Tiktok En Çok Takipçisi Olan Fenomen Değişti 2022

Tiktok uygulaması dünyada ve ülkemizde en çok tercih edilen sosyal medya platformu olduğu gibi gün geçtikçe kullanıcı sayısı artış göstermeye başladı. Tiktok dünyasında fenomenler arasında takipçi rekabeti oluşmaktadır. Tiktok fenomenleri arasında en çok takipçiye sahip olan kişi kullanıcılar tarafından merak edilmektedir. Sizler için Tiktok dünyasında en çok takipçiye sahip fenomeni yazımızda derledik.

  • Tiktok platformunda en çok takipçiye sahip olan fenomen Khaby Lame olmaktadır. Senegal doğumlu 22 yaşında olan bu genç 142.7 milyon takipçiye sahip olarak listenin ilk sırasında yer almayı başardı. Kahby Lame saçma ve karmaşık olan video içeriklerine sessiz bir şekilde cevap vererek milyonlarca kullanıcıya sahip oldu. Takipçileri 2021 yılında artış gösterdi ve 2022 yılında ise zirveye tırmandı.

Charli D’Amelio Tiktok zirvesinde yer alırken bu zirveden Kahby Lame tarafından indirildi. D’Amelio ve kız kardeşinin yayınladıkları dans videolarıyla birçok kişiye ilham kaynağı olmaktadırlar. D’Amelio ve kız kardeşinin 2021 yılında kazançlarının 27.5 milyon dolar olduğu tahmin edilenler arasında yerini almıştır.

Tiktok En Çok Takipçisi Olan Türk Fenomen 2022

Tiktok platformunu aylık olarak yaklaşık 1 milyar kişi aktif olarak kullanmaktadır. Son zamanlarda en çok tercih edilen ve en çok indirilen uygulamaların ilk sırasında yer alan Tiktok platformunda birçok fenomen bulunmaktadır. Kendilerine has çektikleri videolarla birçok kullanıcının beğenisini alan fenomenler kendi aralarında rekabet halindedir. Ülkemizde en yüksek takipçiye sahip olan ünlü ve kaç takipçisinin olduğunu merak ediyorsanız sizler için yazımızda ele aldık.

  • Tiktok platformunda en yüksek takipçiye sahip olan Türk fenomen CZN Burak olmaktadır. Çektiği yemek videoları ve eğlenceli paylaşımlarıyla toplamda 59.5 milyon takipçiye sahiptir. En çok takipçiye sahip dünya fenomenleri arasında yerini almaktadır. Hatta Jason Derulo ve Dwayne Johnson gibi ünlü sanatçılardan daha fazla takipçiye sahip olmaktadır.

CZN Burak’tan sonra en çok takipçisi olan kişi Nursema olmaktadır. Nursema’nın toplamda 19.2 milyon takipçisi bulunmaktadır. Nursema’nın ardından üçüncü sırada Çılgın Dondurmacı yer alır ve takipçisi 18 milyon olmaktadır. Sizin en sevdiğiniz Tiktok fenomeni hangisi yorumlarda bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu