Telefondan Kalıcı Olarak Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

1 yıl önce silinen fotoğrafları geri getirme telefon ile yapıldığını biliyor muydunuz. Kalıcı olarak silinen fotoğrafları geri getirmek mümkün mü, gelin birlikte inceleyelim.

Telefondan kalıcı olarak silinen fotoğrafları geri getirme konusunda kimi zaman sorunlar yaşanmaktadır. Öyle ki hatıraları olan bir fotoğrafın tekrar geri getirilmesi önemlidir. Bunun için belirli basamaklar bulunur. Bunları yerine getirilmesi ile birlikte fotoğrafın yerine getirilmesi mümkündür. Sonuç olarak önemli bir yere sahip olan fotoğrafların geri getirilmesi de önemlidir.

1 Yıl Önce Silinen Fotoğrafları Geri Getirme Telefon

1 yıl önce silinen fotoğrafları geri getirme telefon üzerinden de yapılır. Bu geri getirme işlemleri farklı şekilde olmaktadır.

Google galeriden silinen fotoğraf getirme:

Telefondan kalıcı olarak silinen fotoğrafları geri getirme
Telefondan kalıcı olarak silinen fotoğrafları geri getirme
Telefondan kalıcı olarak silinen fotoğrafları geri getirme
  • Google fotoğrafları açın.
  • Kitaplık menüsünden çöp kutusunu bulun.
  • Fotoğraf ya da videoya basılı tutun.
  • Geri yükleye tıklayarak yeniden yüklemeniz mümkündür.

Program ile geri getirme:

Droidkit isimli uygulama ile verilerinizi silseniz bile kolaylıkla geri getirmeniz mümkündür.

Android Çöp Kutusundan Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

Android çöğ kutusundan silinen fotoğrafları geri getirme konusu da oldukça basittir. Yine bir uygulama yükleyerek bu fotoğrafların bulunması kolaydır.

Kalıcı Olarak Silinen Fotoğrafları Geri Getirmek Mümkün Mü?

Kalıcı olarak silinen fotoğrafları geri getirmek mümkün mü sorusu sıklıkla sorulmaktadır. Bu soruya cevap olarak, öncelikli olarak son silinenler kısmından geri getirmeniz mümkündür. Eğer bilgisayarda ise bu işlem belirli uygulamaları gerektirebilir.

Telefoncular Silinen Fotoğrafları Geri Getirebilir Mi?

Telefoncular silinen fotoğrafları geri getirebilir mi sorusuna cevap olarak, elbette uzman bir telefoncuya gittiğinizde silmiş olduğunuz fotoğrafları geri getirmeye yardımcı olacaktır.

Google Drive Yedeklenen Fotoğraflar Nerede?

Google drive yedeklenen fotoğraflar nerede sorusu da sıklıkla sorulmaktadır. Bu anlamda kaydedilen ve drive üzerinden yedeklenen fotoğraflara ulaşmak için yine uygulamayı kullanmak mümkündür.

Google Fotoğraflar Nasıl Bulunur?

Google fotoğraflar nasıl bulunur konusunda da bilgisayarda son eklenenler kısmından, telefonda ise arama yaparak eklediğiniz dosyayı bulmanız mümkündür.

Silinen fotoğrafları geri getirmeye dair merak edeceğiniz tüm işlem adımlarını sıraladık. Yer verdiğimiz bu adımları hatalı ya da eksik buluyorsanız yorum şeklinde yazmanız yeterli olacaktır.

Telefondaki Fotoğraflar Bilgisayara Nasıl Aktarılır (Bluetooth İle Aktar)

Fotoğraflardan İnsan Silme – Kolay Kullanımlı Foto Edit Uygulamaları

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥