Tiktok hesap kapatma, Tiktok profilinizi ve tüm içeriğinizi (videolar, yorumlar, beğeniler vb.) kalıcı olarak silme işlemidir. Hesabınızı kapattıktan sonra, profilinize ve içeriğinize artık erişemezsiniz.

Tiktok hesap silme sosyal platform içerisinde mevcut hesabı olan ve bir nedenle bu hesabı kullanmak istemeyen kullanıcılar tarafından merak edilmektedir. Tiktok hesabınızı kapatmak için izlemeniz gereken adımlar,

  • Uygulamadan hesap girişi sağlayın.
  • Ekranın sağındaki profil imgesine tıklayın.
  • Sağ üs köşede yer alan üç nokta işaretine dokunun.
  • Ardından Hesabımı Yönet > Hesabımı Sil seçeneklerini seçin.
  • Şifrenizi girin ve Devam’a tıklayın.
  • Son olarak hesabımı sil kutucuğunu işaretleyin.

Bu işlemlerin ardından hesap silme işleminiz maksimum 30 gün içerisinde gerçekleştirilecektir. Bu sürede hesaba giriş yapmayın.

Tiktok Hesap Linki Kapatma
Tiktok Hesap Linki Kapatma
Tiktok Hesap Linki Kapatma
Tiktok Hesap Linki Kapatma

Tiktok Hesap Silme Linki

Tiktok hesap linki kapatma işlemi için, hesabınızın tiktok.com/setting?lang=tr sistemden tam anlamıyla silinmesi gerekir. Bunun için özel bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Yapmanız gereken tek şey 30 günlük sürenin dolmasını beklemektir. Hesap silindiğinde link de tam anlamıyla silinmiş olacaktır. 

Tiktok Hesap Silme Linki

Şifresi Unutulan Tiktok Hesabı Nasıl Kapatılır?

Şifresi unutulan Tiktok hesabı nasıl kapatılır konusu, hesabını kapatmalı isteyenler için ciddi bir sorun gibi görünebilir. Ancak birkaç basit adımla kapatma işlemini yapabilmeniz mümkündür. Şifresi kaybedilen hesapların ilk olarak şifre sıfırlaması yapılmalıdır.

Giriş yap seçeneğine tıklayın. Açılan sayfadan doğrulama almak istediğiniz seçeneği girin. Bu e posta, kullanıcı adı ve ya telefon olabilir. hesabınız sistem tarafından bulunduktan sonra, şifrenizi mi unuttunuz seçeneğine başın ve doğrulama almak istediğiniz telefon numarasını ve ya e postayı seçin.

Tiktok Hesap Silme Kalıcı

Tiktok kalıcı hesap silme işlemi için yukarıda belirtilen adımlar izlenmelidir. Hesapların kapanması için maksimum süre 30 gündür. 30 gün içerisinde hesabınıza giriş yaparak silme işlemini sıfırlayabilirsiniz. 30 gün boyunca giriş yapmadığınızda Tiktok hesap silme kalıcı işlemi yapılmış olur.

Tiktok Hesap Silme Bilgisayardan

Hesaplarınızı bilgisayardan kullanıyor ve buradan silmek istiyorsanız Tiktok hesap silme bilgisayardan işlemi için, hesabınıza PC ve ya notebooktan giriş yapın. Belirtilen adımları bilgisayar üzerinden izleyin. 

Başkasının Tiktok Hesabı Nasıl Kapatılır?

Başkasının Tiktok hesabı nasıl kapatılır? Sorusunun yanıtı, kapatmak istenilen hesaba gelerek profile girmek ve üç noktaya tıklayıp, rapor et seçeneğine basmaktır. Çıkan seçeneklerden hesabın hangi nedenle kapatılmasını istediğinizi içeren seçeneği işaretleyin ve bildirin. Yönetim hesabı inceleyecek ve uygun görürse kapatacaktır.

3 Comments

Leave A Reply