TikTok Para Hesaplayıcı – Tiktok Ne Kadar Para Veriyor ($)

Tiktok Para Hesaplayıcı ve Tiktok Para Hesaplama Nasıl Yapılır detaylı bilgilendiriyoruz. Tiktok Para Hesaplama Programı işte detayları.

Tiktok para hesaplayıcı, popüler bir uygulama olan TikTok’u kullanan ve ya kullanmayı düşünen kişiler tarafından merak edilen konulardan biridir. Exolyt adı verilen bir hesaplama aracı ile bir hesaptan elde edilecek rakam tespit edilebilir.

Tiktok Para Hesaplama Nasıl Yapılır?

Tiktok Para hesaplama nasıl yapılır? Konusu, platform üzerinden para kazanmak isteyen kişiler tarafından araştırılır. Tiktok kullanıcılarına para kazanabilecekler çok çeşitli yollar sunmaktadır. Bunlardan ilki kesinlikle canlı yayınlardır. Canlı yayınlar süresince yayını yapan hesabın kumbarasında jeton birikmesi olur. Bu jetonlar yayın süresi boyunca kullanıcılar tarafından izlenme anlamını taşır. Jetonların değeri 0,04 kuruştur. Yayın sonunda birken jetonlar çarpılarak hesaplama yapılabilir. Ayrıca bu canlı yayınlarda kullanıcılara izleyiciler tarafından çeşitli Tiktok hediyeleri de gönderilebilir. Bu hediyeler de para kazanmanızı sağlar.

Tiktok para nasıl hesaplanır?

Her yayın sonrası toplanan jetonların değerini $0.04 olarak hesaplayınız. Örnek; 100 Jeton x $0.04 = $4 İşlem bu şekilde yapılmaktadır.

Tiktokerlar ne kadar para kazanıyor?

100.000 Takipçisi olan TikToker yaklaşık aylık $500-$1000 arası kazanç sağlamaktadır. 1.000.000 Takipçili bir TikToker ise $2000-$10.000 arası kazanç sağlayabilir.

Exolyt Tiktok Para Hesaplama Yaz çıkıyo

  • Exolyt.co adresine giriş yapın.
  • Sayfanın en altındaki Tiktok para hesaplayıcı butonuna basın.
  • Ardından Tiktok kazancınızı öğrenin kutusuna kullanıcı adınızı yazın ve kazançları hesapla seçeneğine tıklayın.

Bu işlemlerin ardından karşına çıkacak sayfada, video başına kazanacağınız yaklaşık bakiye bilgisi görüntülenebilir. Detaylı bir analiz almanız da mümkündür ancak bunun için söz konusu sitede üyelik oluşturmalısınız.

Tiktok Para Hesaplama Programı

Tiktok Para Hesaplama Programı  

Hesaplarınızdan ede edeceğiniz kazancınızı hesaplayabilmek için ilk olarak Tiktok para hesaplama programı olan Exolyt TikTok Analytics adındaki uygulamayı indirmelisiniz. Bu uygulama üzerinden gerçekleştirilen işlemler tamamen ücretsizdir. Bu uygulamanın yanı sıra, pek çok sosyal medya paket satışı yapan siteden de bu konu ile ilgili ücretli hizmet alınabilmektedir

Tiktok Para Hesaplama Canlı Yayın

Tiktok üzerinde yapılan canlı yayınlardan pek çok kullanıcı ciddi rakamlar kazanmaktadır. En yaygın para kazanma araçlarından biri de kesinlikle canlı yayınlardır. Kullanıcıların canlı yayın yaptıkları süre boyunca jeton adı verilen Tiktok para birimleri hesaplarında birikir. Bu para biriminin TL bazındaki karışığı 0,04 kuruş şeklindedir.

Yayın sonrasında hesapta biriken jeton adedi ile 0,04 kuruş çarpılarak kazanılacak bakiye kolaylıkla hesaplanabilmektedir. Ayrıca, yayınlar esnasında, izleyicilerden gelen hediyelerin bakiyeleri de jeton olarak hesaba yansımaktadır. Tiktok para hesaplama, Tiktok canlı yayın işlemi için, tüm bakiyeler verildiği şekilde toplanmalıdır. Bu sayede kolaylıkla hesaplama yapılabilir.

Instagram Para Kazanma Aktif Etme – Sosyal Medyada Para Kazanma

Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar

Instagram Ve Facebook Üzerinden Para Kazanmak Artık Daha Kolay

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

17 Yorum

  1. TikToker ne kadar kazanç sağlıyor?
    TikTok para hesaplama ve 1 Jeton geliri kaç $ gibi sorularınıza yanıt içeriğimiz güncel olarak yenilenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu