Telegram çoklu görüntülü arama nasıl yapılır ve Telegram görüntülü arama yapamıyorum sorun çözümünü sizlere aktarıyoruz. Telegram grup arama nasıl yapılır, birlikte inceleyelim.

Telegram çoklu görüntülü arama nasıl yapılır, sorusu birden fazla kişiyle görüşme sağlamamız gerektiğinde hepimizin aklına gelen bir sorudur. Son zamanlarda Telegram kullanımının artması sebebiyle kullanıcılar bu soruyu oldukça fazla sormaktadır.

Telegram çoklu görüntülü arama

Telegram çoklu görüntülü arama yapmak mümkündür. Oldukça basit bir şekilde birçok kişiyle aynı anda görüntülü olarak sohbet edebilirsiniz. Bunun için;

  • Ayarlar menüsü açılmalı
  • Deneysel özellik seçeneği tercih edilmeli
  • Görüntülü arama kısmı görüntülü hale getirilmeli

Bu adımların takip edilmesiyle birlikte görüntülü arama yapmak için hesabınız uygun hale gelmiş olacaktır. Fakat dikkat edilmesi gereken bir husus daha bulunmaktadır. Aynı adımların görüşme yapacağınız kişiler tarafından da atılması gerekmektedir. Aksi halde karşı taraftan kaynaklanan sorun nedeniyle görüşme tamamlanamayacaktır.

Telegram Görüntülü Arama Yapamıyorum

Telegram görüntülü arama yapamıyorum

Telegram görüntülü arama yapamıyorum sorunu yaşanabilmektedir. Uygulama içerisinde bu sorun genel olarak bir takım kullanıcı eksikliklerinden dolayı kaynaklanmaktadır. Kullanıcıların yukarıda belirtilen adımları takip ederek görüntülü aramayı aktif hale getirmesi beklenmektedir. Bu durum ile ancak görüşme sağlanabilir. Ayrıca sizin tarafınızdan yapılan ayarlar aynı şekilde diğer kullanıcılar tarafından yapılması gerekmektedir.

Telegram Grup Araması Nasıl Yapılır?

Telegram grup araması nasıl yapılır

Telegram grup araması nasıl yapılır, sorusunun cevabına gelecek olursak, basit birkaç adımla görüşme mümkün olacaktır. Bu adımlar;

iOS işletim sistemi bulunan telefonlar için :

  • Yeni bir mesaj açın
  • Sohbetler kısmına giriş yapın
  • Yeni gurup seçeneğini tıklayın

Android işletim sistemi kullananlar için;

  •  Sohbetler kısmına giriş yapın
  • Dairesel kalem simgesine dokunmak suretiyle giriş sağlayın
  • Yeni Grup seçeneğini tıklayın

Böylece Telefram ile görüşme sağlanabilir. Telegram kullanımı ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Gerek tekli görüşmeler gerek ise toplu görüşmeler ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Ayrıca diğer sohbet uygulamalarından farklı olarak gizli sohbet özelliği de bulunmaktadır. Böylece görüşme yapacağınız kişiye bilgileriniz iletilmeyecektir. Gizli sohbet cihaza özel olarak açılmaktadır. Sohbetin kapatılmasıyla birlikte aradaki görüşmeye ait olan tüm verile kaybolacaktır. Kullanıcılar istediği kişiyle istediği kadar gizli görüşme yapabilir.

Gizli görüşme açılması için iletişime geçeceğiniz kişinin profiline giriş yaparak sırada bulunan 3 noktaya giriş sağlanmalıdır. Bu kısımda karşınıza gizli sohbet özelliği çıkacaktır.

/ 5.

Share.

1 Comment

  1. Whatsapp platformuna göre Telegram daha mantıklı geliyor. Kullanıcı sayısı az olsa bile özellikleri bakımından daha avantajlı çoklu görüntülü arama özelliğinin daha önceden gelmesi gerekirdi. Bu konuda eksik kaldı.