Tiktok’ta İsim Nasıl Değiştirilir – 30 Gün Dolmadan İsim Değiştirme Hilesi

Tiktok’ta isim nasıl değiştirilir hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Tiktok kullanıcı adı kabul etmiyor işte detaylar.

Tiktok’ta isim nasıl değiştirilir? Tiktok son zamanlarda özellikle video paylaşımı ve mesajlaşma için kullanılan popüler bir sosyal medya platformu olmaya başlamıştır. Tiktok genel anlamda kısa videolar çekilerek diğer kullanıcılar ile paylaşıldığı bir uygulamadır. Kullanıcılar diledikleri konularda videolar çekerek paylaşabilirler. Paylaşımların etkileşim oranı oldukça yüksektir.

Tiktok’ta diğer kullanıcıların etiketleme ya da takip etme özelliğini kullanabilmesi için uygulamaya kayıt olunması gerekir. Kayıt olunduktan sonra kullanıcı adını değiştirmek isteyenler ise sırasıyla şu adımları izlemelidir: Profil -> Profil Düzenleme -> Kullanıcı Adını Değiştirme. Bu adımlar yapıldıktan sonra hangi kullanıcı adı kullanılmak isteniliyorsa gerekli kutucuğa yazılır ve onaylanır. Böylelikle kullanıcı ismi değiştirilmiş olunur.

Tiktok Kullanıcı Adı Kabul Etmiyor

Tiktok kullanıcı adı kabul etmiyor sorunuyla kullanıcılar karşılaşabilir. Bu sorunun yaşanmasındaki neden ise kullanılmak istenilen adın bir başka kullanıcı tarafından kullanılıyor olmasıdır. Tiktok uygulaması bir kullanıcı adının birden fazla kullanıcı tarafından kullanılmasına izin vermez. Bunun için farklı bir ad kullanmak gerekir. Aksi halde farklı kullanıcı isimleri bulunması gerekir.

Tiktok İsim Önerileri
Tiktok İsim Önerileri

Tiktok İsim Önerileri

Tiktok isim önerileri bir kullanıcının yapmak istediği adı farklı bir kullanıcının kullanması halinde Tiktok tarafından önerilebilir. Eğer kullanıcı adı uygulamada bir başkası tarafından kullanılıyorsa Tiktok kullanılabilecek benzer kullanıcı isimleri sunar. Kullanıcılar dilerse önerilen bu isimleri kullanabilir veya bu isimlerden dola çıkarak farklı isimler de bulabilir.

Aynı zamanda farklı web sitelerinde kullanıcıların kullanabilecekleri kullanılmamış isim önerileri de bulunur. Bu isimler içerisinden beğenilenler seçilerek uygulamada denenebilir. Kullanıcı isimleri ise büyük-küçük harfler, numaralar, çizgiler ve noktalar kullanılarak seçilebilir. Bu karakterlerin dışında bir karakter ile kullanıcı ismi oluşturulamaz.

Tiktok’ta 30 Gün Dolmadan İsim Değiştirme

Tiktok’ta 30 gün dolmadan isim değiştirme sistem tarafından kabul edilmez. Kullanıcı ismi değiştirildiği takdirde 30 gün beklenilmesi gerekir. Yani kullanıcılar 30 günde bir kullanıcı isimlerini değiştirebilirler. 30 gün dolmadan kullanıcı ismi değiştirmek mümkün değildir. İsim değiştirme işlemi yapılırken bu uyarı kullanıcılara sunulmaktadır. Böylelikle kullanıcı ismini değiştirdikten sonra bir dahaki isim değişikliğini ancak 30 gün sonra yapabileceğini bilir.

Gerçek ve Aktif Tiktok Takipçi Para Kazanma Etkisi

Tiktok Seslendirme Özelliği Nasıl Kullanılır

Tiktok Dil Seçeneklerini Türkçe Yapma

Tiktok Yeni Güncelleme

Tiktok’ta Para Nasıl Kazanılır

googlehaberler