Spotify İndirilen Müzikleri MP3 Yapma

Spotify indirilen müzikleri MP3 yapma hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Spotify MP3 dönüştürücü programsız ve Spotify dan USB ye müzik atma işte detaylar.

Spotify müzik dinleme servislerden biridir. Tüm dünyada kullanılan dijital platformlardan biridir. Spotify birçok kişi tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Spotify ücretli bir uygulamadır. Belirli bir ücret ödemeniz karşılığında sınırsız müziklere erişim ve herhangi kısıtlama olmadan sevdiğiniz müzikleri indirebilirsiniz. Müzik dinlerken araya sürekli reklam girmesi oldukça can sıkıcıdır. Kesintisiz müzik dinleme keyfi sunan uygulamalardan biri olan Spotify uygulaması tüm işletim sistemlerine uyumludur. Spotify uygulamasından indirdiğiniz müzikleri sadece uygulama içerisinde izleyebilirsiniz. Peki bu müzikleri mp3 yapma şansınız var mıdır? Sizler için detaylı bir şekilde ele aldık.

Spotify uygulaması üzerinden indirdiğiniz müzikleri bazı yan uygulamalar kullanarak mp3 şekline dönüştürebilirsiniz. Kullanabileceğiniz uygulamalar şu şekildedir;

  • MP3fy web sitesini kullanarak Spotify üzerinden oluşturduğunuz çalma listelerini dönüştürebilirsiniz.
  • DRmare uygulamasını bilgisayarınıza indirerek Spotify müziklerinizi dönüştürebilirsiniz.
  • iMüzik ücretli olarak kullanılan bir yazılımdır. Bu yazılım sayesinde müziklerinizi dönüştürebilirsiniz.

Spotify Ne Kadar İnternet Yer

Spotify MP3 Dönüştürücü Programsız

Spotify ile tüm dünyada popüler olan müzikleri dinleyebildiğiniz bir platform olarak karşımıza çıkmaktadır. Spotify üzerinden indirdiğiniz müzikleri sadece uygulama üzerinden dinleyebilirsiniz. Spotify üzerinden indirdiğiniz müzikleri mp3 şekline dönüştürmek istiyorsanız şu web sitelerini kullanabilirsiniz. Web sitelerinde herhangi bir uygulama indirmenize gerek yoktur.

Web sitelerinden dönüştürme işlemlerinizi gerçekleştirmek için yapmanız gereken adımlar şu şekildedir;

  • İlk olarak Spotify uygulamasından indirmek istediğiniz müzikleri veya albümü bulunuz.
  • Daha sonra dışa aktarma seçeneğini kullanarak bağlantılarını kopyalayın.
  • Kopyaladığınız bu bağlantıları bu linklere yapıştırınız. Daha sonra dönüştürme işlemlerinize başlayabilirsiniz.
Spotify dan USB ye Müzik Atma

Spotify dan USB ye Müzik Atma

Spotify uygulaması üzerinden indirdiğiniz müzikleri herhangi bir cihazda ya da aktarma işlemlerini gerçekleştiremezsiniz. Spotify web sitelerinde ya da uygulama üzerinden şarkıları dinleyebilirsiniz. Spotify müzikleri başka bir yerde dinlemenize izin vermemektedir. Bazı kullanıcılar için bu yeterli olmamaktadır. Spotify üzerinden USB aktarımı yapmak istiyorsanız ilk olarak şarkılarınızı indirmeniz ve dönüştürme programlarını kullanarak mp3 formatına çevirmeniz gerekmektedir. Dönüştürme işlemini gerçekleştirdikten sonra USB aktarım işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Spotify Çok Yer Kaplıyor

Spotify platformu birçok kişi tarafından tercih edilen uygulamaların başında yer almaktadır. Spotify uygulaması çok sevilse de bazı durumlarda can sıkıcı olabilmektedir. Spotify platformu cihazınızda oldukça fazla yer kaplamaktadır. Bazı kullanıcılar ise bu durumdan oldukça rahatsız olmaktadır. Spotify cihazınızda yer kaplamasının sebeplerinden birisi müzikleri önbelleğe depolayarak kısıtlama olmadan çalınmalarını sağlamak adına yer kaplar. İkinci sebebi ise çevrimdışı müziklerinizi dinleyebilmeniz için indirilen müzikleri depoladığı için oldukça yer kaplamaktadır. Peki Spotify uygulamasının bu kadar yer kaplamasının önüne nasıl geçebiliriz? Gelin bir bakalım.

  • Spotify uygulamasının ön belleğini temizlemek bu sorunu ortadan kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Kullanılmayan verileri silerek cihazınızda yer açabilirsiniz.

Spotify İndirilenler Nerede

Spotify Üyelik İptali

Spotify Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir

Spotify Şarkı Sözleri Nasıl Paylaşılır

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu