Spotify Premium’a nasıl geçilir ve Spotify Premium nasıl iptal edilir, detayları sizlerle paylaşıyoruz. Spotify Premium satın al ve Spotify Premium üyelik fiyatlarını birlikte inceleyelim.

Spotify platformu sayesinde istediğiniz ve dileğiniz müziği dinleyebilirsiniz. Gittiğiniz her yerde müziğinizi kesintisiz bir şekilde dinlemek istiyorsanız Spotify Premium kullanmanız gerekir. Reklamsız ve çevrimdışı müzik dinlemek için Spotify paketlerinden birini seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Günlük hayatımızda özellikle seyahat ederken sevdiğimiz parçaları dinlemek isteriz. Spotify platformunda Premium hesabına geçmek için yapmanız gereken adımları sizler için yazımızda ele aldık.

Spotify üyelik ücreti39,99 TL
Spotify üyelik
 • İlk olarak Spotify platformunu açmanız gerekir.
 • Spotify hesabınızı açın, hesabınız yoksa oturum açmanız yeterli olacaktır.
 • Spotify hesabınızı açtıktan sonra alt kısımda yer alan Kitaplığın seçeneğine tıklayınız.
 • Kitaplığım seçeneğine tıkladıktan sonra üst kısımdaki ayarlar seçeneğine tıklayınız.
 • Karşınıza gelen Go Premıum seçeneğine tıklayın daha sonra karşınıza gelen paketlerden sizlere uygun olanı seçin.
 • Ödeme bilgilerinizi girdikten sonra artık sınırsız müziğin keyfini çıkartabilirsiniz.

Spotify Premium’a Nasıl Geçilir İphone

Müziklere, sanatçılara ve albümlere ulaşmak için Spotify platformunu kullanabilirsiniz. Spotify platformu dünyada ve ülkemizde en çok tercih edilen ve uygun bulunan müzik servis araçlarından birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. İos işletim sistemine sahip telefonlarınıza Spotify Premium özelliğini kullanmak için yapmanız gereken adımları sizler için ele aldık.

 • Apple kısıtlamalarından dolayı İphone ve İpad cihazınızdan Premium özelliğini kullanmanız için linki kullanmanız gerekir. İphone cihazlarınızda Spotify uygulamasında Premium üyeliğinizi oluşturamazsınız. Premium üyeliği almanız için yukarıdaki linke tıklayarak plan seçmeniz gerekir.

Daha fazla ilgili içerik;


Spotify Plan Değiştirme

Spotify Plan Değiştirme

Spotify kullanıcıların daha iyi hizmet almaları için uygulama sıklıkla güncelleme almaktadır. Spotify planlarınızı uygun fiyata kullanabilir ve plan değiştirmek istediğiniz zaman kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Eski planınızdan sıkıldıysanız istediğiniz yeni plana geçiş yapabilirsiniz. Yeni bir plana geçtiğiniz zaman çalma listeleriniz, kaydettiğiniz müzikler ve ayarlar silinmez, aynı şekilde kalır. Yeni bir plana geçiş yapmak için takip etmeniz gereken adımlar şu şekildedir;

 • İlk olarak linke tıklayınız.
 • Linke tıkladıktan sonra oturum açmanız gerekmektedir.
 • Oturum açıldıktan sonra planın alt kısmında yer alan Planı Değiştir seçeneğine tıklayınız.
 • Ardından istediğiniz planı seçerek plan değişikliğini gerçekleştirebilirsiniz.