Sugar Daddy Türkiye’de pek bilinmeyen ancak yurt dışında fazlasıyla ünlü olan bir eşleşme tarzıdır. Sugar Daddy’ler ile eşleşen genç kızlar belirli bir anlaşma dahilinde birlikte vakit geçirir. Kimi zaman gezmeler ve davetlere katılma şeklinde ilerleyen bu birliktelik çok farklı noktalara da ulaşabilir.

Sugar Daddy uygulamasının yurt dışında bazı ülkelerde çok yaygın olmasının ilk nedeni ihtiyacı karşılıyor olması. Genç kızların maddi desteğe ihtiyacı varken yaşlı ve zengin erkeklerin de kendilerini yalnız hissetmemeye ihtiyacı var. İşte bu kadar basit. Gelelim Sugar Daddy hakkında yanlış bilinenlerin doğrularına.

Genç kız Sugar Daddy’nin cinsel ihtiyaçlarını karşılamak zorunda değildir.

Sugar Daddy hakkında yanlış bilinen birçok bilgi var. Örneğin bir sugar daddy’niz olması onunla cinsel ilişkiye girmenizi şart koşmaz. Peki burada yaşlı ve zengin adamların çıkarı ne? Çok basit. Yalnızlıktan kurtulmak.

Yalnız olmak çoğu zaman pek ürkütücü görünmez. Tabi gençseniz. Ancak yaşlandıkça yalnızlık insana fazlası ile batmaya başlar. Tam da bu noktada yaşlı ve zengin adamlar birlikte vakit geçirmek için sugar daddy olmak isteyebilir. Bu genç kızların onların her istediğini yapacağı anlamına gelmez.

Sugar Daddy

Sugar Daddy ile eşleşmeyi kabul etmeden önce şartlar konuşulur.

Bilinen başka bir yanlış da bir sugar daddy ile anlaştıktan sonra onun her istediğini yapmak zorunda olunduğudur. Bu tamamen şehir efsanesi. Yaşlı ve zengin olmaları genç kızlara karşı zorbalık yapabilecekleri anlamına gelmez. Bu yüzden bunu unutun.

Sugar daddy ile genç kız eşleşmeden önce taraflar beklentilerini söyler. Örneğin yaşlı ve zengin adam birlikte akşam yemeklerine katılmayı talep edebilir. Genç kız da üniversite giderlerinin karşılanmasını…

Herkes Sugar Daddy olamaz.

Sugar daddy olmayı fazla hafife alan büyük bir kitle var. Hayır bu öyle bir şey değil. Zengin olmak yetmez. Çok zengin olmak gerekir. Öyle ki genç kızın tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek kesinlikle sugar daddy için hatırı sayılır bir masraf olmamalıdır.

Bu insanlar çok zengin olduklarından genç kızların taleplerini yerine getirmekte güçlük çekmez. Genç kız için de birlikte vakit geçirmek kolay bir adım olduğundan adil bir anlaşma gibi görülebilir.

Sugar Girl

Sugar Daddy var da kadınlar için bir Sugar karakteri yok mu? Tabi ki var: Sugar Girl

Sugar daddy zengin ve yaşlı erkekler için kullanılan bir tabir. Peki bu erkeklerin ihtiyaç duyduklarına kadınlar ihtiyaç duyamaz mı? Tabi ki duyabilir.

Zengin ve yaşlı kadınlara da Sugar Girl deniyor. Bir sugar girl ile anlaşan genç erkeğin ihtiyaçlarını karşılamak da yine sugar girl’in vazifeleri arasında. Mantık aynı sadece taraflar değişiyor.

Bir Sugar Baby ne kadar kazanır? Sandığınızdan daha fazla.

Çok kazanır. Net bir şekilde bunu söylemek mümkün. Sugar daddy’nin ne kadar zengin olduğuna ve aralarındaki anlaşmaya göre değişse de lüks bir hayat, üniversite giderlerinin karşılanması, iyi kıyafetler ve daha fazlası için sugar daddy’den faydalanılır.

Sugar baby için bu durum bir para kazanma aracı değildir. Unutmayın maddi bir çıkar olsa da sugar daddy ile sugar baby arasında manevi ihtiyaçların karşılanması öncelik. Yaşlı ve zengin adam yalnız kalmazken genç kız da lüks içinde vakit geçirir. Kulağa basit geliyor.

Sugar Daddy cinsel

Sugar Daddy cinsel ihtiyaçlarının karşılanmasını isterse bunu önceden söylemelidir.

Günümüzde sugar daddy’ler için de durum her zaman cinsel ilişkiye çıkmıyor. Ancak çoğu sugar daddy para döktüğü kızdan cinsel ihtiyaçlarını karşılamasını da bekliyor. Burada dikkat! Bunu istiyorsa en başından dile getirmek zorundadır. Aksi halde bu iş yürümez.

Zorbalık ve kabalık kesinlikle kabul edilemez. Sugar baby olmayı bir meslek olarak gören genç kadınlar için zorbalık karşılaşılan bir durum ancak vazgeçmek onların elinde. Bu uygulamanın yaygın olduğu ülkelerde zengin bir sugar daddy bulmak sanılandan çok daha kolay. Birkaç uygulamayı kullanmakla işe başlanıyor.

Bazı Sugar Daddy kılığındaki fakir yaşlı adamlara dikkat edilmesi gerekir.

Sugar daddy demişken uygulamalarda kadınların karşısına çıkan yaşlı erkekler her zaman zengin olmayabilir. Bazen dolandırıcılar bile karşılarına çıkabilmektedir. Sugar Daddy kılığında takılan aslında zengin olmayan ancak fakir de sayılmayan adamlar bu sektörün belaları denebilir.

Sugar Daddy’ler

Sugar Daddy’ler sandığınızdan daha toksik karakterlere sahip olabilirler.

Ne denebilir ki onlar da insan sonuçta. Zengin ve yaşlı olması onun her zaman nezaketli olacağı anlamına gelmez. Bu nedenle bir sugar baby karşısına çıkan adamı iyi tanımalı ve kendini korumayı bilmelidir.

Bazen çok kaba insanların karşılarına çıktığını ve toksik alışkanlıklarla karşı karşıya kaldıklarını söyleyen birçok sugar baby var.

Uzun lafın kısası sugar daddy ya da sugar girl hiç farketmez. Her ikisi de insanın hayatında iz bırakacak türden olumsuz anılar yaşanmasına neden olabilecek işler. İşin sonunda para kazanmak her zaman kazançlı olunacağı anlamına gelmez. Bazen toksik karakterler insanın canını okuyabilir hatta ömrü boyunca unutamayacağı yaralar açabilir.

Kadınlarda Cinsellik Kaç Yaşına Kadar Devam Eder – Hangi Yaşlar Kadında En İstekli Yaşlardır?

Sevgiliye Sorulacak Sorular – Erkek Sevgiliye Sorulacak Sorular

Erkekler Neden Ayaklara İlgi Duyar – Bilimsel Açıklama