SYS Coin, 0,886 Dolar Yüksekliğine Meydan mı Okuyacak?

SYS Coin teknik grafikte genel bir yükseliş göstermektedir. Kripto para son zamanlarda olağan bir düzeltme aşamasından geçti ve şimdi bu hızı sürdürmek için toparlanıyor. İlk olarak, fiyatın bir önceki en yüksek seviye olan 0.896$’ı değiştirmeden önce 0.7 direncini aşması gerekiyor (%23.52 artış).

SYS coin 181% bir kazanç ve $ 0.9 işaretine yeni salıncak en yüksek sağlayarak, Kasım ayında olağanüstü bir işlem gösterdi. Ancak Aralık, bu coin paraya bir düzeltme aşaması getirdi ve bu da fiyatını 0,618 Fibonacci seviyesine veya 0,54 ABD Doları işaretine düşürdü.

Sys coin
Sys coin

0,7 Dolarlık Direnç, Potansiyel %23 Kazanç İçin Bir Engel Oluyor!

SYS coin, 0,54$ seviyesinden yeterli desteği aldı ve bir fiyat toparlanması başlattı. Şimdiye kadar, fiyat alt desteğe göre %27 arttı ve 0,7 dolarlık önemli bir direnci kırmaya çalışıyor.

Kripto para fiyatı, bu 0,7 dolarlık direncin üzerinde 4 saatlik bir mum kapanışı sağladı. Ancak, bu kırılma o kadar belirgin değildi ve grafik ayrıca, bu seviyenin üzerindeki satış baskısını gösteren bazı yüksek fiyat reddetme mumları gösteriyor. Bu nedenle, kriptonun bu kopuşu onaylamak için günlük mum kapanışını beklemesi gerekebilir.

Teknik Göstergeler Ne peki?

Önemli EMA’lar (20 ve 50) , 20 EMA çizgisinin güçlü bir trend pazarında dinamik destek sağladığı ve 50 EMA çizgisinin genişletilmiş geri çekilmeleri kapsadığı SYS coin parasında güçlü bir yükseliş trendi gösteriyor.

Günlük Göreceli Güç Endeksi(59), değeri nötr seviyenin(50) üzerinde kaldığı için kripto para için yükseliş hissiyatı koruyor.

4 saatlik grafiğin geleneksel pivot seviyelerine göre, kripto para yatırımcıları SYS fiyatı için en yakın direnci 0,83 ABD Doları ve ardından 0,93 ABD Doları bekleyebilirler. Karşı uca gelince, destek seviyeleri 0,66 dolar ve 0,5 dolar olabilir.

Enes Gülcan

Enes, soğuk ortamı sever. Mobil teknoloji ve operatörlere tuhaf bir merak besliyor. Kitap okumaya geç başladığı için pişman ve şuan bunu telafi ediyor. İnternetten gelen soruları konu haline getiriyor. enes.gulcan@bedavainternet.com.tr