THY Aile İndirimi (THY Güncel Kampanya)

THY aile indirimi 2024 yılında devam ediyor. Uçakla seyahat etmek isteyen birçok kişi Türk Hava Yollarını tercih ediyor. Türk Hava Yolları en az 3 kişilik aileler için %20 indirim fırsatı sunmaya başladı.

Rezervasyon sırasında aynı soyadı taşıyan kişiler aile indiriminden yararlanabilecek. Açığa alınan uçak biletini de kampanyaya dahil edebilirsiniz. En az 3 yolcu en fazla ise 9 yolcu aile indiriminden yararlanabilir. %20 indirim uçuştan iki gün önce uygulanıyor.

THY Öğrenci İndirimi Yüzde Kaç %50 indirim
Anadolujet Aile İndirimi Var Mı Evet
THY Kaç Yaşa Kadar Ücretsiz 0-2 yaş

THY Aile İndirimi Nasıl Alınır

Thy aile i̇ndirimi (thy güncel kampanya)

Son zamanlarda uçak biletlerinin pahalı olmasından dolayı birçok kişi ulaşım için uçağı tercih edemiyor. Bu durumdan dolayı Türk Hava Yolları yeni bir kampanya başlattı. Aile indirimi sayesinde biletlerinizi %20 daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. Aile indiriminden yararlanmak için en az 3 kişi aynı soyadı taşımak zorunda.

THY ait mobil uygulama, web sitesi, yetkili acentelerinden biletlerinizi satın alabilirsiniz. Biletlerinizi alırken rezervasyon kısmına geçiş yapın. Ailede bulunan ve aynı soyadı taşıyan kişilere bilet almanız halinde indirim uygulanır. Kampanya kapsamında bebek yolcu bulunabilir. Tarifeli seferlerde geçerli bu kampanya codeshare ya da Ajet uçuşlarında geçerli olmaz. Net ücret üzerinde %20 indirim uygulanır.

THY Kampanya 2024

Türk Hava Yolları müşterilerinin uygun fiyata güvenle seyahat etmeleri için dönem dönem kampanya düzenler. Aile indiriminden sonra THY tarafından uygulanan tüm kampanyalar şu şekildedir;

  • Kuzey Kıbrıs’a %20 indirim ile ailenizle seyahat edebilirsiniz. İstanbul ve Antalya varış ya da çıkışlı seferler için geçerli.
  • Avrupa’dan Uzak ve Orta Doğu ülkelerine kampanyalı bir şekilde seyahat edebilirsiniz. 30 Mayıs 2024’e kadar bu kampanya geçerliliğini korur.
  • Kuzey Kıbrıs uçuşlarında öğrenciler 2 kat bagaj hakkından yararlanabiliyor.
  • Maldivler, Sharm El Sheikh ve Dubai’de balayı tatillerinde 8 kat Mil kazanabilirsiniz.
  • Turkish Airlines Holidays sayesinde 4 kat daha fazla mil kazanma fırsatınız var.

THY aile indirimi hakkında yorumlarınızı, düşüncelerinizi ve görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Başak Saroğlu

Başak, Ankara'da Elektrik Elektronik Mühendisi. Ayrıca yeni içerikler yazmayı ve paylaşmayı seviyor. basak.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥