Şok Market Kaçta Kapanıyor (Pazar Günleri Kapanış)

Ancak, bazı Şok marketleri, bulundukları bölgeye göre farklı saatlerde açılabilir veya kapanabilir. Bu nedenle, Şok markete gitmeden önce, mağazanın çalışma saatlerini teyit etmek için mağazanın web sitesini veya sosyal medya hesaplarını kontrol edebilirsiniz.

Açılış09.00
Kapanış21.00

Şok Market Kaçta Açılıyor

Şok market kaçta kapanıyor

Şok market uygun fiyatları ve kaliteli ürünleri ile birçok müşteri tarafından sevilen marketlerden biridir. Şok market diğer marketler gibi hemen hemen aynı saatlerde faaliyet göstermektedir. Şok markette öğle arası yoktur. 12 saat boyunca müşterilerine hizmet vermektedir.

  • Şok marketin çalışma saati şu şekildedir; sabah 09.00 gibi market açılmaktadır. Akşam ise 21.00 da kapanmaktadır.

Şok Market Hafta içi Kaçta Açılıyor

Şok market artık her mahallede rahatlıkla görebileceğimiz market zincirlerinden biridir. Son zamanlardaki ekonomik sıkıntılardan dolayı insanlar uygun marketler tercih sebebi olmaktadır. Şok marketlerin çalışma saatlerini merak edenler için hafta içi saatlerini sizler için derledik.

Şok market zincirinin hafta içi çalışma saatleri şu şekildedir; sabah 09.00’ açılan market akşam 21.00’a kadar hizmet vermektedir.

Şok Kaçta Kapanıyor Hafta Sonu

Son zamanlarda müşteri sayısı gittikçe artan marketlerden biri olan Şok marketin çalışma saatlerini sizler için derledik. Hafta sonu çalışma saatlerine bir değişiklik yoktur. Resmi ve dini tatillerde hizmet vermeye devam eden Şok marketin öğle arası yoktur.

  • Şok market zincirleri hafta sonu saat 09.00’da açılarak akşam 21.00 da kapanmaktadır.

Daha fazla ilgili içerik;

ŞOK ve BİM saat kaçta kapanıyor?

ŞOK ve BİM, hafta içi ve hafta sonu olmak üzere her gün aynı saatlerde açıktır.
ŞOK ve BİM’in çalışma saatleri 09:00-21:00’dır.
Bazı ŞOK ve BİM mağazaları, bulundukları bölgeye göre farklı saatlerde açılabilir veya kapanabilir.

Şok market saat kaçta kapanıyor?

Şok marketler, hafta içi ve hafta sonu olmak üzere her gün aynı saatlerde kapanmaktadır. Şok marketlerin çalışma saatleri 09:00-21:00’dır. Yani, Şok marketler, her gün sabah saat 09:00’da açılmakta ve akşam saat 21:00’da kapanmaktadır.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥