The Last Of Us Pc’ye Çıkacak Mı (Free Download)

Evet, The Last of Us PC’ye çıkacak. The Last of Us Part 1, 2 Eylül 2023 tarihinde Steam ve Epic Games Store’da piyasaya sürülecek.

Oyun karakterinin ismi Joel olmaktadır. Oyuncular tarafından kontrol edilen Joel çeşitli zorluklarla mücadele etmesi gerekmektedir. Kısa sürede çok fazla satılan bu oyunu bilgisayar versiyonu olup olmadığı ise merak konusudur. The Last Of Us hakkında merak ettiğiniz her şeyi yazımızda bulabilirsiniz. Hadi başlayalım.

The Last Of Us İndir

The last of us i̇ndir

The Last Of Us oyunu tüm dünyada oynana ve The Walking Dead dizisinin içindeymiş gibi hissedeceğiniz harika oyun türlerinden biridir. The Last Of Us uzun zamandan beri beklenen bir oyundur. Uzun zamandan beri beklenilmesine rağmen maalesef bilgisayar versiyonu hala yayınlanmamıştır. Milyonlarca kişi tarafından oynanan ve sevilen bu oyunu bilgisayarlarınıza indirebilirsiniz. İndirmek için alttaki adımları takip ediniz.

  • The Last Of Us oyununu bilgisayarlarınıza indirmeniz için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.
The last of us pc'ye çıkacak mı (free download)
  • Bilgisayarınıza indirip kurduktan sonra rpcs3.net/quickstart linkine tıklayın. Bu kısımdan RPSC3 açmanız ve File kısmına tıklayarak Install Firmware seçeneğine tıklayın. Bu adımda RPSC3 ve PS3 sistem dosyalarını bilgisayarınıza indirmiş olursunuz.
  • Daha sonra The Last Of Us oyunun .pkg dosyasını File seçeneğinden indirmeniz yeterli olacaktır.

The Last Of Us 2 PC de Oynanır Mı

The Last of Us 2’nin PC’ye çıkabilmesi için, oyunun PC için optimize edilmesi gerekiyor. Oyunun grafikleri ve oynanışı, PC’nin donanım özelliklerine göre ayarlanmalı. Ayrıca, oyunun kontrol şeması da PC için uygun hale getirilmeli.

Sony, PlayStation özel oyunlarını PC’ye çıkarırken, oyunların grafiklerini ve oynanışını iyileştirmeye özen gösteriyor. Bu nedenle, The Last of Us 2’nin PC sürümü, PlayStation 4 sürümünden daha iyi grafiklere ve oynanışa sahip olabilir.

The Last Of Us PC Sistem Gereksinimleri

The Last Of Us oyunu PlayStation için hazırlanmış bir oyun türüdür. Bilgisayarlarda oynanması için yıllardır beklenilse de henüz bir açıklama gelmemiştir. The Last Of Us oyununu bilgisayardan oynamak için emulator şeklinde indirmeniz gerekmektedir. Oyunu oynamak için sistem gereksinimlerinizin iyi olması gerekmektedir. Eğer iyi bir sistem gereksinimlerine sahip değilseniz maalesef bu oyunu oynayamazsınız. The Last Of Us oyunu için gerekli olan sistem gereksinimlerini sizler için ele aldık.

Önerilen sistem gereksinimleri şu şekildedir;

  • İşletim Sistemi Windows 8 veya Windows 10 olması gerekir.
  • İşlemcisi ise AMD 6 Çekirdek veya İntel 4 çekirdekli olması gerekmektedir.
  • 6 GB Ram olması gerekmektedir.
  • ASUS Radeon R7 250 veya NVIDIA GeForce GTX 750 grafik kartına sahip olunması ve grafik belleğinin de 2GB olması gerekir.

Bu sistem gereksinimlerinden daha düşük bir sisteme sahipseniz oyunu oynarken büyük ihtimalle kasma ve donmalarla karşı karşıya kalabilirsiniz.


Daha fazla ilgili içerik;

The Last of Us PC için var mı?

Evet, The Last of Us Part I PC için mevcut. 2 Eylül 2023’te Steam ve Epic Games Store’da yayınlandı.

The Last of Us 2 kaç fps?

The Last of Us Part II, PlayStation 4 ve Pro’da 30 FPS’yi hedefliyor. PC sürümü için hedef FPS konusunda resmi bir bilgi bulunmuyor ancak PlayStation 4 sürümüyle aynı olması bekleniyor.

The Last of Us Part 2 Steam ne zaman çıkacak?

The Last of Us Part II’nin Steam için çıkış tarihi hakkında resmi bir açıklama bulunmuyor. Ancak Sony’nin yakın zamanda PC’ye özel PlayStation’a özel sürümüne göre The Last of Us Part II’nin gelecekte PC için de piyasaya sürülmesi mümkün.

The Last of Us 2 kaç gb?

The Last of Us Part II’nin PlayStation 4’teki boyutu yaklaşık 75 GB’dir. PC sürümünün de benzer dosya boyutu gereksinimlerine sahip olması bekleniyor.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥