Faturalı Telefon Borç Sorgulama (Turkcell, Vodafone, Türk Telekom)

Turkcell fatura sorgulama numarası ve Vodafone borç sorgulama SMS ile nasıl yapılır, bilgilendiriyoruz. Türk Telekom fatura ödeme ve borç sorgulama nasıl yapılır, bilgilendiriyoruz.

Adınıza ait olan telefon faturası borclarını sorgulamak için hangi operatörü kullanıyorsanız o operatöre ait olan firmanın şubelerine giderek borcunuzu T.C kimlik numaranızı ya da borcu olan numarayı vererek öğrenebilirsiniz. Ayrıca borcunuzu e-Devlet sistemi üzerinden de sorgulayabilirsiniz. Fakat borçlarınızın ödeme süresi dolduysa ve icra takibe alındıysa tahsil edilmek için verilen avukattan ne kadar borcunuz olduğunu öğrenebilirsiniz.  

Türk telekom borç sorgulama ekranı

Türk Telekom Borç Sorgulama Ekranı

Türk Telekom borç sorgulama ekranına ulaşmak için aşağıdaki adımları takip ediniz.

  • İlk olarak Türk Telekom’un resmi internet sitesine giriş yapın.
  • Daha sonra online işlemler borç sorgulama/ fatura sorgulama bölümüme girin
  • Burada yer alan mobil, internet, TV ve ev telefonu olmak üzere 4 seçenekten hangisinin borcunu öğrenmek istiyorsanız seçin
  • Ardından gelen ekrana T.C kimlik numaranızı, cep telefonunuzu ve doğrulama kodunu girdikten sonra devam butonuna basın.

Bu işlemleri yaptıktan sonra borcunuz ekranda yer alacaktır.

Turkcell Borç Sorgulama Ekranı

Turkcell borç sorgulama ekranı ve borcunuz olup olmadığını öğrenmek için Turkcell resmi internet sitesine giriş yaptıktan sonra ‘fatura borç sorgulama ve ödeme’ bölümünü açın. Daha sonra gelen ekranda T.C kimlik numaranızı, cep telefonu numaranızı ve doğrulama kodunu yazdıktan sonra ‘Fatura Borcumu Sorgula’ butonuna bastıktan sonra ne kadar borcunuz varsa öğrenebilirsiniz.

Vodafone borç sorgulama

Vodafone Borç Sorgulama

Vodafone borç sorgulama, Vodafone’ye ait olan borçlarınızı sorgulamak için yapmanız gereken firmanın resmi web sitesi adresine girerek öğrenebileceğiniz gibi e-devlet üzerinden de borçlarınızı öğrenebilirsiniz. Vodafone’ye ait olan internet, telefon borçlarınızın hepsini bu iki yöntem ile kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

T.C ile Telefon Borcu Sorgulama

T.C ile telefon borcu sorgulama, telefon faturası borçlarınızı öğrenmek için iki yöntem bulunmaktadır. Bunlar;

  • e-Devlet sistemi üzerinden
  • Telefon faturanıza ait olan firmanın resmi internet sitesi üzerinden

Bu iki yöntem ile T.C kimlik numaranızı girdikten sonra adınıza olan telefon faturası borçlarınızı öğrenebilirsiniz.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥