Birçok kişi toptan çorap fiyatı ve fabrika kilo satış fiyatlarını merak etmektedir. Nereden ve nasıl toptan çorap alacağınızı bilmiyorsanız içeriğimize gelin birlikte bakalım.

Toptan çorap alarak online alışveriş sitelerinde ya da dükkanınızda satışa çıkartabilirsiniz. Özellikle penti gibi çorap markalarının satışı ile yüksek kar elde eden birçok kişi vardır. Toptan çorap fiyatları çorabın modeline, rengine ve cinsine göre değişiklik gösterir. Satın almak istediğiniz toptan çorap sayısı da fiyat farklılığına sebep olacaktır.

  • Bir düzene çorap fiyatı genellikle 45 TL ile 150 TL arasındadır.

Fabrikadan Toptan Çorap

Fabrikadan Toptan Çorap

Toptan satış yapan birçok dükkan ve fabrika vardır. Dükkanlara göre fabrikalarda toptan çorap daha uyguna satışa sunulur. Şehrinizde size en yakın fabrikaları bularak toptan çorap alabilirsiniz. Toptan çoraplarınızı evde paketleme işleminin ardından kolayca müşterilerinize satabilirsiniz.

Çorap markalarına göre üretim yapılan fabrikalar değişiklik gösterir. Birçok kişi tarafından en çok tercih edilen çorap markası Apeks, Penti, Kayra, Güleçler, Akın olarak bilinir.

  • Genellikle fabrikalarda toptan çorap fiyatları bir düzine için genellikle 45 TL ile 150 TL arasında değişiklik gösterir.

Toptan Kilo İle Çorap Fiyatları

Toptan kilo ile çorap fiyatları çorabın rengine, modeline göre değişiklik gösterir. Çorabın kalitesi, markası, kadın ya da erkek modelleri olmak üzere birçok farklı çorap çeşit vardır. Genellikle toptan çorap alımlarında 1 düzine ifadesi ile karşı karşıya kalırsınız. 1 düzine çorap 12 çiftten oluşurken bir kilo toptan çoraplarda genellikle 40 çift çorap bulunur. Toptan kilo ile çorap almak için ödemeniz gereken ücret şu şekildedir;

  • 1 kilo toptan çorap içerisinde 40 çift olduğunu baz alırsak ödemeniz gereken ücret 135 TL ile 600 TL arasında değişiklik gösterir.

Kilo İle Çorap Toptancılar

Kilo İle Çorap Toptancılar

Kilo ile çorap alabileceğiniz birçok toptancı bulunmaktadır. Ancak internet üzerinden özellikle sosyal medya üzerinden kilo ile çorap satan toptancılara güvenmemenizi tavsiye ediyoruz. Sosyal medya üzerinden kötü amaçlı kişiler toptancılık yaptığını söyleyerek birçok kişiyi dolandırmıştır. Size en yakın toptancıları bizzat ziyaret ederek fiyat almanızı tavsiye ediyoruz.

Konu hakkında görüşlerinizi, fikirlerinizi ve yorumlarınızı lütfen bizlerle yorum kısmına yazarak paylaşın.