TikTok keşfet etiketleri, videolarınızın TikTok’un “Keşfet” sayfasında daha fazla kişiye gösterilmesine yardımcı olmak için kullanılan bir hashtag’tir. TikTok Keşfet etiketleri, videonuzun içeriğini en iyi şekilde tanımlayan ve hedef kitlenizin arama yapma olasılığı yüksek olan kelimeler veya kelime öbekleri içerir.

Tiktok keşfet etiketleri binlerce kez izlenmenize yardımcı olur. Tiktok kullanıcıları videolarının keşfete çıkması için bu popüler olan etiketleri ve keşfet şarkıları önemli olduğu kadar, video tiktok keşfet saatleri de çok önemlidir. Böylece aynı etiket üzerinde çekilen videolara bakanlar sizin de videonuza bakacak ve izlenmeleriniz yükselecektir.

Tiktok keşfet arama etiketleri ve gündemi takip edebilmek için; tiktok.com/discover adresine girdikten sonra “Keşfet” bölümündeki etiketlere bakmanız yeterli.

Tiktok Keşfet Etiketleri, Şarkıları ve Saatleri
Tiktok Keşfet Etiketleri, Şarkıları ve Saatleri
#fyp
#foryoupage
#tiktokchallenge
#duet
#trending
#comedy
#savagechallenge
#tiktoktrend
#levelup
#featureme
#tiktokfamous
#repost
#viralvideos
#viralpost
#video
#foryou
#slowmo
#new
#funnyvideos
#likeforfollow
#artist
#fitness
#justforfun
#couplegoals
#beautyblogger
#music
#recipe
#DIY
#funny
#relationship
#tiktokcringe
#tiktokdance
#dancer
#dancelove
#dancechallenge
#5mincraft
#workout
#motivation
#lifestyle
#junebugchallenge
#canttouchthis
#fashion
#ootd
#inspirational
#goal
#quotes
#behindthescenes
#weirdpets
#memes
#savagechallenge
#fliptheswitch
#love
#youhaveto
#reallifeathome
#tiktokmademebuyit
#tiktokindia
#like
#featureme
#dog
#mexico
#handwashchallenge
#food
#cat
#swagstepchallenge
#tiktokbrasil
#family
#football
#foodie
#usa
#uk
#travel
#singing
#beautiful
#cooking
#makeuptutorial
#photography
#lifehack
#dadsoftiktok
#momsoftiktok
#mentalhealth
#eyeslipface
#skincare
#lol
#learnontiktok
#happy
#soccer
#fypchallenge
#basketball
Halloween
#tiktokfood
#loveyou
#animals
#korea
#howto
#happyathome
#prank
#fun
#art
#colombia
#girl
Tiktok Keşfet Etiketleri, Şarkıları ve Saatleri
Tiktok Keşfet Etiketleri, Şarkıları ve Saatleri

Tiktok Keşfete Düşmek İçin Yapılacaklar

Tiktok kullanıcıların eğlence amaçlı kullandığı platformlardan biridir. Burada kullanıcıların bazıları yeteneklerini sergilemek için, bazıları eğlence amaçlı videolar çekmektedir. TikTok hesabınızı doğru bir kullanım sayesinde fenomen olabilir böylece büyük hayran kitlesine sahip olabilirsiniz. Fenomen olmak ve keşfete düşmek istiyorsanız neler yapabileceğinize hep beraber bakalım.

1. Kullanıcı adı seçimi

Kullanıcı adınızı seçerken özenli olmalısınız. Kullanıcı adınız diğer kullanıcılar tarafından akılda kalıcı olmalı ve kullanıcıları etkilemelidir. Kullanıcı adınıza göre takipçi sayınızın değişecektir. Anonim bir isim kullanırsanız kullanıcılar sizi kendi adınızla tanımayacak olup büyük ihtimalle akılda kalıcı olmayacaksınız.

2. Aktiflik

Tiktok hesabınızda keşfete düşmek için sürekli olarak video paylaşmalısınız. Video paylaşmaya ara verirseniz büyük ihtimalle takipçi sayınızda düşüş yaşanacaktır. Tiktok’ta en çok kullanılan keşfet etiketleri kullanmalı, yeniliklere ayak uydurmalısınız.

3. Güncel videolara dublaj

Tiktok’ta bazı ses içerikleri gündeme düşmekte olup, kullanıcılar bu seslerle video çekmektedir. Siz de keşfette olan sesler ile dublaj olarak video çekerseniz keşfete düşme ihtimaliniz artacaktır.

4. TikTok ile bağlantılı uygulamalar kullanmak

Tiktok videolarınızı sadece Tiktok’ta paylaşmamalısınız. Instagram, Facebook gibi çok popüler olan sosyal medya platformlarında da çektiğiniz videoları paylaşarak takipçinizi artırabilirsiniz bu etkileşiminizin artmasına büyük fayda sağlayacaktır.

5. Video konusu belirleme

Tiktok’ta keşfete düşmek için ilginç bir video konusu belirlerseniz daha rahat olacaktır. Kullanıcılar ilginç ve komik gelen videoları daha fazla izlemekte ve beğenmektedir.

6. Etiket kullanımı

Tiktok’ta gündeme düşen etiketler vardır. Kullanıcılar bu etiketleri kullanarak video paylaşmaktadır. Güncel etiketleri kullanarak videolarınızı paylaşmanız keşfete düşmeniz için yardımcı olacaktır. Bu etiketleri kullanırken İngilizce karakterler kullanmanız daha iyi olacaktır.

Tiktok Keşfet İzlenme Etiketi

Tiktok etiketler sosyal medya platformlarında kullanıcıları öne çıkartmak için kullanılmaktadır. Gönderilerinizin daha çok kullanıcı tarafından fark edilmesini istiyorsanız, takipçi sayınızın artıp fenomen olmak istiyorsanız gündemde olan etiketleri kullanmanız bunu kolaylaştıracaktır.

Tiktok’ta kullanılan etiketler, popüler olan videolara bakıldığında videoların öne çıkması için önemli bir etkendir. Etiketleri kullanarak daha çok ön plana çıkabilir, daha çok kullanıcıya ulaşabilir ve etkileşiminizi artırabilirsiniz. Tiktok’ta izlenmenizi artırmak için en çok kullanılan etiketler nelermiş gelin beraber bakalım.

2 Comments

Leave A Reply