Top eleven token hilesi oyuncular tarafından oyun hakkında en sık araştırılan konulardan biri haline gelmiştir. Kısa süre içerisinde oldukça geniş bir kitleye ulaşan ve günümüzde aktif oyuncu kitlesinin oldukça kalabalık olduğu bilinen Top Eleven, online olarak oynanan bir futbol menajerlik oyunudur.

Top Eleven Token Kazanma

Bilgisayarların yaygın bir kullanıma sahip olması kullanıcıların hayatında pek çok şeyi değiştiren bir etken haline gelmiştir. Eğer siz de aktif bir bilgisayar kullanıcısı iseniz, bilgisayarda vakit geçirmek istediğinizde pek çok seçeneğiniz olduğunu bilirsiniz. Bu seçeneklerden en cazip olanı ve pek çok kişi tarafından tercih edileni ise, sanal oyunlardır.

Sanal oyunlar pek çok farklı tema ve konu içeriyor olabilir. Online ya da offline olarak oynamanın mümkün olduğu bu oyunlar bilgisayar karşısında keyifli vakit geçirmeyi sağlayacaktır.

Top Eleven adı ile anılmakta olan bu oyun, online futbol menajerlik konusunda tasarlanmış ve oldukça geniş bir kitlenin severek oynadığı sanal oyunların arasında yer almaktadır.

Bu oyun pek çok kişi tarafından sevilse de, Top Eleven token kazanma oyun içerisinde yalnızca 1 kere sunulmaktadır. Bu durum ise oyunu hızlı bir şekilde ilerletmeye engel olmaktadır.

Top eleven token hilesi - programsız i̇ndir
Top eleven hilesi programsız

Top Eleven Hilesi Programsız

Top Eleven hilesi programsız şekilde de kullanılabilir. Bunun için Facebook hesabınızın olması yeterli olacaktır. Bunun yan sıra Facebook hesabınızda 18 yaşından büyük olarak gözüküyor olmanız da gereklidir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, yaşınızı değiştirerek hileyi kullanabilirsiniz.

Top Eleven Token Hilesi İndir

Top Eleven token hilesi indir sık sık araştırılan bir konu olsa da, oyunda hileli bir şekilde token kazanmak için herhangi bir program kullanmanıza gerek yoktur. Facebook hesabınız ile oyuna giriş yaptıktan sonra, oyunun üst kısmında yer alan “token kazan” kısmına tıklayarak, “çevrimiçi servisler” seçeneğini seçebilirsiniz. Ardınan CrowdFlower olan göreve tıklayarak, 10 kredi kazanmak için sayfaya gidebilirsiniz. Bu işlemi 30 dakika bir tekrarlayarak, yüklü miktarda token kazanabilirsiniz.


SONUÇ: Online futbol menajerlik oyunu olan Top Eleven oyununda token kazanmak için hile yapabilirsiniz. Facebook üzerinden uygulayabileceğiniz bu yöntem sayesinde kısa süre içerisinde yüklü miktarda token kazanabilirsiniz.


Top Eleven Nasıl Bir Oyun?

Top Eleven online bir futbol menajerlik oyunudur.

Top Eleven Oyunu Ücretli mi?

Top Eleven oyunu ücretsiz olarak oynanabilir ancak oyun için satın alımlar sunar.

Pubg Mobile Hilesi (Bedava Hile) – Sınırsız UC, Sekmeme ve Adam Görme Hile

Kafa Topu 2 Elmas Hilesi – Generator, Programsız Hile

Sweet Bonanza Hilesi – Taktik, Açıkları ve Yorumlar

/ 5.

Share.

Comments are closed.