Twitter gündem TT listesinde neler var gelin birlikte bakalım. Twitter gündem Türkiye ve Twitter Trend Topic World güncel medyayı sizlere yansıtıyoruz.

Tivitir gündemde neler var, Twitter’da hangi olaylar yer alıyor ve benzeri sorular sıkça merak ediliyor Deprem, siyaset ya da benzeri ses getiren tüm olaylar Twitter sosyal medya hesabı üzerinden yayınlanıyor. Olayları Twit atan kullanıcılar kısa süre sonra viral olduğunu görebilir. Herkes güncel konuları ve dünya gündemini takip etmek üzere Google’de Twitter gündeminde neler var sorusunu aratıyor. Güncel verilere göre genel Twitter gündeminde yer alan olaylar şu şekilde yansıyor;

#MalatyaAtatürk
#YaliCapkiniErdoğan
#AteşKuşlarıYahudi
DiyanetSinagog
#antidepresanMuharrem İnce
Twitter TT Türkiye

Twitter gündeminde yer alan bazı başlıca konular yukarıda sıraladığımız şekilde yansıyor. Ancak Twitter gündemi ve TT olan twitler anlık olarak değişebiliyor. Ülke ve dünya gündeminde yer alan en sıcak gelişmelerin tamamını Twitter kullanıcı olarak yakından takip edebilirsiniz. Güncel Dünya ve Türkiye trend topiclerini takip etmek için buradan sayfamıza bulaşabilirsiniz.

Tivitir TT

Tivitir tt nedir sorusuna sıkça cevap aranıyor Twitter dünya çapında en çok kullanıcıya sahip olan sosyal medya platformlarından biridir. Hem ülkemizde hem de dünya ülkelerinde sayısız kullanıcısı bulunuyor. Dünya ve ülke gündeminden sıcak gelişmelerin tamamı bu platformda yer alıyor. Twitter TT kavramı ise Twitter Trend Topic anlamına geliyor.  Kısaca tanımlamak gerekirse de;

  • Twitter platformunda yer alan anlık paylaşımlar arasında en çok konuşulanlar Twitter TT olarak adlandırılıyor. Kelime öbekleri ya da etiketler halinde Twitter arama kısmında yer alıyor.

Twitter kullanıcıları bu kelime öbekleri ya da etiketleri arama kısmında aratabilir. Arama sonuçların ise gündem olan konu etiketi ya da kelime öbeğine dair yapılan tüm paylaşımlar listeleniyor. Bu şekilde kullanıcılar TT olmuş konuları yakından takip edebiliyor.

Tivitir Giriş Yap

Tivitir Giriş Yap

Tivitir giriş yap seçeneği üzerinden hesabınıza kolayca giriş yapabilirsiniz. Twitter kullanabilmeniz için öncelikle üyelik açmanız gerekiyor. Üyeliğinizin ardından ister arama motoru üzerinden ister Twitter uygulamasını indirerek kolayca giriş yapabilirsiniz. Google’ye ‘’ Tivitir giriş yap’’ yazmanız halinde karşınıza çıkan birinci linke tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Dilerseniz akıllı telefon ya da bilgisayarlarınıza Twitter uygulamasını da indirerek kolayca istediğiniz zaman hesabınıza ulaşabilirsiniz.

Twitter’da Sarı, Mavi, Gri Tik Kimler Alabilir, Ne İşe Yarar?

Twitter Gizli Hesap Görme – Korumalı Hesabı Görme Hilesi