dökmek istiyorsanız derlediğimiz üzgün bayram mesajlarına bir göz atın.

Bayram mesajı her zaman mutlu ve heyecanlı olmak zorunda değildir. Bayram günlerinde atılan mesajlar her zaman mesaj atmaya fırsat bulamadığınız ya da mesajla kendinizi ifade etmek istemediğiniz kişilere gönderme yapmak için harika bir fırsat olabilir. Üstelik bayramlar küslerin barıştığı zamanlardır.

Bayramda kendinizi ifade ederken karşı tarafa bir adım atmak için de sitemli bayram mesajlarını kullanabilirsiniz. Yazımızın devamında birçok sitemli ve resimli bayram mesajlarını derledik. 

Sitemli bayram mesajları
Sitemli bayram mesajları
Sitemli bayram mesajları
Sitemli bayram mesajları
Sitemli bayram mesajları
Sitemli bayram mesajları
Sitemli bayram mesajları
Sitemli bayram mesajları
Sitemli bayram mesajları
Sitemli bayram mesajları

Sevgiliye Sitemli Bayram Mesajları

Sevgiliye sitemli bayram mesajları kırılan kalbinizi göstermenin en kolay yollarından biri olabilir. Duygularınızı ifade etmek için bayram mesajlarını kullanacaksanız aşağıdaki bayram mesajlarından birini seçebilir ve doğrudan kopyalayarak istediğiniz kişiye gönderebilirsiniz.

  • Bugün bayram ve ben yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.
  • Sevildiğini hissetmek kadar güzel bir duygu var mı şu dünyada? Ben hissetmeyeli çok uzun zaman oldu. Yine bir bayram ve herkes sevildiğini hissediyor olmalı. Umarım sevildiğini hissettiğin bir bayram olur.
  • Bayram sevdiklerinle güzeldir. Sevdiklerim yanımda olmadıktan sonra bayram olsun ne anlamı var? Şimdi senin bayramın güzel mi, bilmem. Yine de güzel bir bayram olsun.
  • Hadi gel barışalım bayram günü. Bir bayram vesile olsun hasretimizi dindirmeye. Bir bayram vesile olsun sana olan sitemimi hissetmene. Gel de güzel bir bayram olsun bize.
  • Bayramları küsler barışır derler. Bayram günü ama seninle barışmaya yüzüm yok. Senin de yüzün yoksa eğer hadi gel barışalım artık. Hasreti bir kenara bırakalım. Bu bayram bizim bayramımız olsun.

Bayram ile İlgili Özlü Sözler Kısa

Sevgiliye sitemli bayram mesajları

Bayram ile ilgili özlü sözler kısa formları ile gönderilen kişiler üzerinde etki bırakan mesajlardır. Bayramın önemini ve anlamını ifade eden bu hoş sözleri seçerek siz de bayram kutlamalarına yeni bir soluk getirebilirsiniz.

  • Bayramı bayram yapan bir arada olmaktır. Her zaman birlikte, mutlu ve sevinçli olduğumuz bayramlar yaşamak dileğiyle. Güzel bayramlar.
  • Bayramı iyi yapan insanın sevdiği ile bir arada olmasıdır. Sevdiklerimizin yanımızda, günlerimizin aydınlık geçtiği bayramlara niyetle. İyi bayramlar.
  • Sana değen tüm iyilikleri Rabbinden bil. Bayram da Rabbin’den armağan bir güzellik. Bayramın kıymetini bil ve sevdiklerinle mutlu ol. Bu bayram da tüm güzellikler seninle olsun.
  • Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram geçirmen dileğiyle. Hep birlikte güzel bir bayram kutlayalım. Hayırlı bayramlar olsun.
  • Bu bayram yan yana olamasak da kalplerimizin bir arada olduğunu biliyoruz. Bayramını en içten dileklerim ile kutluyorum.

Resimli Bayram Mesajları – Hocaya Bayram Mesajı (En Güzel Bayram Notları)

En Saçma Bayram Mesajları (Bayram Manileri) Eğlenceli Bayram Mesajları

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥