TikTok ucuz jeton alma, TikTok uygulamasında canlı yayınlar sırasında içerik üreticilerine hediye göndermek için kullanılan sanal bir para birimidir. Bu jetonlar gerçek para ile satın alınır ve 1 jeton 0.24 TL’ye denk gelir.

Tiktok jeton alma en kolay yolu mobil uygulamasından geçiyor. Ancak tiktok ucuz jeton yüklemek isterseniz biraz daha çaba harcamalısınız. Tiktok uygulaması üzerinden satın alınan jetonların fiyatı resmi web sitesi üzerinden alınan jetonlara göre daha pahalı olmasının nedeni aracı maliyetlerin farklı olmasıyla ilgilidir.

Tiktok Jeton Nedir?

TikTok jeton, canlı yayın yapan içerik üreticilerine destek olmak için gönderilebilen sanal bir para birimidir. TikTok jetonları, TikTok uygulamasından veya web sitesinden satın alınabilir.

TikTok jetonları, canlı yayın yapan içerik üreticilerine hediye olarak gönderilebilir. Hediyeler, farklı şekillerde olabilir ve farklı değerlere sahiptir. Örneğin, bir kalp şeklindeki hediye 100 TikTok jetonu değerindeyken, bir ejderha şeklindeki hediye 1.000 TikTok jetonu değerindedir.

TikTok jetonlarının özellikleri şunlardır:

 • TikTok platformunda canlı yayın yapan içerik üreticilerine destek olmak için kullanılır.
 • TikTok uygulamasından veya web sitesinden satın alınabilir.
 • Farklı şekillerde ve farklı değerlerde olabilir.
 • Canlı yayın yapan içerik üreticileri, gönderilen hediyelerden para kazanır.
TikTok Jeton Yükleme

Tiktok jeton yükleme yöntemleri

Tiktok 4 farklı yöntemle jeton yüklemesi yapabilirsiniz;

 • Uygulamadan tiktok jeton yükleme
 • VPN ile ülke değiştirerek
 • Tiktok.com web sitesinden ucuz jeton alma
 • Jeton olan kullanıcılardan özel alım yapma

Web sitesinden jeton alma, uygulamaya göre daha ucuzdur. Uygulamada 1000 jeton 340 TL iken, web sitesinde 300 TL’dir. Web sitesinden tiktok jeton almanın görsel anlatımına bakalım birde.

VPN ile TikTok Jeton Alma

Tiktok ucuz jeton fiyatları;

Tiktok 500 jeton100 TL
Tiktok 1000 jeton199 TL
Tiktok 1500 jeton300 TL
Tiktok 2000 jeton390 TL

Tiktok uygulamasında kullanmak üzere satın alabileceğiniz hediye fiyatları mobilde ve web sitesinde farklı olduğundan en uygun fiyatlarda jetonlara web sitesinden giriş yaparak ulaşabilirsiniz. Tiktok ucuz jeton alma için bilgisayardan jeton yükleme işleminin detaylarını yazımızın devamında inceleyebilirsiniz.

TikTok Jeton Yükleme

1- Tiktok hesabınıza girdikten sonra, profile tıklayıp jeton al yazısına basın.

TikTok Jeton Yükleme

2- Almak istediğiniz Tiktok jeton miktarını belirtin, yüksek miktarda alım yapmak için elle yazabilirsiniz.

TikTok Jeton Yükleme

3- Kredi kartı bilgilerinizi girerek, siparişi onaylayın.

VPN ile Tiktok Jeton Alma

VPN ile TikTok jeton alma, Türkiye’de yaşayan kullanıcılar için bir alternatif olarak sunulmaktadır. Türkiye’de TikTok jetonları, Amerikan Doları cinsinden satılmaktadır ve döviz kuru nedeniyle oldukça yüksek bir fiyata çıkmaktadır. Bu nedenle, VPN kullanarak jetonları daha uygun fiyatlı olarak satın almak mümkündür.

VPN ile TikTok jeton alma işlemi için öncelikle bir VPN uygulaması indirmeniz ve kurulumunu yapmanız gerekmektedir. Ardından, uygulamayı kullanarak Türkiye dışındaki bir ülkeye bağlanmanız gerekmektedir. Bu işlem tamamlandıktan sonra, TikTok uygulamasını açarak jeton satın alma işlemine başlayabilirsiniz.

Tiktok Jeton Hilesi Canlı Yayın

TikTok jeton hilesi, TikTok’ta ücretsiz olarak jeton elde etmek için kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntemler, genellikle yazılım veya sistem hatalarından yararlanarak çalışır. TikTok jeton hilesi yapmak, TikTok’un kullanım koşullarını ihlal etmektir ve hesabınızın askıya alınmasına veya kapatılmasına neden olabilir.

En Ucuz Tiktok jeton yükleme

Tiktok ucuz jeton satın almanın en etkili yöntemi doğrudan kişilerden temin etmektir. Öncelikle işin mantığını anlamanız gerekir. Tiktok’tan parayla jeton alırsınız. Aldığınız jeton ile hediye gönderimi yaparsınız. Hediye alımı yapan kişide jetonu paraya çevirir. Bu silsilede arada büyük bir payı tiktok kendisine alır. Bundan kurtulmak için basit bir yöntem var.

 • Jetonu paraya çevirmek isteyen biri canlı yayın açacak
 • Sizde canlı yayına gireceksiniz
 • Anlaştığınız miktar üzerine size hediye kutusu gönderecek
 • Siz de hediye kutusuna alacaksınız

Kişiler arası ucuz jeton alma yöntemi sadece bu kadar. Peki, ucuz jeton kim satar mı diye soruyorsunuz? Aşağıda yorum bölümünde ihtiyacınız olanı yazmanız yeterli.

TikTok’ta Ucuz Jeton Nasıl Yüklenir?

TikTok Jeton Yükleme

Uygulama üzerinden TikTok jeton yükleme işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Resmi web sitesinden alacağınız jetonları uygun fiyata hesabınıza yüklemek ister misiniz? Üstelik VPN ile uğraşmak zorunda değilsiniz. O zaman internet tarayıcısı üzerinden jeton yükleme işlemini tercih edin.

İnternet tarayıcı ve uygulama arasında jeton fiyatları birbirinden farklı. Mesela uygulama üzerinden 330 jeton yüklemek için 150 TL ödeme yapmanız gerekir. Ancak internet tarayıcısında 350 jetonu 125 TL ile satın alabilirsiniz. Mükemmel dediğinizi biliyorum o zaman internet tarayıcısı üzerinden jetonları nasıl alabileceğinize bir bakalım.

 • İlk başta TikTok platformuna bilgisayar internet tarayıcısı üzerinden erişim sağlayın.
 • TikTok uygulamasını açtıktan sonra hesabınıza giriş yapın.
 • Ardından sağ üst kısımda yer alan profil resminize gelin.
 • Bu kısımda açılan seçenekler arasından Jeton Al ifadesine tıklayın.
 • İstediğiniz jeton sayısını seçtikten sonra ödeme yaparak kolayca hesabınıza uygun jetonları yükleyebilirsiniz.

Bilgisayardan Tiktok Jeton Alma

TikTok Jeton Yükleme

Bilgisayardan Tiktok jeton alma işlemi oldukça kolaydır. Tiktok resmi web sitesi üzerinden yapılan jeton yükleme işlemleri ile istediğiniz kartı kullanarak jeton yüklemeniz mümkün. Aşağıda yer alan maddeleri takip ederek siz de bilgisayardan Tiktok jetonu yükleyebilirsiniz. 

 • Tiktok.com resmi web sitesine girin.
 • Giriş yapın.
 • Jeton alma ana sayfada görünecektir.
 • Jeton almka için uygun jeton paketini seçin.
 • Şimdi satın al seçeneğine tıklayın.
 • Kart bilgilerinizi girin.
 • Şimdi öde butonuna tıklayın.
 • Satın alma işlemi tamamlanmış olacaktır. Jetonlarınızı aktif olarak kullanabilirsiniz.

Tiktok Jeton Hangi Ülkede Ucuz

Tiktok Jeton fiyatları her ülke için aynı değildir. Bazı ülkelerde daha uygun fiyata jeton alabilirsiniz. Ucuz jeton diye tiktok.com harici sitelerden alım yapmayın. VPN sayesinde Tiktok üzerinden ülke değiştirerek daha uygun fiyata jeton alabilirsiniz. Brezilya ülkesinde tiktok fiyatlarını daha uygun fiyatlıdır. Ancak Amerika’ya ülkesi üzerinden jeton almak isterseniz daha pahalıya denk gelir. Amerika’da 70 jeton için 0.74 yani 19 TL öderken ülkemizde 70 jeton 17 TL’dir.

Tiktok Ucuz Jeton Açığı

Tiktok ucuz jeton almak için kullanıcılar açık arıyor. Bu gibi hileli yollara başvuranlar genelde mağdur oluyor. Jeton alımını sadece tiktok.com adresinden yapın. Resmi sitesi üzerinden alım yapabilirsiniz. Ama hem VPN hem de internet tarayıcısı üzerinden daha uygun fiyata jeton alabilirsiniz. İnternet tarayıcısı üzerinden Tiktok jetonları uygulamaya göre daha uygun fiyatlı. Hemen bilgisayarınızdan tiktok.com resmi sitesine gidin ve uygun fiyata jetonlarınızı alın.

2 Bin Jeton Ne Kadar?

TikTok uygulamasında sevdiğiniz fenomenlere jeton atmak için belirli miktar ödeme yapmanız gerekir. Jeton sayısına, uygulama, VPN ya da tarayıcı kullanmanıza göre ödemeniz gereken ücret değişiklik gösterir. 2 bin jeton için ortalama ödenmesi gereken ücret şu şekildedir;

 • Bilgisayar üzerinden 2 bin jeton için 709 TL ödeme yaparken,
 • Uygulama üzerinden 2 bin jeton için 920 TL ödeme yapmanız gerekir.