Uzmanından STC Coin Yorum 2023, Geleceği ve Hedef Fiyat

STC Coin Geleceği hakkında detaylı bilgi. STC Coin nedir ve yatırım yapan Student coin yorum ne diyor işte detayları.

STC coin geleceği var mı, hakkındaki uzman yorumları nelerdir gibi sorular sıklıkla merak ediliyor. Özellikle de STC coin yatırımı yapmayı düşünen herkes bu sorulara cevap arıyor. STC coin Student coin adıyla da sıkça anılıyor. Adından da anlaşılacağı üzere projenin amacı öğrenciler ve eğitimle ilgilidir.

Stc coin yorum

Kripto para birimlerinden biri olan STC coin projesi 2018 yılında Kozminski Üniversitesi’ndeki Öğrenci Yatırımcı Kulübü Kapitalni ‘de yer alan birkaç öğrenci tarafından çıkarılmıştır. Geleceğine dair yapılan uzman yorumları ise oldukça olumlu yöndedir. İçeriğimizin devamından STC coin hakkında merak ettiğiniz diğer tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Stc coin geleceği

STC Coin Yorum 2023

Dikkat çeken yükselişlerin ardından durağan bir görünüme geçen STC, Bitcoin yükselişi ile birlikte yeniden gözleri üzerine çekmeyi başardı. Özellikle 0,003$ eşiğini aşabilirse o zaman önü daha da açık olacaktır. En yükse değeri olan 0,07 $ bandından hala çok uzakta olan Student Coin için henüz her şey çokta berrak değil. Coin önünde oldukça fazla direnç noktası var.

STC ekibi, coin için oldukça yoğun bir çalışma içerisinde. STC Wallet ile birlikte beklentileri bir nebze olsun karşılayan ekip, yeni borsa listelenmeleri ile birlikte yeni bir ATH görmenin planlarını yapıyor. Henüz Binance uzak alternatifler arasında olsa dahi Huobi ve Gate.io listelenmelerine dair haberler gelirse o zaman fiyat kesinlikle daha da canlanacaktır.

STC Coin en yüksek fiyatı $0,05367 seviyesini 22 Nisan 2021’de gördü. STC Coin 2023 yılına girerken $0,002574 seviyesindeydi.

Student Coin dolandırıcılığı

Student Coin dolandırıcılığı gibi bir durum söz konusu değildir. STC Coin sistemine giriş yapamayan üyeler panikleyerek böyle bir başlık açmıştır. Teknik sorunlar giderildikten sonra sistem kullanıma tekrar açılmıştır. STC coin giriş yapmak için app.studentcoin.org/sign-in adresine tıklayabilirsiniz.

STC Coin Nedir?

STC coin nedir; STC coin 2018 yılında Kozminski Üniversitesi’ndeki Öğrenci Yatırımcı Kulübü Kapitalni’de yer alan birkaç öğrencinin ortak projesidir. ALK Student Coin adını verdikleri STC coini geliştirdikten sonra kripto para seçeneği olarak piyasaya sürmüşlerdir. Öğrencilerin STC coin projesini geliştirmesindeki temel hedef ise öğrenci ve akademik personellerin mal alım-satım işlemlerinde araç olarak çalışacak ve de ilgili Blockchain’i oluşturmaktır.

 STC coin bir DeFi platformu olarak tamamen ücretsiz hizmet verirken aynı zamanda kullanıcılarının kendi tokenlerini oluşturmalarını sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bir diğer tanımlama ile STC coin tamamen modern eğitim sistemleriyle beraber üniversite blok zincirlerinin global ölçekli olarak birbirine bağlanmasını desteklemek üzere çalışır. Proje amaçları arasında tokenleri ve blok zincirlerini ana akım içerisine koymak da yer alıyor.

Stc coin kaç tl (canli)

STC Coin Projesi

STC coin projesi tam olarak nedir sorusu oldukça merak ediliyor. Bir gurup öğrenci tarafından hayata geçirilen STC coin projesi tamamen eğitim alanına yöneliktir. Genel olarak projenin amaçlarını listelemek gerekirse de;

 • Student coin (STC) projesini diğer projelerden ayıran en temel özelliği öğrenci odaklı olmasıdır. Proje kapsamında kullanıcıların tümü kitle fonlaması yapabiliyor.
 • Kullanıcı bir token oluşturabiliyor. Oluşturduğu tokeni de platformda listeleyebiliyor.
 • Yatırımcılar da bu tokeni satın alarak STC Exchange üzerinden alım-satım yapabiliyor.
 • Öğrencilerin bu proje kapsamında birikim yapabilmesi sağlanıyor. Birikimi ise sabit bir gelir kaynağı haline getirerek kademeli şekilde geri ödeyebilme imkanı veriyor.
Stc coin geleceği

STC Coin Kimin?

STC coin kimin sorusuna tek bir isimle yanıt vermek mümkün değildir. Çünkü STC coin projesi bir gurup öğrenci tarafından hazırlanarak sunulmuştur. 2018 yılında Kozminski Üniversitesi’nde yer alan bir gurup öğrenci ALK Student Coin adını verdikleri STC coin projesini hayata geçirmiştir. Hala aynı öğrenci gurubu STC coin projesini kapsamlı bir şekilde yönetmeye devam ediyor.

STC Coin Hangi Ülkenin, Sahibi Kim?

STC Coin hangi ülkenin, sahibi kim soruları yatırım yapmak isteyen herkes tarafından araştırılıyor. Öncelikle STC coin projesinin tek bir sahibi bulunmuyor. 2018 yılında bir öğrenci gurubu tarafından geliştirilen ve kısa sürede ses getirmeyi başaran bir projedir. Projeyi hayata geçiren öğrenci gurubu Polonya’da yer alan Kozminski Üniversitesi’nde eğitim görüyordu. Dolayısıyla STC coin için başlangıç noktası Polonya olmuştur.

STC Coin Hangi Borsada Nasıl Alınır?

STC Coin hangi borsada nasıl alınır, tüm borsalarda listelenir mi sorularına hızlıca yanıt verelim. STC coin kısa süre içerisinde ses getirip pek çok kripto para borsasında listelenmeye başlamıştır. STC coin projesine ait direk Studentcoin.app adresi bulunuyor. Alım satım işlemlerini doğrudan bu adres üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca listelendiği diğer kripto para borsaları ise şu şekildedir;

 • Uniswap
 • Waves Exchange
 • Bithumb Global
 • CoinTiger
 • Coinsbit
 • P2PB2B
 • Bitcoin.com
 • Exchange
 • KuCoin

Toplamda sekiz farklı kripto para borsasında listeleniyor. Yukarıda yer verdiğimiz bu borsalar arasından seçim yaparak üyeliğinizi oluşturabilirsiniz. Üyeliğinizi oluşturduktan sonra ise listelenen coin sayfalarından STC coine ulaşabilir ve kolayca alım-satım işlemlerine başlayabilirsiniz.

STC Coin Yorum

STC coin yorum kripto para uzmanları ve yatırımcıları tarafından sıkça aktarılıyor. Tamamen öğrencilerin lehine geliştirilen bu proje 2018 yılından beri tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Uzmanlar projenin kısa vadede büyüyeceğine ilişkin yorumlarını ilk günden beri aktarıyor. Özellikle de öğrenci yatırımcılar tarafından odak noktası haline gelerek büyüme kaydetmiştir.

 Yine uzmanların bir kesimi yatırım için en uygun koşulları sağladığı ve gelecek vaat ettiğini ifade ediliyor. Şu an ki fiyatı üzerinden bir alım için fırsat yarattığı aktarılıyor. Özellikle de önümüzdeki süreçte değerinin hızlı bir ivme kazanması da uzman yorumları arasında yer alıyor.

Uzmanların forumlarda ve çeşitli alanlarda yer verdiği bir diğer analiz neticesi ise kullanıcıya kendi tokenini oluşturma fırsatı veren STC’nin mucizevi sonuçlar doğurmadığı yer alıyor. Yani büyüme kaydederek kazandırmasının bir mucize olmadığını ve başarı neticesinde açığa çıktığını ifade eden uzman yorumları da sıkça dikkat çekiyor.

Grafik analizlerine göre ise ilk çıkış noktasından şimdiye kadar olumsuz bir seyirde olmadığı görülüyor. Önümüzdeki yıllarda yatırımcısına ciddi kazanç kapısı olabileceği de ön görülüyor. Yer verilen bu bilgiler birer yatırım tavsiyesi olmasa da uzmanların analizleri olduğu için yeni yatırımcılara büyük ölçüde fikir veriyor.

Alper Destici

Kripto Para piyasalarını takip ederek sizi bilgilendiriyorum. İTÜ Finansal Piyasalar alper.destici@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥