Teleparty Nasıl Kullanılır

Teleparty nasıl kullanılır hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Teleparty nedir, Teleparty indir ve Teleparty telefon işte detaylar.

Netflix platformunu kullanan kişileri sevindirecek bir yenilik gelmiştir. Evinizde tek başınıza dizi izlemekten sıkıldınız mı? İçerikleri değerlendirmek ve yorum yaparak bu keyfi yaşamak mı istiyorsunuz? O zaman bu yazı tam da sizler için uygun.

Netflix ülkemizde en çok kullanılan dijital platformlardan biridir. Bazı zamanlar arkadaşlarınızla yan yana olamayabilirsiniz. Ama dizi ve film izlemenize engel mi tabi ki değil. Teleparty ile arkadaşlarınız sanki yanınızdaymış gibi içerik izleyebilir hatta yorum bile yapabilirsiniz. Peki nasıl yapabiliriz dediğinizi duyar gibiyim. Konuyu uzatmadan nasıl kullanacağınızı açıklıyorum.

  • İlk olarak Netflix Teleparty için belirli uzantıyı indirmeniz gerekir. Beraber izlemeyi düşündüğünüz kişilerinde indirmesi gerekir.
  • Daha sonra tarayıcınızdan Netflix Teleparty aktif hale getirmeniz gerekir. Uzantıyı indirip aktif hale getirdikten sonra artık parti başlayabilir. Netflix platformundan belirli bir videoyu açın ve adres çubuğuna gelerek Teleparty uzantısını aktif hale getirin.
  • Karşınıza Create a Netflix Party yazan bir bildirim gelecek. Start the party seçeneğine tıklayarak partiyi başlatın.
  • Partiyi başlattıktan sonra partinin bağlantısı karşınıza gelecektir. Bu bağlantıyı arkadaşlarınızla paylaşarak onları davet edin. Arkadaşlarınızın gelmesiyle birlikte artık gerçek bir parti keyfini yaşabilirsiniz.

Netflix Party Nasıl Yapılır

Teleparty Nedir

Teleparty Nedir

Dünya çapında birçok kullanıcısı olan Netflix yine güzel bir değişiklik yapmıştır. Belirli nedenlerden dolayı arkadaşlarımızla veya sevdiklerimizle yan yana olamayabiliriz. Beraber vakit geçirmek isteseniz de bazı durumlar buna engel olmaktadır. İşte böyle durumda beraber vakit geçirebileceğiniz Teleparty ortaya çıkmıştır.

Teleparty sayesinde arkadaşlarınızla birlikte Netflix içeriklerini izleyebilir ve sohbet edebilirsiniz. Uzaktan film, dizi izlemenizi ve sohbet etmenizi sağlayan bu uzantıyı indirerek kolayca kullanabilirsiniz. Böylece sevdiklerinizle birlikte aynı içerikleri izleyebilirsiniz. Sizce Teleparty nasıl?

Teleparty İndir

Teleparty ile sevdikleriniz yanınızdaymış gibi birlikte film ve dizi izleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Teleparty uzantısını indirmeniz gerekir. Teleparty uzantısını indirdiğiniz zaman Netflix, HBO, Hulu ve Disney dijital platformları üzerinden arkadaşlarınızla içerikleri izleyebilirsiniz. 

Teleparty telefon

Teleparty telefonda veya bilgisayarda kullanabilirsiniz. Oldukça basit bir kullanım şekli vardır. Tek yapmanız gereken Teleparty uzantısını eklemeniz gerekir. Birçok kullanıcı Teleparty’ı telefondan kullanıp kullanamayacağını merak etmektedir.

  • Telefonunuzdan bu uygulama maalesef kullanılmamaktadır. Bu uygulama Chrome ve bilgisayarınızdan açabilirsiniz. Telefondan uygulama olarak indirebileceğiniz uygulamalardan biri Rave olmaktadır. Rave sayesinde arkadaşlarınızla birlikte içerik izleyebilirsiniz. Telefondan kullanmanız için Teleparty uygulaması geliştirme aşamasındadır.

Netflix Aylık Ne Kadar

Yeni Netflix Yıllık Üyelik Ücreti

Netflix Oscar Ödül Adayları

Netflix Hesap Bilgileri

googlehaberler