Su Burcu Yazgı Coşkun Hangi Dizilerde Oynadı – İlk Dizi ve Filmi?

Su Burcu Yazgı Coşkun hangi dizilerde oynadı sorusu, genç oyuncunun hayranları tarafından merak edilen bir konu haline gelmiştir. 2005 doğumlu genç oyuncunun 2012 yılında başlayan meslek hayatı, günümüzde en sık araştırılan konulardan biri haline gelmiştir.

Su Burcu Yazgı Coşkun İlk Dizisi

Su burcu yazgı coşkun i̇lk dizisi

Genç yaşına rağmen yer aldığı yapımlardaki başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken Su Burcu Yazgı Coşkun, sosyal medyayı da oldukça aktif bir şekilde kullanmaktadır. Su Burcu Yazgı Coşkun ilk dizisi ise 2013 yılında çekilen Sana Bir Sır Vereceğim adlı dizidir.

Su Burcu Yazgı Coşkun Küçükken Oynadığı Dizi

Su burcu yazgı coşkun küçükken oynadığı dizi

Henüz 17 yaşında olan genç oyuncu, günümüzde en popüler kadın oyuncuların arasında gelmektedir. Bunun yanı sıra yer aldığı yapımların oldukça geniş bir izleyici kitlesi olması sebebi ile de dikkat çeken oyuncu, bugüne dek 3 farklı dizide yer almıştır.

Su Burcu Yazgı Coşkun küçükken oynadığı dizi ise Sana Bir Sır Vereceğim dizisi bulunmaktadır. Henüz 8 yaşında bu dizide yer alan oyuncu, uzun yıllardır oyunculuk sektörünün içerisinde aktif bir rol oynamaktadır. Sosyal medyayı da oldukça aktif kullanan oyuncu hakkında her gün bir çok farklı araştırma yapılmaktadır.

Su Burcu Yazgı Coşkun Oynadığı Filmler

Su burcu yazgı coşkun oynadığı filmler

Su Burcu Yazgı Coşkun oynadığı filmler Beni Çok Sev, Bizi Hatırla ve Dabbe: Bir Cin Vakası olarak bilinmektedir. İlk filmini 2012 yılında yer aldığı Dabbe: Bir Cin Vakası ile gerçekleştiren genç oyuncunun gelecek projeleri ise hayranları tarafından merak edilmektedir.

Su Burcu Yazgı Coşkun Yeni Dizisi Netflix

Su burcu yazgı coşkun yeni dizisi netflix

Su Burcu Yazgı Coşkun yeni dizisi Netflix platformunda yer almaktadır. Ancak dizi değil film olan yapım kısa süre içerisinde büyük bir ses getirmiştir. “Bizi Hatırla” adlı filmde Su Burcu Yazgı Coşkun, Altan Erkekli, Özge Özberk ve Tolga Tekin gibi ünlü isimler ile rol arkadaşlığı yapmaktadır.

Su Burcu Yazgı Coşkun Hangi Dizi ile Popüler Olmuştur?

2012 yılından beri pek çok yapımda yer alan Su Burcu Yazgı Coşkun geçen sezon televizyonlarda yer alan Kırmızı Oda dizisindeki rolü ile dikkat çekmiştir.

Su Burcu Yazgı Coşkun’un Boyu Kaçtır?

Su Burcu Yazgı Coşkun’un boyunun 1.65 olduğu bilinmektedir.

Su Burcu Yazgı Coşkun Yine Ödülleri Topladı. Tam 2 Altın Kelebek Ödülü!

Demet Özdemir’den Su Burcu Yazgı Coşkun’a Duygusal Sözler

Su Burcu Yazgı Coşkun Kim Milyoner Olmak İster Özel Bölümde. (1000. BÖLÜM)

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥