The Walking Dead 11. Sezon nasıl izlenir, konusu, diziyi ilgiyle takip edenlerin en çok araştırdığı konulardan birisi olmaktadır. 2010 yılından beri yayınlanan ve tüm dünyada en çok izlenen dizilerden birisi olan The Walking Dead dizisi 11. sezonu ile devam etmektedir.  The Walking Dead 11. sezonu ise 2021 yılında 22 Ağustos tarihinde başlamış bulunmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri AMC televizyon kanalında yayınlanan dizi, aynı zamanda dijital dizi ve film izleme platformu olan Netflix platformu üzerinden de izlenebilmektedir.

Netflix The Walking Dead 11. Sezon

Netflix The Walking Dead 11. sezon bölümleri henüz yayınlanmaya başlamamış olup, en kısa zamanda yayınlanması beklenmektedir. Tüm dünyada en sevilen dizilerden birisi olan The Walking Dead dizisinin 10 sezonda dâhil olmak üzere 2010 yılından beri yayınlanan tüm bölümlerine ise Netflix üzerinden erişilebilmektedir. Netflix’te yayınlanan The Walking Dead dizisi tüm bölümleri Türkçe altyazılı olarak izlenebilmektedir.

The Walking Dead 11. Sezon Rick Dönecek Mi

2010 yılından itibaren gösterimde olan The Walking Dead 11. Sezon dick, dönecek mi, 2021 Ağustos ayında 11. sezonu ile izleyicileri ile buluşmuştur. Sevilen dizinin 11.sezonu ise aynı zamanda dizinin final sezonu olmaktadır. Final yapacak olan sevilen dizinin 11. sezon bölüm sayısı ise 24’tür.

Dizinin en sevilen karakterlerinden birisi olan Rick’in ise sezon finalinde geri dönebileceği, dizinin yönetmeni tarafından ifade edilmiştir. Ünlü aktör Andrew Lincoln’un canladırdığı Rick Grimes karakteri ise aktörün diziden ayrılması ile son bulmuştu. Geçtiğimiz günlerde SFX Magazine konuşan sevilen aktör Andrew Lincoln, The Walking Dead dizisine, final sezonun da dönebileceğinin sinyallerini vermiştir.

The Walking Dead 11. Sezon Hangi Kanalda

The Walking Dead 11. Sezon Hangi Kanalda

The Walking Dead 11. Sezon hangi kanalda olduğu konusu, diziyi sevenler tarafından en çok araştırılan konulardan birisi olmaktadır. The Walking Dead dizisi, 2021 yılında Amerikan AMC televizyon kanalında her hafta yayınlanmaktadır. Aynı zamanda dizinin diğer sezonlarında yer alan bütün bölümlerine de, en çok kullanılan dijital dizi ve film platformu olan Netflix üzerinden de ulaşılabilmektedir. The Walking Dead 11. Sezon bölümleri ise Netflix’te yayınlandı.


Daha fazla ilgili içerik;