Snapchat hesap silme linki paylaşıyoruz. Telefondan Kalıcı Snapchat hesap silme ve snapchat geçici hesap silme nasıl yapılır işte detayları.

Snapchat kalıcı hesap silme aşamaları şu şekildedir;

  • Snapchat hesap silme sayfasına gidilmeli.
  • Snapchat kullanıcı adı ve şifresi girilmeli.
  • Snapchat oturumu açılmalı.
  • Bu işlem bir kere daha tekrarlanmalı.
  • Snapchat hesabına bağlı olan telefon numarasına bir şifre gelecektir, bu şifre istenilen yere girilmeli.
  • Karşınıza çıkan ekrandan hesap silme seçeneği tıklanmalı.
  • İşlem tamamlandıktan sonra pencere kapatılmalı.
Snapchat Hesap Silme Linki

Bu aşamalar doğru bir şekilde uygulandığında hesap silinecektir. Yalnız şöyle bir durum vardır. Bu işlem aynı zamanda snapchat hesabı dondurma işlemidir. Eğer hesabınız silinsin istiyorsanız silinmesini istediğiniz hesabınıza bu işlemleri gerçekleştirip devamında 30 gün boyunca bu hesaba giriş yapmamalısınız. 30 günün sonunda hesap silinmiş olacaktır. Silinen hesapta bulunan arkadaşlar, fotoğraflar, videolar ve mesajlar da silinecektir.

Snapchat Hesap Silme Linki

Link ‘e tıkladığınız zaman link sizi snapchat hesabınızı sildirecek olan sayfaya yönlendirecektir. Snapchat hesabınızı silmek için doğru bir şekilde aşamaları devam ettirin. Sonunda silinmek için işlem gören hesap 30 gün içerisinde uygulama üzerinden bir giriş gördüğünde hesap silme işlemi iptal olacaktır. 30 gün boyunca giriş yapmamaya dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde hesabınız silinmeyecek yalnızca girmediğiniz süre zarfı boyunca dondurulmuş olacaktır.

Snapchat Hesap Silme 2023 – Snapchat Hesabı Dondurma

Snapchat hesap silme 2023 işlemi telefondan ya da bilgisayar üzerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilirken uygulama üzerinden gerçekleşmesi mümkün değildir. Telefon ya da bilgisayar üzerinden tarayıcı sayfasını açın. Snapchat resmi sayfasına giriş yapın.

Hesap silme butonuna basın. Açılan sayfaya silmek istediğiniz hesabın girişini yapın. Bu işlemi tekrar gerçekleştirin. Bu işlemi yaptığınız durumda hesap silinme işleminiz gerçekleşmiş olacaktır. Dikkat edilmesi gereken nokta ise snapchat hesabı anında silme işlemi hiçbir zaman yapmamıştır. 2020 yılında da hesabın silinmesi için 30 gün süre zarfı koymuştur. 30 günün sonunda silinmesi istediğiniz hesaba hiçbir cihaz üzerinden giriş yapmamış iseniz hesabınız silinmiş olacaktır. Fakat bir kere dahi olsa giriş yaptıysanız silinme işleminiz iptal edilecektir.

Snap hesabı nasıl silinir?

Snapchat hesap silmek için uygulama içerisinde gezinmeyi bırakın ve içeriğimizdeki hesap silme linkine tıklayın kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra hesabını komple silmeyi onaylayın ve işlemizi sonlandırın.

Snap hesabı nasıl dondurulur?

Hesap dondurma işleminizi yaptıktan 30 gün sonra tekrar giriş yapmadığınız taktirde hesabınız kalıcı olarak silinecektir. Hesabınızı dondurmak için tıklayınız.