Tiktok Canlı Yayın Nasıl İzlenir – Canlı Yayın İzleyemiyorum

Sosyal medya kullanan birçok kişi Tiktok canlı yayın nasıl izlenir sorusunun cevabını araştırmaktadır. Kolay bir şekilde canlı yayınları izlemek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Tiktok son yılların en çok kullanılan sosyal medya platformu olarak karşımıza çıkmaktadır. Tiktok video indirme, canlı yayına girme ve birbirinden eğlenceli içerikleri izleme keyfi sunmaktadır. Bazı kullanıcılar canlı yayınlara girme sorunu yaşamaktadır. Beğendiğiniz ve takip ettiğiniz kişilerin canlı yayını kaçırmamak için Tiktok hesabı açmanız gerekir. Tiktok hesabı olmayan misafir kullanıcılar maalesef canlı yayınlara giremez. Canlı yayın izlemek için yapmanız gereken işlemler oldukça basittir.

  • Tiktok uygulamasına gidin,
  • Canlı yayına girmek istediğiniz kişinin profiline giderek LIVE simgesine tıklamanız yeterlidir.

Telefondan canlı yayınları kolayca izleyebilirsiniz ancak bilgisayar ya da tablet üzerinden canlı yayınları izlemek istiyorsanız üçüncül bir uygulama yüklemeniz gerekir.

Tiktok Canlı Yayın Açma

Tiktok canlı yayın açma

Tiktok uygulamasında canlı yayın açmak ve takipçilerinizle sohbet etmek istiyorsanız yapmanız gerekenler zor değil. Ancak canlı yayın açmak için bazı şartları yerine getirmeniz gerekir. Bu şartları ihlal eden kullanıcıların hesapları erişim engeliyle karşı karşıya kalır ya da canlı yayın açamazlar. Canlı yayın şartları şu şekildedir;

  • Hesabınızda en az 1000 takipçi olmalı,
  • Tiktok canlı yayın yasağınızın olmaması ya da erişim engelinizin olmaması gerekir.
  • 16 yaşından büyük olmanız canlı yayın açmanız için gerekli şartlardır.

Canlı yayın açmak için takip etmeniz gereken adımlar ise şu şekildedir;

  • Tiktok uygulamasında yer alan + seçeneğine tıklayın,
  • Daha sonra alt kısımda Video ve Canlı seçeneklerinden Canlı yayın seçeneğine tıklayın,
  • Ardından canlı yayın başlığı belirledikten sonra canlı yayınızı başlatabilirsiniz.

Tik Tok 1000 Takipçi Olmadan Canlı Yayın Açma

Tik tok 1000 takipçi olmadan canlı yayın açma

Tiktok uygulaması canlı yayın açma hakkını tüm kullanıcılarına sunmaz. Takipçi sayınızın en az 1000 olması durumunda canlı yayın açma hakkına sahipsiniz. 1000 takipçinin altında olan kullanıcılar maalesef yayın açamazlar. Fakat bazı kullanıcılar bu duruma karşı uygulanabilecek herhangi bir yöntemin olup olmadığını merak ediyor.

Takipçi sayınız 1000 kişinin altındaysa uygulayabileceğiniz herhangi bir yöntem maalesef yoktur. Takipçi sayınızı arttırmak için özgün videolar paylaşmalı, akımları takip etmeli ve etiket kullanmanız yeterlidir. Ayrıca takipçi sayınızı arttırmak için sizlere özel hazırladığımız videolarım neden izlenmiyor içeriğe tıklamanız ve adımları uygulamanız yeterli olacaktır. Canlı yayın konusunda merak ettiğiniz ya da yaşadığınız sorunları lütfen yorum kısmından bizlere iletin.

Başak Saroğlu

Başak, Ankara'da Elektrik Elektronik Mühendisi. Ayrıca yeni içerikler yazmayı ve paylaşmayı seviyor. basak.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥